Şimdi Ara

infamous 2 TrPSN kardeşliği. Grup Tamamlandı Oyun alındı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben katılmak isterim ama tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Birde oyunun fiyatı ne kadar olacak ortak alınca? Daha önce trpsn'den alışveriş yaptım. En son alışverişimi yaklaşık 1 ay önce yaptım.
  • Ben bendeki 2 kişilik ve benimki ile beraber 3 kişilik ücreti "hinolma" ya gönderdim. Şimdi "nathanmuratcandrake" arkadaşımız da 26 TL yi "hinolma" arkadaşımıza gönderirse çok güzel olur.
  • Arkadaşlar oyun alımı gerçekleşti. Şimdi son olarak 5. arkadaşın havaleyi yapması bekleniyor. Havaleyi yapmadan hesap bilgileri kendisi ile paylaşılmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

bizde 5 kişi indirdik indirme hakkı diye bir şey yok. indirilen makinelere istediğiniz kadar indirebilirsiniz

ucretli alinan birsey 5 kez indirilebilir biliyorum,benden soylemesi,update de oyun gum oluyor,naparsaniz yapin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

bizde 5 kişi indirdik indirme hakkı diye bir şey yok. indirilen makinelere istediğiniz kadar indirebilirsiniz

ucretli alinan birsey 5 kez indirilebilir biliyorum,benden soylemesi,update de oyun gum oluyor,naparsaniz yapin

5 kez indirilebilir diye bir şey yok. 5 ayrı makineye indirebilirsiniz. 6 makineye indiremessiniz. ilk indiren 5 makine istediği kadar indirir. Bende kardeşlikten aldım. Canlı canlı ispatı tekrar indiriyorum şu an. Hatta bir makinede kaydını iptal ederseniz diğer bir makineye kurabilirsiniz bile.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

5 kez indirilebilir diye bir şey yok. 5 ayrı makineye indirebilirsiniz. 6 makineye indiremessiniz. ilk indiren 5 makine istediği kadar indirir. Bende kardeşlikten aldım. Canlı canlı ispatı tekrar indiriyorum şu an. Hatta bir makinede kaydını iptal ederseniz diğer bir makineye kurabilirsiniz bile.

aynen .. bu sekılde

• Oyun alındı arkadaşlar, guitar hero death magnetic almak isteyen ortak varsa pm bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hinolma

Oyun alındı arkadaşlar, guitar hero death magnetic almak isteyen ortak varsa pm bekliyorum

Sorunsuz alışveriş için teşekkürler. Oyun iniyor şuanda.

GH olsa kesin alırdım DM ama ne yazık ki GH yok bende.
  • @Enchantedd

Ortaklığımız hayırlı olsun Rock Band mi oynuyorsun? GH Metallica kesinlikle tavsiye ederim, harika bir şarkı listesi var. Ucuz bir alternatif olarak yine şarkı listesi harika olan GH III var. Eklenti bunlarda çalışıyor. Diğer tüm GH oyunları tırt zaten. Belki biraz Aerosmith iyi sayılır. Artık eline geçerse haberleşiriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hinolma

@Enchantedd

Ortaklığımız hayırlı olsun Rock Band mi oynuyorsun? GH Metallica kesinlikle tavsiye ederim, harika bir şarkı listesi var. Ucuz bir alternatif olarak yine şarkı listesi harika olan GH III var. Eklenti bunlarda çalışıyor. Diğer tüm GH oyunları tırt zaten. Belki biraz Aerosmith iyi sayılır. Artık eline geçerse haberleşiriz

Yok hocam RB'de yok elimde. Playstation'da gitardaki notaların saçmalığından dolayı oynayamıyorum. Sadece arkadaşa gittiğimizde GH Metallica'da bateri çalıp söylüyorum ama gitar olmuyor Eğer GH Metallica alırsam zaten direk DM paketini de alırım. Öyle bir durum olursa haberleşiriz.

• [:'( YA İNFAMAUS 2 İNDİRCEMNDE VEYATTA BAŞAKA KALİTELİ OYUN YA ARANIZDA PSN ÜYELİĞİM LORDFURKAN HESAP VEYA PLUS ÜYESİYSENİZ BANA HESAP INIZI VERİRMİSİNİZ GÜVEN İÇİN SONRA KARDEŞLİK YAPIP OYUN ALIRIZ
  • lordfurkan büyük harfle değil küçük harfle daha önce kardeşlikten 12 oyun indirdik güven istiyorum başka bişey değil güven için hesap veya plus üyeliğiniz varsa bana yardımcı olursunuz psn hesabını vericek olan kişiyle kardeşlik kurarım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.