Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.553
Cevap
130
Favori
569.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şubeden tutuncu hesap oluyor. internetten yatırınca 12 ay hoşgeldin faizi veriyor. e turuncu hesabı şubeden açıp transferleri internetten yapman lazım.
  • Geçen hafta benim 1 senem doldu. Faiz oranı 14'ten 13,5'a düştü.

Fena oran değil yine de ellemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Bugün internet üzerinden başvurdum. Eft vs için kendi bankamı kullanıyorum tek amacım faizinden yararlanmak. Kendi bankamdan daha iyi faiz verdikleri için cezbettiler. Güvenilirmi diye araştırırken konuya düştüm. Sizlere 2 sorum var;

1- Kurye evrakları getirdiği zaman banka kartımda gelecekmi ? yoksa imzalayacam geri götürecek sonramı kart gelecek ? yada şubedenmi alacam ? .

2- Hesap acıldıktan sonra varlığımı havale yada eft yoluyla ing hesabıma aktardıgım zaman direk işlem görmeye başlıyacakmı param? yoksa şubeye gitmeme gerek varmı ?
  • nihilist76 kullanıcısına yanıt
    Meblağ ne kadar 100 k mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suicide kullanıcısına yanıt
    hiü ödediniz mi, mobil veya internet eft üst limiti ne kadar?

₺ için
    2.000₺ üstüne %14,5 (ilk 90 gün)
    hiü 26,25₺
    eft limiti günlük 50.000₺
    eft internet 4,5₺, mobil 3₺
    https://www.sekerbank.com.tr/yatirimurunleri/mevduathesaplari/vadelimevduat/gecegunduz
    https://www.sekerbank.com.tr/subesizbnk/internetbankaciligi/bireyselinternetislemlimitsaatleri
    https://www.sekerbank.com.tr/urunvehizmetucretleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahad1r -- 12 Nisan 2018; 20:41:14 >

• bahad1r kullanıcısına yanıt
    h.i.ü odemedim, 3.25 ekstre gonderim ucreti kesmisler (posta ile geliyor) o da iptal ettirilirse kesilmez sanirim. 2000 tl ustune faiz dedigi yanlis anlasiliyor, atiyorum 1999 tl varsa faiz kazanmiyor ama 2001 tl varsa 2001 tl icin faiz veriyor.

eft limitleri konusunda fikrim yok, henuz yusek bir meblag cikartma ihtiyaci duymadim. eft ise ucretli yazdiginiz gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emclord00

Merhaba. Bugün internet üzerinden başvurdum. Eft vs için kendi bankamı kullanıyorum tek amacım faizinden yararlanmak. Kendi bankamdan daha iyi faiz verdikleri için cezbettiler. Güvenilirmi diye araştırırken konuya düştüm. Sizlere 2 sorum var;

1- Kurye evrakları getirdiği zaman banka kartımda gelecekmi ? yoksa imzalayacam geri götürecek sonramı kart gelecek ? yada şubedenmi alacam ? .

2- Hesap acıldıktan sonra varlığımı havale yada eft yoluyla ing hesabıma aktardıgım zaman direk işlem görmeye başlıyacakmı param? yoksa şubeye gitmeme gerek varmı ?
    Kartı da getirir kurye . Sözleşmeyi doldurur gider. H.içi saat 5 e kadar parayı yatırdığınızda işleme başlar

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

garip, gece gunduz hesabi kullaniyorum suan ve aksam 5 gibi paranin tamamini vadeliye aktariyor.
    Hocam dediğim gibi 2 ya da 2.5 vadesizde bıraktı zaten 1 gün kullandım öyle olunca . Geçende tekrar hesap açıp deniyim dedim . Hesabı kapatınca hoşgeldin zımbırtısı da yanmış galiba düşük gözüküyor faiz hesap açma kısmında

• enteresan ne diyim.

benim suan boyle gozukuyor mesela, gunduz vadesiz hesapta gozuken tutar aksam 5 gibi gecegunduze otomatik aktarilip sabah vadesize geri donuyor. faiz hesaplamasi da yaptim simdi emin olmak icin, birebir tutuyor verdigi miktar.

• tam 1 yil once acmisim hesabi ve direk olarak oranim 12 ye dustu.kendileri bilir.200 bin tl ye 12 den baglamak salaklik olur.devlet bankasi vakif bile 14.50 veriyor.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    200 bin tl de aylık ne kadar kayıp oluyor hesapladınız mı
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    250 bin tl için e turuncu devam faizi 13.50.. imkanınız varsa değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengos07 -- 15 Nisan 2018; 12:52:8 >
  • tunçmes kullanıcısına yanıt
    14.5 1 aylik 2026tl net, 12 1 aylik 1676tl net getiriyor.

