Şimdi Ara

ingiliz tankları kötü mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes yerden yere vurmuş , sizce nasıl kasan varsa bilgilendirir mi ? kasmak istiyorum ama alman ve rus tanklarını eğlendirmek istemiyorum

• bence zevkli klan savaşlarında pek kullanılmaz ama zevk için oynarsın mutlaka genelde hızlı ateş ederler iyi zırhları vardır tabi tier ine göre türüne göre değişir ama öncelik olarak kimse tavsiye etmez
  • Zırhları iyi ama topları kötü.Düşük seviyelerde iş yaparlar.
  • 10.tier iklan savaşlarında duruma gore kullanılır oyunun en yüksek dakika basına ortalama hasar a sahip tankıdır zırhı ortalamamnın ustundendır kesınlıkle tavsiye edilir 2 hafta içinde gelmesi beklenen test serverda kullanabılır test edebilir ve karar verebilir :=)
  • kötü değil ama herkes oynayamaz wn7 değerin 1200 üstündeyse tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz dengeli tanklar(savunma ve saldırı açısından) gibi geliyor bana ingiliz tankları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *InfLeXibLe*

Biraz dengeli tanklar(savunma ve saldırı açısından) gibi geliyor bana ingiliz tankları.

Bence oldukça dengesiz. Aşırı derece kalın bir zırhları ve berbat topları var İngilizlerin

Churchill 1'in zırh değerlerini yazayım.
    179mm ön zırh, 50mm yan zırh
    Bu nasıl bir zırh dağılımıdır arkadaş

Black Prince tierindeki(tier 7) en kalın zırhlı tank ama topu 75mm Tiger 2'nin 105mm topu bile kolay delemiyor bu tanki ama bu tank 75mm topla sinek ısırığı etkisi yapıyor.

Ama AT serisi güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İngilizlerde kullandığım tek tank matildadır . At serisi ve matildayı kastederek öyle yazmıştım ama dediğin gibi dengesiz tanklarıda var.
  • King Tiger96 kullanıcısına yanıt
    AT serisinin zırhı iyi ama komutan kulesi çok yüksek çok hasar alıyor oradan.
  • Ben ağır tankından gidiyorum oynamayı bilen için gayet güzel tanklar,herkes topunu beğenmemiş ama esas topu güzel tamam yüksek hasar vermiyormuş gibi gözüküyor ama dakikada attığı mermiyle bu açığını kapatıyor Black princeden sonra baya zevkli olmaya başlıyor.
  • İngiliz tanklarını severim ve herkese karşı da bugüne kadar savundum. Ama bu AT 15 modelinin savunulacak bir yanı yok. Ne doğru düzgün hasar var (AT7'nin hasarından devam ediyor), ne zaten hız var, kalas gibi, portakal sandığı hatta

Üstelik iyi olması gereken zırhı da AT serisine yakışmayacak derecede kötü. AT serisinin en kötü modeli, maşallah her mermiyi içeri alıyor. Kocaman ve hantal, çok hayal kırıklığına uğradım gerçekten.
  • Chuchil1in zırhı kağıtta 177bizzqt denendi sadece minnacık bir yeri 177mm geri kalan 80 70arası değişiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende su an bu tierdeyim black prince bundan sonra tierler baya zevkli gibi geldi bana

Birde b.prince kasan fedex son topu actim palet gerek duymadan taktim arastirmaya gerek varmi sence

• Td leri nasıl ingilizin taretliydi sanırım son seviyesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ingiliz agacının fv ve at2 den sonra tek iş görür tankı matilda ve cromwel gerisi çelik masrafı döküm masrafı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapkankaan

ingiliz agacının fv ve at2 den sonra tek iş görür tankı matilda ve cromwel gerisi çelik masrafı döküm masrafı

• ingiliz ağacı düşük seviyelerde güzel ama tier 6 dan sonra heavy tanklarının topları adamı kanser eder. black prince olsun tier 6 churchill olsun zırhları ve canları cok ıyı ama çok yavas ve topları zayıf..black prınce ile 40-50 maç sabrettım sonra sattım..

tabı at serisi var o bence her tierde guzel özellikle tortoise ve fv215b 183 e kadar sabredersen oyundan çok zevk alabılırsın.. gerçi ben sabredemedim en son elımde at 8 vardı sattım..
  • En son Ağır Tank: FV215b ve Tank Avcısı: FV215b (183) serilerini tamamladım. Çok yeni olsalar da, ikisine de hiç bulaşmamalıydım diye düşünüyorum. İkisiyle de oynamak gelmiyor içimden.

FV215b, büyük ve çok sağlam olmayan gövdesi, arkadaki taretiyle, öne eğilme açısı sınırlı namlusuyla pek kullanışsız bence. Buna karşılık harika bir topu var hakkını teslim edelim. Seri de çok eğlenceli değil doğrusu. Hele o Churchiller, BP'ler falan...

FV215b (183), silahı heyecan verici görünüyordu kağıt üstünde ama keşke daha iyi deneseydim almadan önce. Yüksek patlayıcılı Gold mermi çok şakacı ! Kesinlikle delici mermiler kadar kararlı değil. 275mm delişli ama örneğin tiger2'nin yan zırhından iki kez üst üste sekebiliyor. 500 hasar için 25 sn beklemek çok koyuyor adama! Masrafından hiç sözetmeye gerek yok. Seri fena değil. Özellikle Tortoise çok iyi bence.

• matilda iğrenç bir tank kasasım gelmiyor hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarşo

matilda iğrenç bir tank kasasım gelmiyor hiç.

oyundaki en iyi tier 4 :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.