Şimdi Ara

-- İNFİNİTY ONLİNE -- Değişime hazır Olun (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
0
Favori
43.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler clan nasıl kuruluyor kuralım Türklerle beraber...
  • Evet..Bencede Biran Önce Türklerin Birbirleriyle Kolayca İletişime Geçebilecegi Bi Clan Kurulmalı..Bakın Ben şimdi oyunu Yeni İndiriyorum..Nasıl Bulacam Sizi Oyunda :))
  • ya arkadslar kota gecti ya bana kargolayabilirmisiniz?
  • arkadaslar guild olayı olursa bende gelirim bu arada oyuna gine başladım ( tutamıyorum kendimi )
  • quote:

Orjinalden alıntı: rapidsensei

ya arkadslar kota gecti ya bana kargolayabilirmisiniz?
    280mb çok değil sık dişini Mustafa sen indir kur oyna Quake diye ekle communityden
  • Banada Yardım edin Adım:THeDaRK
  • millet indirmeye basladım
  • millet indirdim ama oyuna nasıl gircem .exe dosyası yok?
  • rapidsensei bak bu topicin ya 1 ya da 2. sayfasında oyuna giriş resimlerle anlatılmış bir bak istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: radyasyo_N

rapidsensei bak bu topicin ya 1 ya da 2. sayfasında oyuna giriş resimlerle anlatılmış bir bak istersen

arkadasım o oyunu yüklemek için zaten ordan bakarak yükledim ama oyuna giremiyorum exe falan yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: ManiacsTurks

Banada Yardım edin Adım:THeDaRK

nbr kanka ben TurKStaR
  • OH BE OYUNA GİRDİM ADİM:
    deadly
    ama o en basta adam bize deleteye basın flan diyo basıyom olmuyo niye ya
  • mause nin orta tusunu gosteriyo basıyom olmuyo çıldırmak üzereyim yardım plss
  • nese o yeri hakanı bi temiz dövüp geçtim
    ama şimdi hakan a vurmama izin wermiyo napcam?
  • bak orda charged attack dio yani sağ tık la basılı tutup charge etcen vurcan
    orda ne vuruşu istedii sölüo
  • ha bide sen keybord u seçtiysen ondan mause ile vuramıosundur keyboard ı seçtiysen charged attack ı end le yapcan strong attack ı delete ile...
  • Helal hakanı feci benzetmişsin Executioner bu oyunda nasıl para kazanıcam missionlarda bir yere kadar canım Bu runelerden var elimde ama kaçtan gider kime satarım bilmediğim için
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_ExecutioneR

bak orda charged attack dio yani sağ tık la basılı tutup charge etcen vurcan
    orda ne vuruşu istedii sölüo

saol hallettimde ben şimdi bi çıktım sonra singleplayer flan dedi ben online nasil oynuyucam bu oyun sadece belli alanlarda kapısmak için mi? yok normal online oyunlar gibimi?
  • SERVER FALAN VARMII BEND EŞİMDİ İNDİRCEMM
  • ARKADAŞLAR oyun güzzel mi karasız kaldım am indiriyom
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.