Şimdi Ara

-- İNFİNİTY ONLİNE -- Değişime hazır Olun (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
0
Favori
43.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eet kardeş bi yerden sonra sıkıo ya aslında tam sıkmadı ama oynamak istediim başka oyunlar vardı onlara geçtim o da arada unutuldu...ama oyun güzel süper action var...

ama bıraktım..
  • kotu bı oyun daha
  • Nasıll ya 1m mi ? Bende kendi kendime bu kadar adam nasıl full itemli karakter yapıyolar diyordum işe bak ya... Gelde şimdi oyna oyunu moralim bozuldu Bide Exe accountunu versene sen özelden
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_ExecutioneR

quote:

Orjinalden alıntı: radyasyo_N

1 mili kim nerden bulacak ?

1m 6 kasim da oyunda olan yani acc ı olan herkese bütün acclara verildi bendede vardı harca harca 450k kaldıydı ama oyun yüklü deil sildim....
    abiya acc dan bana biraz para versene hic bişi alamıyommm

• şimdi kime veriim şaşırdım...

şimdi kimler istiosa yazsın ona göre birine veriim oda öbürlerine para yardımında bulunsun
  • kardes bana ver bana :D ben isteyen herkese dagıtırım
  • ben oyunu download infinity onlineye tıklıyarak indiriyorum birşey olmaz demi?
  • client downloaddan indiriom bişey olmaz demi lütfen cevap yazın
  • evet her zaman için client dosyası indirilir
  • Exe ben talibim bak
  • emre ben o zmn radyasyona veriim o daha bi aktif gibi geldi ondan... oda sana 100k versin ok?

radyasyon sende emreye 100k ver istersen daha çok ver ama ben para nası gönderilio bilmiom yada istedii kıyafetleri fln gönder işte...
    ben sana gönderiom pm den...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Nameless_ -- 17 Aralık 2006; 20:26:12 >
  • ya mouse çok yavaş hareket ediyo oyunun içinde nerden değiştirebilirim?
  • bende para nsl atılıyor bilmiyom ama item leri fln nsl atıldıgını biliom eger verirsen bana charnı ben isteyenlere atarım para nsl atılır onuda ogrenirim birinden
  • ben sana zorlada bana sole demiyom yinede sen bilirsin yanlıs anlama
  • Banada PARA vere bilirmsiiniz

• Emre bana verdi Exe charı
  • ama sende emreye bişiler verirsin para yı bulursan onu gönderirsin vs.vs....
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_ExecutioneR

ama sende emreye bişiler verirsin para yı bulursan onu gönderirsin vs.vs....

Oke
  • senin oyundaki adın ne bnm ki EmrE
  • beyler yeni başlıycam da biraz bilgi ve o paradan bi 50 100 k arası bana yollama şansınız var mı başlangıç için iyi bi moral olurdu ?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.