Şimdi Ara

ingersoll marka saat hakkında yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
9.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ingersoll marka bir saat beyendim,ama bu marka hakkında fazla bilgi bulamadım.linkteki saat hakkında yorumlarınız nelerdir.

http://m.ebay.com/itm/161173129768?nav=SEARCH&sbk=1

Bu tarz başka önerilere açıģım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorumu olan yokmu acaba?bir iki gun icerisinde almayi dusunuyorumda.

• Marka sözde Alman isimli , Alman dizaynlı vs ama öz be öz Çin işi ;) Bu tip saatler iskelet ( skeleton ) olarak adlandırılır , yarı iskelet olanları da vardır ( semi skeleton) ... Eğer illa alacaksanız satıcıya 50 USD teklif edin , kabul ederse alın ama etmez ve siz de hala böyle bir iskelet saat denemek istiyorum derseniz ebayde 15-20 USD den başlayan fiyatlarla almayanı dövüyorlar :)

http://www.ebay.com/sch/Wristwatches-/31387/i.html?_nkw=skeleton+man+watch&rt=nc&LH_BIN=1

bunlardan birini alın, hevesinizi giderin, sonra giriş seviyesi bir Japon otomatik saat ( Seiko - Orient vb ) ile gerçek saat dünyasına adımınızı atarsınız

• Yorumunuz için tesekur ederim.ozaman bu igersoll den hemen vazgeçiyorum.almisken iyi birsey olsun istiyorum bakalim ne alicam.

• Kardeşim Ingersoll denen markanın hakikaten çok hoş tasarımlı saatleri var. Fakat Çin mekanizmalı bir saate bu kadar yüksek ücretler ödemek gereksiz ve riskli bir iş. Bi ara ben de aklımdan geçirdim de vazgeçtim neyse ki :)
  • Bugun fransiz markasi bir saat aldim otomatik fiyati uygun tasarimi hosuma gitti bununla bi giris yapayim dedim.ilerde seiko veya tisot otomatik dusunuyorum bakalim lismet

• fubo kullanıcısına yanıt
    INGERSOLL saatlerinin 2 yıldır TÜRKİYE'de MEGA SAAT olarak distribütörlüğünü yapmaktayız.Merak ettiğimiz bir şey var.Bu markanın ürünüyle ilgili yaptığınız eleştirileri bilerek mi? yaptığınızdır. Bu ürünü kullanıp problem mi yaşadınız? Çin de üretilmesi bu ürünün kalitesiz olduğu anlamına mı gelir? Dünyada 84 ülkede ( buna avrupa ülkeleride dahil) satılan bir ürünün kalitesiz,ucuz bir saat olduğumu akla gelir?yorumları hayretler içinde okuduk.lütfen bu markanın ürününü kullandıktan sonra bu eleştirileri yaparsanız haklılığınız yada haksızlığınız ortaya çıkar. Siz sunu biliyor musunuz ki; piyasada bir sürü dünya markalarının saatlerini çinde üretildiğini ve tüm dünyaya satıldığını.Evet bir çok makinesinin çin makinesi olduğu fakat bunun kalitesiz,bozuk ve bu ürüne sahip olduktan sonra problem yaşayacağınız,bu ürünü sağlıksız kullanamayacağınız anlamına gelmiyor?bunu 2 yıldır yaşadığımız deneyimler sonucunda anlatıyoruz.Türkiye'de 2 yıldır binlerce adet sattığımız ve tüketiciye ulaştırdığımız bir tesadüf müdür?Merak etmeyin bu ürünü güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz saygılarımızla...

• quote:

Orijinalden alıntı: ıngersoll1892

INGERSOLL saatlerinin 2 yıldır TÜRKİYE'de MEGA SAAT olarak distribütörlüğünü yapmaktayız.Merak ettiğimiz bir şey var.Bu markanın ürünüyle ilgili yaptığınız eleştirileri bilerek mi? yaptığınızdır. Bu ürünü kullanıp problem mi yaşadınız? Çin de üretilmesi bu ürünün kalitesiz olduğu anlamına mı gelir? Dünyada 84 ülkede ( buna avrupa ülkeleride dahil) satılan bir ürünün kalitesiz,ucuz bir saat olduğumu akla gelir?yorumları hayretler içinde okuduk.lütfen bu markanın ürününü kullandıktan sonra bu eleştirileri yaparsanız haklılığınız yada haksızlığınız ortaya çıkar. Siz sunu biliyor musunuz ki; piyasada bir sürü dünya markalarının saatlerini çinde üretildiğini ve tüm dünyaya satıldığını.Evet bir çok makinesinin çin makinesi olduğu fakat bunun kalitesiz,bozuk ve bu ürüne sahip olduktan sonra problem yaşayacağınız,bu ürünü sağlıksız kullanamayacağınız anlamına gelmiyor?bunu 2 yıldır yaşadığımız deneyimler sonucunda anlatıyoruz.Türkiye'de 2 yıldır binlerce adet sattığımız ve tüketiciye ulaştırdığımız bir tesadüf müdür?Merak etmeyin bu ürünü güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz saygılarımızla...

Mesajı dikkatli okursanız saati kötüleyen ben deyilim.ben sadece kullananlardan bilgi istedim.

• Ürünün otomatik mekanizması çinde üretilmiştir ama son hali isviçrede verilmektedir normal bir çin mekanizmadan %50 daha iyidir emin olmamakla seagull mekanizma vardır ,tamamen boş bir marka değil ama tam olarak doluda değil ,maks verilecek fiyat 200$ daha yukarısı için orient veya seiko bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 3 Temmuz 2015; 3:27:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.