Şimdi Ara

İncehesap Gaming Gecesi (14 Şubat 2020) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
6.995
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran kartın gayet iyi macera arıyorsun hocam sende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seviyoruz bu hayatı hocam =D
  • 650w 80+ güç kaynağı fiyatı iyi mi sizce ?
  • Serdar.K kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyata aldanıp xigmatek alma alternatif markalara yönel 50₺ daha ver kaliteli psu al

Dipnot : ilk elektrik kesintisinde kendini salicak tıp var psu da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 14 Şubat 2020; 21:3:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

james donkey den memnun musunuz? geldi mi :)

ben de monitör istiyorum da flicker free göz yormayan bişey lazım herşeyden önce

Alıntıları Göster
    Geldi hocam öğlen üçte siparis verdim bugun 1 gibi geldi. Detayli incelemesini yaptım bakabilirsiniz. Goruntu kalitesinden çok memnun kaldim açıkçası. 144hz kullanan bir daha 60 yada 75hz ye bakmaz gibi geliyor artikhttps://forum.donanimhaber.com/james-donkey-27inc-144hz-1ms-monitor-incelemesi--142007337

• alınacak bir şey yoktu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Hocam fiyata aldanıp xigmatek alma alternatif markalara yönel 50₺ daha ver kaliteli psu al

Dipnot : ilk elektrik kesintisinde kendini salicak tıp var psu da
    Hocam aldım psu'yu şansıma iyi çıkar umarım güveniyorum o markaya :)
  • Şu MSI RX 5700 MECH GP OC ekran kartını son anda ben de aldım. Kısa bir süre araştırdım, geçmiş sıcak fırsatlara baktım sadece referans modelleri bir kaç kere 100-200TL daha alta satılmış, onun dışında fiyatlar hep daha yüksekti. O yüzden fiyatı uygun geldi aldım.

Benim endişem 500W PSU bu ekran kartını kaldırır mı? Techpowerup'un şu sitesinde "suggested minimum: 450W" diyor ama bilemedim.

@ozgur4591 sen ne diyorsun hocam? Aynı ekran kartını almışız, cihazı araştırdın mı? Sence fiyatı nasıldı? Bir de incehesap AMD'nin şu hediyelerini verir mi sence?

İncehesap Gaming Gecesi (14 Şubat 2020)

• Serdar.K kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam dediğiniz gibi olur.

• III I II III I I kullanıcısına yanıt
    James Donkey uzak durun peş para etmez ben aldım aynısını yazma okuma berbat bise 150 200 düşüyor okuma yazma hemen geri iade ettim çop yani
  • Güç kaynağının modeli nedir hocam ? Ekran kartı 60-65 derecede çalıştıgını gördüm gp edition da galiba serin çalışıyor. Fiyat gayet makul referans kartlara göre çok avantajlı olacağını düşünüyorum. Hediyeler konusunda bir bilgim yok iletişimde kalalım hocam siz de bilgi sahibi olursanız

• Bu haftaki sharkoon kasa leş hem de geçen haftaki modellere göre 70 lira pahalı işlemci fiyatları iyiydi toshiba ssd marka itibariyle fena değildi ram de rgbli olduğu için eh işte... geçen haftaki gece daha iyiydi

• ozgur4591 kullanıcısına yanıt
    umarım pişman olmazsın mech lerde ısınma sorunu var kendi sayfasında bile 73c calışıyor zayıyor kasanın hava akışı iyi değilse 80 çıkmaz sa iyi ekran kartın eline ulaştığı zaman bizi de bilgilendirisen sevinirim.
  • Başka MSI RX 5700 MECH GP OC almış olan varsa PM atsın ya da buradan yazsın, kontak halinde olalım dostlar.
  • cApK1N kullanıcısına yanıt
    Gp edition bu hocam dikkatini cekerim sogutmasi duzeltilen model

• AltaNora kullanıcısına yanıt
    Sözde 649 tlden düşmüş tabi yersen o paraya cloud 2 alınıyor be

• ozgur4591 kullanıcısına yanıt
    öncelikle allah kazasız belasız kullandırsın gp edition olduğunu bende biliyorum ama ne kadar düzlete bilirlerki aklıma takıln soru bu yani
  • geçen hafta rtx 2070 zotac mini verdiler sırf onu bekledim gelmedi arkadaş yerine rx 5700 mech geldi adam gibi bir modeli gelse onuda alırdım ama mech iste tipinde hayır yok
  • https://www.youtube.com/watch?v=TD51nww233c&feature=youtu.be

Buyrun hocam kartla bikaç oyun denemiş arkadaş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.