Şimdi Ara

-- İNFİNİTY ONLİNE -- Değişime hazır Olun (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
0
Favori
43.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler update ederken Not Used Patch File(0) die bi hata verdi sonra kapandi ne yapmam lazım?
  • ya kardeşler nasıl başkasına kendi paranı gönderiyon???
  • Bildigim Kadariyla Para gonderimi olmuyor
  • arkadaşlar milyoner olan warsa mümkünse bana bişiler atabilirmisiniz:) ss lazım bana kainim var lvl 8 full ss sadece 56k lık silah yok milyonerler yollarsa çok sevinirim:) nick _AzY_ lvl:8 hero:SS Kain ve critical rune dead blow rune ve soul runeleriniz varsa _AzY_ yollarsanız sevinirim www.playinfinity.net sitede cosplay attığım fotolar var ayrıca forumda what u need falan die bi topic var oyunla ilgili isteklerinizi ingilizceolarak orya yazarsanız sevinirim
  • Bu arada çok yakında infinity story ile karşınızdayız ben ve arkadaşlarım coming soon...
    _AzY_
    DeathSouL
    Trojka
    Drake(YankO)
  • ya bende oynuodumda oyun sureklı monoton bir şekilde devam ediyor arkadaşlar
  • Artık infinityninde bir hikayesi var.... arkadaşlar bir haftaya yakın bir zamanımızı aldı ama sonunda bittti infinity online hikayesi hayırlı olsun ingilizce yazdık artık ingilizce bilenler okusun kolay gelsin.... http://www.playinfinity.net/sub_main/community/view/freeboard_view.htm?board_id=gpFree&page=1&docs_id=2115 buyrun link
  • Bu Oyun Hala Açıkmı
  • deil galiba sitesine girilmiyo
  • oyun acılcak mı vs. vs. bilgisi olan war mı tam indiriim dedim sitesi kapalı?
  • oyun yapımda yani bug falan vardı düzeltip sürecekler belkiş hiç açlmasss....
  • açılmaması gibi bi durum söz konusu değil

bu oynadığımız free beta ydı infinity online bir kaç ay sonra geri dönecek..

oyunda olupda tanımadığımız warmı nicklerini lvllerini ve kill sayılarını yazabilirlermi??
  • bir kaç aymı oha biz onu bekleyene kadar başka oyuna geçeriz off ne yapcaz yaw???
  • NERDEN İNDİRCEZ BU OYUNU??
  • sitesi açılmıo ki :(
  • yaw kaç aylık konuyu nerden buldunda cvp yazdın arkadaşım yapmayın şöyle yaw..
  • Arkadaşlar butopiği gördükçe anılarım yerine geliyor... Kakashinap...
  • ya bunun ingilizcesi yokmu oyun efektleri güzelmişte bide bişiler anlask
  • resimlere bakma oyun inglizce

ama oyuna girmio site bile bozuk oyunun açılmasını beklioz
  • Lag ve Hack üzerine kurulu bir oyun.
    1 sene once denemiştim ve gördüklerim üzerine 2 saat sonra ''Unistall'' çakmıştım
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.