Şimdi Ara

İngilizce Çeviri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 13 yıl
 • Cevaplayan Üyeler 2
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
 • Ortalama Mesaj Aralığı 32 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • Abriki Caf Caf (1 mesaj) orhan6894 (1 mesaj)
 • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj
 • Scorpio is the most intriguing sign of the Zodiac thanks to its association with the deepest mysteries of life. People born under the horoscope sign of Scorpio are intensely complex individuals, who experience the world from a primarily emotional perspective. Scorpio is fascinated by the unknown and loves to explore those aspects of life and the world around them that seem to be forbidden or impenetrable. Their inward focus can mean that Scorpio comes across as a rather cold fish, but underneath they feel everything with a passion that can sometimes suddenly burst through to the surface and take everyone by surprise.

  When it comes to relationships, Scorpio is not an easy prospect as they are both possessive and potentially demanding of their loved ones. However, Scorpio�s intensity of feeling means that they will stand by those they love with absolute loyalty and respect. Honesty is hugely important to a Scorpio and they can be surprisingly understanding of almost any failing as long as their partner is direct and up front with them. Although Scorpio does feel a need to be in control, they are more than happy to follow a loved one�s lead provided it is given with confidence!

  Scorpio can achieve great things in the workplace because they never give up and can use their intuitive understanding of people and relationships to give themselves an enviable advantage. Scorpio has a low tolerance for roles that do not stimulate their interest and this can make life hard for Scorpios early in their career. Don�t expect Scorpio to join in the office gossip, they enjoy and respect the need to keep personal issues confidential and have a strong internal code of honour that rules their interactions with others. However, Scorpio has a surprisingly rich and earthy sense of humour!  ÇEVİREBİLECEK VAR MI ?  |
  |
 • Akrep yaşamın en derin sırlarını ile dernek için Zodiac sayesinde en ilginç göstergesidir. İnsanlar Akrep ve burç işareti altında doğan yoğun bir öncelikle duygusal açıdan dünya deneyimi karmaşık bireyler vardır. Akrep bilinmeyen tarafından hayran olduğunu ve bu etrafında hayatın bu yönleri ve dünya keşfetmek için seviyor yasak gibi görünmektedir veya girilemez. Kendi içlerine odak olduğu Akrep oldukça soğuk balık gibi çapında, ancak gelir altında onlar yüzeyine üzerinden bazen aniden patlak ve çekmek herkese sürpriz bir tutkuyla her şeyi hissetmek anlamına gelebilir.

  Ve sahip oldukları gibi zaman ilişkileri gelince, Akrep kolay bir olasılık değil, potansiyel olarak kendi sevdiklerinize bir talep. Ancak, duygu yoğunluğu yalnızlığım de bu onlar mutlak sadakat ve saygı ile sevgi ile durmak anlamına gelir. Dürüstlük kocaman bir Akrep önemli ve şaşırtıcı anlayışı olabilir hemen her sürece kendi ortağı ve onlarla doğrudan ön ise başarısız. Her ne kadar Akrep gerek kontrol olarak hissediyorum bu bir sevdiklerinize yol bu güven verilir sağlanan takip etmek mutlu daha var!

  Çünkü ve vazgeçmek asla kendilerini iyi bir avantaj sağlamak için insan ve ilişkileri de sezgisel anlayış kullanabilirsiniz Akrep işyerinde büyük şeyler elde edebilirsiniz. Akrep kendi teşvik ve bunun hayat yalnızlığım için sabit yapabilirsiniz kendi kariyerine erken bir rol için düşük tolerans vardır. Dont Akrep ofis dedikodu katılmaya, onlar zevk bekliyor ve gerek gizli kişisel sorunları tutmak ve namus güçlü bir iç kodu vardır saygı duyuyorum diğer kurallar ve etkileşimler. Ancak, Akrep mizah bir sürpriz zengin ve maddi anlamda var!  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan6894 -- 4 Mayıs 2009; 20:14:58 >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.