Şimdi Ara

ing banktan %9.5 faizli hesap ( eft havale bedava, para yatır çek vade bozulmuyor ) (%6,75 oldu) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
14
Favori
135.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halilcc

sizin hesabınız var galiba,şimdi ben internetten başvurdum hesap açıldı diyelim ben de paramı o hesaba havale ettim bittimi olay yoksa o hesaptan vadeli hesap mı açıcam.

Hayır vadeli hesap gerekmiyor. O hesaba havale edince işlem tamam.

Benim şubede ne kart ne de başka hesap açmam istendi. Sanırım bu tür istekler ing bank merkezince pek hoş karşılanmaz. Ben olsam o şubeyi o müdürü şikayet ederim.
    Bu arada şubenin öğlen de açık olması büyük kolaylık oldu.

Ayrıca hesabı internetten açmak başta iyi fikir olarak görünüyor ama sonradan canınız acıyabilir. Büyük ihtimalle internet şubesine girmek için gereken kodu almak için şubeye gitmeniz gerekebilir(emin değilim.)

@yedikeresekiz
    Hesabı parayı yatıracağın zaman açtırman daha mantıklı olurmuş. Hesabının açtırdığın günden itibaren, hesapta hiç para olmasa bile 90 günlük sürec başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tracy

@yedikeresekiz
    Hesabı parayı yatıracağın zaman açtırman daha mantıklı olurmuş. Hesabının açtırdığın günden itibaren, hesapta hiç para olmasa bile 90 günlük sürec başlıyor.

yok dostum bilgi almak için gittim sadece. hesap dolunca parayı çekip öyle açtırıcam ing de
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz
    quote:

@yedikeresekiz

yok dostum bilgi almak için gittim sadece. hesap dolunca parayı çekip öyle açtırıcam ing de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blindness

Bu turuncunun belli bir bitiş tarihi yok değil mi? Şubat maaşını bir kenara alıp, kalan parayı ing'ye götürmeyi düşünüyorum. Şube içerisinden para yatırmakta bi sıkıntı yoktur, değil mi?

Belgeleri dolduğunuzda hemen hesap açılıyor ve para yatırdığınızda hemen hesapta görünüyor.
    Yanınızda adınıza gelen bir fatura ile giderseniz hesap açma işleri daha da hızlanır.

Hesap açmak ve para yatırmak için acele etmeye gerek yok o halde

• Turuncu hesapta üst limit 100.000 TL ye indirilmiş. Bilginiz olsun.

Ayrıca şu yazı aklında soru işareti olanları biraz daha aydınlatabilir.
    http://www.tuketicifinansman.net/2011/01/ing-bank-turuncu-hesap-basvurusu-yapmadan-once.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Turuncu hesapta üst limit 100.000 TL ye indirilmiş. Bilginiz olsun.

Ayrıca şu yazı aklında soru işareti olanları biraz daha aydınlatabilir.
    http://www.tuketicifinansman.net/2011/01/ing-bank-turuncu-hesap-basvurusu-yapmadan-once.html

dün gittiğimde 240bin dedi banka.
  • Valla bilemeyeceğim hocam web sitesinde de ilgili bilgilendirme yapılmış.

http://www.ingbank.com.tr/turuncuhesap/ozellikler.asp

quote:

Turuncu Hesap'a istendiği kadar para yatırılabilir. Hoş geldin faizi ve Turuncu Hesap'ın avantajlı faizi
    100.000 TL'nin altında kalan tutarlar için geçerlidir. Bakiyenin bu tutarın üstüne çıkması durumunda bakiyenin tamamına standart faiz oranı uygulanacaktır.
  • perşembe günü sözleşmeyi imzaladım hala hesap açılmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: monodoks

perşembe günü sözleşmeyi imzaladım hala hesap açılmadı...

internetten mi başvurmuştunuz başvurunuzdan kaç gün sonra sözleşme geldi?
  • Ertesi gün geldi imzadım.Ama ses seda yok perşembe'den beri...

quote:

quote:

• quote:

Ertesi gün geldi imzadım.Ama ses seda yok perşembe'den beri...

quote:

quote:

ben 26 sında başvurdum hala hesap açılmadı.Sorun bankadan değil kuryenetten kaynaklanıyor.. Sözleşmeyi 2 sinde imzaladım hala hesap açılmadı. Kurye şirketi kesinlikle çok kötü..Birkaç gündür ing ve kuryenet ile süren görüşmeler neticesinde dün kuryenetten aradılar aradılar personellerinin hatasından kaynaklanan sorun varmış bugun bankaya ssözleşmenin gönderileceğini söylediler, özür dilediler. İnternetten başvurduğum için çok pişman oldum, başvurmak isteyen arkadaşlar kesinlikle şubeden hesaplarını açtırsınlar... i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyagi007 -- 8 Şubat 2011; 15:52:01 >