• suicide kullanıcısına yanıt
    100 bin de 175 tl kaybımız oluyor.Ben de aynı drumdayım da ,onun için soruyorum.Günlük faiz olması da iyi de..Bu da hoşgeldin olup 3 ay sürüyor sanırım.
    Şubeye gitmeden internet bankacılığı ile hesap açabiliyor muyuz? Şimdi aklıma geldi EFT ücreti ve sınırlaması var mı bu vakıfbank ın..
  • tunçmes kullanıcısına yanıt
    vakif ile ilgili bilgim yok malesef, ing bittiginden bu yana teb ve seker i kullandim. bu saatten sonra da sekerin gunluk faizli, %4.25 dolar hesabina gecmeyi dusunuyorum acikcasi. tl de faiz orani %20 bile olsa son 1 ayda paramin kaybettigi degerin yarisi bile etmiyor cunku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 15 Nisan 2018; 13:45:13 >
  • quote:

vakif ile ilgili bilgim yok malesef, ing bittiginden bu yana teb ve seker i kullandim. bu saatten sonra da sekerin gunluk faizli, %4.25 dolar hesabina gecmeyi dusunuyorum acikcasi. tl de faiz orani %20 bile olsa son 1 ayda paramin kaybettigi degerin yarisi bile etmiyor cunku.
    Dolar vadeli hesabının ne avantajı var.

Dolar vadeli faiz yüzde 4 faiz oranı var. Elimizde 20000tl olsa 5000 dolar yapar. Dolara yatırınca 32 gün 14.50 dolar veriyor.oda 57 tl bişey.

Tl yi tl vadelisine yatırınca 211 tl faiz veriyor.bu paraylada 50 dolar alabilirsin ay sonunda.

• labidu kullanıcısına yanıt
    dolarin 1 gunde %1.5 arttigini neden gozden kaciriyorsunuz? risk yonetimi tamamen, bugune kadar tl faizde idim bende ama artik bunun anlami oldugunu dusunmuyorum.

13/3/18 de 100k lira ile 3.87 den 25840$ alip 4.25 den faize koysaydik net 79$ getirisi olurdu. 25919$ i 13/4/18 de 4.07 den bozdursaydik elimizde 105.500tl olurdu.

ayni para tl %14.5 faizde 1080tl getirirdi, paranin nasil eridigini sanirim net sekilde anlatiyor bu durum.

ek: dolarin kisa sureli de olsa 4.19u gordugunu hesaba katmiyorum, sans eseri 4.07 yerine 4.17 den bile yakalamis olsak 108k lira etmesi an meselesi olurdu :) tabii ki dusme ihtimali de var, kademeli alimla uzun vadede pisman edecegini sanmiyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 15 Nisan 2018; 16:21:40 >
  • Benim VakıfBank ta vadesiz hesabım var. Cuma günü VakıfBank müşteri hizmetlerini aradım, VakıfBank Arı hesabını telefonla ya da İnternet mobil şubeden açabileceğimi söyledi. Ayrıca eft limitini istediğimiz miktarda artırabiliyormuşuz. Pazartesi VakıfBank arı hesabını telefon bankacılığı ile açtırmayı düşünüyorum.

• quote:

dolarin 1 gunde %1.5 arttigini neden gozden kaciriyorsunuz? risk yonetimi tamamen, bugune kadar tl faizde idim bende ama artik bunun anlami oldugunu dusunmuyorum.

13/3/18 de 100k lira ile 3.87 den 25840$ alip 4.25 den faize koysaydik net 79$ getirisi olurdu. 25919$ i 13/4/18 de 4.07 den bozdursaydik elimizde 105.500tl olurdu.

ayni para tl %14.5 faizde 1080tl getirirdi, paranin nasil eridigini sanirim net sekilde anlatiyor bu durum.

ek: dolarin kisa sureli de olsa 4.19u gordugunu hesaba katmiyorum, sans eseri 4.07 yerine 4.17 den bile yakalamis olsak 108k lira etmesi an meselesi olurdu :) tabii ki dusme ihtimali de var, kademeli alimla uzun vadede pisman edecegini sanmiyorum ben.
    1.5 yildir dolardayim gecen sene 3.90a ciktiktan sonra tlye gecmek daha mantikliymis tabi asla gelecegi goremiyorsunuz.. neyse dusuk seviyelerde iken girdigim icin yine de suan karliyim tl vadeliye gore...

neyse sorum bu seker 4.25 dediginiz surekli mi? sarti var mi? ingbank 4%ten sonra en yuksek enpara 3.25 oldugu icin enparadayim 6 aydir. 4.25 ise sekere geceyim ben de...

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    sarti yok 3 ay, eft ucretli.

ek: yeni acilan hesaplarda 2000tl yi vadesizde tutma sarti getirmisler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 17 Nisan 2018; 23:11:15 >
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.