Şimdi Ara

infinifi FX 35 vs. BMW X5 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okuttum.Biraz önce konuştuk galiba baya aklını çelmiş yorumlar.

bu arada,mercedese baktık.CLS yi beğenmedi ve ML seriside çok hoş karşılanmadı.Yani

INFINITIIIIIIII

• senin babanda zevk yok aga ....
  • Hadi hayırlı uğurlu olsun!!! Güle güle kullanın......... Artık resimleri bekliyoryuz
  • Valla Senden çok Sevindim

İi Bari hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız

fotoları koyarsın artık buraya

• çok teşekkürle arkadaşlar iyi dilekleriniz için.Hele bi alalım makineyi resimleri gelecek boy boy.

Ama şimdi bana o aletin yıllık vergisinin nekadar olduğu lazm.Bilen varmı??? 3,5lt motor hacmi var hatırlatayım.
  • şimdi buldum arkadaşlar.maliyenin web sitesinde yazıyomuş...
  • Arthur Kardeş eğer Araç şirket üstüne olusa vergiler düşüyor biliyosundur belki Bizde Sportage Aldık şirket üstüne

Öle Bi şekil yaparsınız Artık Herkez Öle yapıyor Zate

Kim Bilir Nekadardır haaa
  • kesinlikle infiniti alın hem karizma hemde fazla yok..Artık x5 görmekten delirdim nereye baksam x5..ya insan ışıklardan karşıya geçerken 5-6 tane x5 görürmü yaa(kadıköy minibüs yolu)siz en iyisimi infiniti fx 35 alın
  • Cadillac escalade
    Lincoln NAvigator
    Chevy Tahoe
    chevy SUBURBAN
    GMC YUKON (3'ude aynı araba aslında daa neyse)
    JEeP G.Cherokee
    Dodge DURango
    Ki bence en canawarı FORD Excursion (expedition)

SUV olcaksa gerceği olsun hesabı ote yandan x5'tir touareg'tir vs. vs. bunlar aslında olsa olsa suv'cuktur

AMa yukardakiler varken bence ....................

illaki o kisinden biri olcak sa benim favorim infinity ....
  • aklın yolu bir ya.Herkes infiniti diyo...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arthur

aklın yolu bir ya.Herkes infiniti diyo...

herşey çok ğüzelde işte onun parçasını bulmak zor bea bende olsam infinity derim ama işte bmw de bir klasik yaa
  • makyajlı ml serisi mercedesler çok hoş bence yada porsche cayenne olabilir özellikle porschenin iç mekanına bir bin öyle karar er derim kendini 911 içindeymiş gibi hissediyorsun göstergeler kosol filan çok hoş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arthur

elemeler sonunda son kalan 2 araba bunlar.gerisi yalan yani.sadece bu ikisi arasında seçim yapılacak.

Edit:Bu arada CLS 350 yi de beğenmedi bizim peder.

cls 350 yi begenmedi
  • Yok arkadaşlar cayenne de hoşumuza gitmedi.Bugün bi galeriyi aradım gümrükte beklettikleri bi siyah fx 35 varmış.c.tesi ye kadar biraz daha araştırıcam.Servis ve garanti olayını iyice öğrenip c.tesiye inşallah konuşmaya gitcez.
  • ne oldu almadınız mı? aldıysanız son durum nedir? biraz hortlamıs olacak ama:)
  • Kaç yıl olmuş çoktan satmıştır
  • bizde yorum yaptik kek gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emtue -- 4 Temmuz 2008; 21:11:56 >
  • napıyonuz olum siz mafyamısınız ne bu para
  • quote:

Orjinalden alıntı: mituys

ne oldu almadınız mı? aldıysanız son durum nedir? biraz hortlamıs olacak ama:)

Porshce aldıla diye hatılıyorum
  • bende okuyorum öle ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.