Şimdi Ara

İnek Peyniri Yardımcı Edirne kg 40tl Metro Market (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
77
Cevap
2
Favori
7.019
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Demek istediğim bu paketli yaş peynirler bu kadar parayı haketmiyorlar. Hallerde çok daha güzel türlerde doğal peynir çeşitleri var. Ergani, Kemaliye, Küp peyniri vs. Yazdan alıp salamura yaparlar genelde.

• ilkerharman İ kullanıcısına yanıt

hocam kargoyu nasıl gönderiyorlar?

normal kargo firmalarıyla mı? frigo araçları olan kargolarla mı?

soğuk zincir kırılıyor mu, burası önemli.

ne kadar zamanda teslim edilmiş oluyor size?

bu arada bu firma da Edirne firmasıymış.

yardımcı da aynı yörenin.

bu yörenin beyaz peyniri zaten 10 numara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmavcu -- 8 Mayıs 2021; 12:20:43 >
  • Tavsiyeleriniz üzerine merakimdan gidip alip deneyeceğim :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mmavcu kullanıcısına yanıt
    Bana ertesi gun yurtici kargo ulasmisti hocam. Vakumlu olarak gonderdiler. Bir problem olmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerharman -- 8 Mayıs 2021; 14:31:25 >
  • Kaçırtma al geç money indirim bilmem ne bile bu fiyat yok gör inan fiyatı
  • Artık peynirlerde eski kaliteyi bulamıyorum. Ünal alırdım devamlı, gerçekten yağ oranı müthişti. Artık eski tadı yok.

• ilkerharman İ kullanıcısına yanıt
    Kargo ücreti ne kadar alıyorlar? Sabit bir ücret mi? İnternet siteleri yok galiba.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    İspartaya 3 kg gonderim icin 15 tl almislardi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKTR_AHMET

Bizim burada Metro yok.
    Yarın A101de 10₺ üstüne 500gr Altınkılıç tam yağlı olgunlaştırılmış Ezine peyniri 22₺. Ondan alırım 2-3 tane. Altınkılıç da fena değil. Zaten hepsi hibrit silajla beslenmiş ineklerin dandik sütünden olmuyor mu, ne fark eder.

500 gram inek 45 tl den 22 tl ye düşmüş

1000 gram inek peyniri 90 tl den 44 tl ye düşmüş

Altınkılıç dandik inek peynirine 44 tl verecek kadar zengin değilim

Bunlar gerçek koyun peyniri satsa kg su 150 tl diyecekler

SAZAN AVINA ÇIKMIŞLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 8 Mayıs 2021; 15:17:25 >

• Klasik peynirlerde f/p Yöre marka peynircibaba sitesinde satılıyor, Elif Candar var pahalı, Süzülmüş Kardeşler vardı bir ara forumda kg bazlı alımda pahalı, Atadan Peynirci diye bir yer gördüm instagram'da onu denemeyi düşünüyorum(klasik var mı bilmiyorum ama diğer peynirleri için söyledim). Ayrıca geçtiğimiz aylarda Bim'de 0,5kg kendi markaları klasik peynir vardı epeyi güzeldi(sanıyorum sürekli satış ürünü değil). İdeal klasik peynir arayışı hala sürüyor...

• Haber veren arkadaşa teşekkürler. Hellim ve lor peynirleride uygun
    İnek Peyniri Yardımcı Edirne kg 40tl Metro MarketMeriç hellim peyniri 36.95tl Murat bey lor 5.95tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler faydalandık

• Kıbrıstan gelen hellim peynirinin fiyatına laf eden çarpılır.

Çok iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerharman

Arkadaslar size cok guzel bir peynir onerim olacak. Kaptanbasi ozel peyniri kg fiyati 45 tl idi. Kargo haric. 1 kez olsun denemenizi tavsiye ederim. Biz cok begendik. Tekrar siparis verdik.

Kaptanbasi Peynircilik
    +90 542 292 80 09

Kaptanbaşı'nı benden başka bilen de varmış. İstisnasız bölgenin en güzel peyniridir ve Uzunköprü'de üretilir.

• Nasıl gidilir ki metroya karantinada? Online sipariş olsaymış keşke.

• A101 deki İndirimdeki Altinkiliç'tan aldik. Bu peynirler Metro'dakileri kiyaslayabilir misiniz :)

• biyikliadam kullanıcısına yanıt

Damak zevki bambaşka bir durum olmakla beraber bence iki peynir de kalite olarak birbirine çok yakındır...

• robotica R kullanıcısına yanıt
    Ben yeni kesfettim :)
  • Metroya uğrayıp hemen hellim ve klasik peynir aldım haber veren arkadaşa teşekkürler. İlk izlenimim tahlsidaroğlundan sert olduğu yönünde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerharman

Ben yeni kesfettim :)

Afiyet olsunİnek Peyniri Yardımcı Edirne kg 40tl Metro Market  Size bir kaç tavsiye daha vereyim. Süzülmüş kardeşler (kırklareli, teneke olanını alın) h.ö 444 (çanakkale biga, mandıra ezine'de, çok dehşet pahalı teneke olanını alın) ve yükseloğulları (ezine)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 11 Mayıs 2021; 9:40:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.