• şube varsa kesin şubeden açtırın.

ayrıca şöyle bir opsiyonları var.

diyelim bankaya gittiniz hesap açtırdınız ama eft yi 3-5 gün sonra yapabileceksiniz.
    görevliye söyleyin.hesabımı şu gün aktif edin deyin.
    istediğiniz gün aktif edip size tel ile iban numaranızı veriyor sizde diğer bankadaki paranızı
    eft yapıp aynı gün faizden yararlanmaya başlıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriaThlon

quote:

yokmu internetten başvurup hesabı açılan 10 günden fazla sürüyosa ile gidicem bi ara.

3 şubat'ta internetten başvuru yaptım. henüz bir gelişme yok. gelişmelerden haberdar ederim.

bugün sözleşme geldi imzaladım geri gitti. bakalım hesap açılışı ne zaman gerçekleşecek??
  • quote:

quote:

quote:

yokmu internetten başvurup hesabı açılan 10 günden fazla sürüyosa ile gidicem bi ara.

3 şubat'ta internetten başvuru yaptım. henüz bir gelişme yok. gelişmelerden haberdar ederim.

bugün sözleşme geldi imzaladım geri gitti. bakalım hesap açılışı ne zaman gerçekleşecek??

kaç gün önce başvurmuştunuz.
  • bu işte bi çakallık oldu sanırmı faiz hesaplamada da 250 olan üst raakm 100 e düşürülmüş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 9 Şubat 2011; 11:18:39 >
  • Yoğun ilgi olduğu kesin.Web sitesinin ALEXA verisi 58 binde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: simitci11
    Banka niye batsın yahu İmar Bankası vs.. niye battı? Bilginiz var mı? Belli ki yok. Garanti'nin batmayacağı ne belli diye adama sorarlar... Belli bir miktara kadar paranız zaten devlet kontrolünde. ben 2003'en bu yana ING ile çalışıyorum ve yaşım 24 bugüne kadar hiç bir sıkıntı çekmedim. Ayrıca öğrenci olmama rağmen hiç bir kefil garantör vs.. istemeden bana bonus kredi kartı gönderdiler. İki ödeme talimatı verdim hesap ücreti almadılar. Şimdi hesaplarında hatırı sayılabilecek diyebileceğim mevduatım var ve turuncu hesapta. Banka batmasa diyecek bir çok kişi gördüm... kardeşim madem korkuyorsun bankalardan o zaman paranı yastık altına at. Birisi diyor ne kadsar faiz alırım' adamlar koymuş kardeşim sitelerine hesaplama aracını gir siteye hesapla ne kadar olur' ben ilk gün günlük 13 Tl aldım ve üzerine bir miktar daha para koydum. Pazartesi günü totalde ne kadar kazandığımı göreceğim.

Yukarıda arkadaşlar doğru demiş ben normal vadesiz hesaplar için 2 TL yazmıştım. Turuncu hesapta Eft havale ücretsiz

2003 senesinde ING varmiydi ki siz calisiyorum diyorsunuz. 2003 te Oyakbankti.. Lutfen insanlari yanlis yonlendirmeyin..

• 250 000 üst limit uygulaması döneminde açılmış hesaplar için 100 000 uygulaması geçerli mi. Bana verdiğikağıtta 250 000 diye geçiyor. Öyle bir şey yaparsa gidim azaltayım bare.
  • Başka bankalardan cevap gelmediğine göre uzun süre idame ettirilemiyecek kadar ütopik bir olay ,deymez bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Başka bankalardan cevap gelmediğine göre uzun süre idame ettirilemiyecek kadar ütopik bir olay ,deymez bence.

Ben 05-02-2011 de başvurdum, daha kuryede bile görünmüyor, bu pek normal karşılanabilecek bir durum değil.Ancak burdan böyle bir yorum çıkartmak mümkün,

buda aşırı talep olduğunun bir göstergesidir tahminimce, yetiştirmekte zorlanıyorlar bence.

Ancak bu sürecin uzaması beni caydırma noktasına getiriyorki başvuru internetten yapılmıştım diye bıraktım artık, takip etmiyorum açıkçası.

geberit arkadaşım uzun sürmeyeceğini zaten söylemişler bu 3 aylık bir olay,sonra normale dönecek ama bunu normal bir vadesiz hesapla karıştırmamak gerek,

ben birnevi yatırım hesabı olarak bakıyorum. Deyip deymeyeceğine ise herkes kendi karar vericektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 11 Şubat 2011; 14:14:43 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.