Şimdi Ara

İncehesap Gaming Gecesi (14 Şubat 2020)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
5.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 27
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ozgur4591 (6 mesaj) GeçerkenUğradı (5 mesaj) cApK1N (5 mesaj) XanthiN (4 mesaj) JagerBomb (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (11 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> İncehesap Gaming Gecesi (14 Şubat 2020)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    454 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ana konu'dan devam edelim, burayı arşiv niyetine kilitliyorum:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141192469

https://www.incehesap.com/gaming-geceleri/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Ryzen 1600AF 4.2 / Gigabyte B450 Gaming X ATX / Crucial Cl14 /14/18/14 3466 2x8 / RX5700 Gaming X / Samsung Evo 860 500GB / Dark Guardian Kasa / Sharkoon 650w80Plus / AOC 24G2U / K55 Corsair Klavye / Logitech G402 Hyperion fury / Arctic Freezer 33 Esports Edition
  • Yarbay
    2743 Mesaj
    1 tb James Donkey JD1024 700 tl ye satıldı.
    Beklentimi karşılayan hiçbir ürün yoktu. Fiyatı güzel olanlar vardı ama ihtiyacım yok malesef. 4 dk da 3600x bitti :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj
    3600x ucuzdu bi 150-200 lira falan.
    ama vade farkı vardı.
    bide x570 anakart 50-100 ucuzdu. diğerleri çöp
    |
    |
    James donkey 712 kulaklık alınır mı ? Kullanan varmı ses kalitesi falan nasıl acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

bilmiyorumda yiğenime aldım bitane
    |
    |
    AltaNora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 3600 4.2//MSI X370 GAMING PRO CARBON//Sapphire RX 5700 XT Nitro+//Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2x8GB) 3200 Mhz DDR4 // Western Digital Blue 3.5 1TB 64MB 7200Rpm//İntel 660P 512GB NVME SSD//2 TB SSHD Seagate FireCuda//EVGA SuperNOVA 650 G2//Corsair H115i//Corsair Carbide 400C//Asus TUF VG259QM 280 Hz//Samsung CFG73 144 Hz 1MS//Hyperx Cloud Alpha//Logitech G502 SE///Corsair K70 RGB MK.2
  • Yarbay
    9775 Mesaj
    Ryzen 3600x, MSI B450A-Pro Max ve 1TB M2 SSD ürünleri iyi, onların dışındaki ürünler ve fiyatları ilgi çekici değil.
    |
    |
    Her zaman -ki balon geceleri olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fiyatları kasım aralıkta olanlarla kıyaslamayın boşuna, şuan dolar yükselişte bir yandan da corona bastırıyor tedarik sıkıntısı var üretim yok toptancılar bütün malları topluyor önümüzdeki 6-12 ay dip fiyatları bir daha görmez
    toshiba tr200 ssd'yi kullanıyorum sağlık durumu bir senede yarılandı. Eğer biraz yoğun kullanıyorsanız kesinlikle 2 sene dolmadan ömrünü bitirirsiniz, o yüzden hafif kullanım için uygun. Çok ısınmıyor en azından o iyi.

james donkey 1tb nvme ise kritik verileri yedeklemek için fazla riskli geliyor. Önemsiz dosyaları tutmak için kullanacaksam da zaten bu fiyata niye alayım. 🤔
    |
    |
    Corsair ciyim ama Razer klavye alınır mı? Baya hoşuma gitti. Kullanan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    374 Mesaj

Ülkemizdeki her firma her dönem mutlaka birşeyi bahane ederek fiyat yükseltiyor. Kısacası herkes paraya tapıyor yoksa heryer güllük gülistanlık olucak sanmayın mutlaka bir kılıf bulurlar bu ülkede e-ticaret anlayışı dünyanın hiçbir yerinde yok. Sanmayın dolar düşünce Amerika, Almanya olucak ülke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 14 Şubat 2020; 20:30:11 >
    |
    |
    Shovel Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şimdi ben dün James Donkey monitör aldım 1080 liraya. Bugün Philips indirime girmiş 900 lira curved. Gerçi curved va almayın diyorlar da hadi neyse. 20 dakikada 30 stoktan nasıl 15 e düştü ben anlamadım açıkçası. Öyle dehşetül vahşet indirim de değil. Millet bunu mu bekliyordu yani ? Çok tuhaf geldi bu stok sayısının düşmesi
    4993 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Predator X

Şimdi ben dün James Donkey monitör aldım 1080 liraya. Bugün Philips indirime girmiş 900 lira curved. Gerçi curved va almayın diyorlar da hadi neyse. 20 dakikada 30 stoktan nasıl 15 e düştü ben anlamadım açıkçası. Öyle dehşetül vahşet indirim de değil. Millet bunu mu bekliyordu yani ? Çok tuhaf geldi bu stok sayısının düşmesi
    james donkey den memnun musunuz? geldi mi :)

ben de monitör istiyorum da flicker free göz yormayan bişey lazım herşeyden önce
    CPU: AMD Ryzen 5 3600 | GPU: Asus Dual Rtx 2070 Evo | RAM: Crucial Ballistix Sport Lt 8x2 3000mhz CL15 @ 3600mhz CL16 | Anakart: MSI B450 A Pro Max | Kasa: Phanteks Eclipse P300 Red | PSU: Fsp Hydro 700w Bronze | SSD: Corsair LL 120GB | SSD: James Donkey JD256 256GB M2 | HDD: Seagate Barracuda 500gb | HDD: Wd Blue 500 gb | Fare: Zowie Ec2a | Klavye: Corsair K70 Red MK.2 | | Kulaklık: Corsair HS35 | Monitör: Aoc G2460F 144HZ |
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AltaNora

James donkey 712 kulaklık alınır mı ? Kullanan varmı ses kalitesi falan nasıl acaba
    Ben de o fiyat aralığında arıyorum. Bilgisi olan aydınlatsa iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
kripto para haberleri
Masal Oku
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,286
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.