Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.193
Cevap
230
Favori
1.038.755
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence en iyi iade hepsiburadanın hepsijet ile gönderdiği ürünlerde oluyor. Bir tane kasa almıştım, bulunduğum yere 3 günde geliyor. Kasa kargolandıktan 1 gün sonra dağıtım merkezinden bulunduğum şehre gelmeyi planlıyordu. Fakat biraz araştırdıktan sonra aldığım kasadan pişman oldum, siparişlerim kısmına baktım kargoya verilmesine rağmen "iptal et" butonu gözüküyordu, ben de direk tıkladım. Hepsiburada kargoyu geri çağırdı, ürünü aldıktan sonra iade etti.

Amazon'un AGT kuryesinde böyle bir özellik yoktu, kuryeye mesaj attım teslim etmemesi için. Fakat teslim etmemiz gerekiyor sonra iade talebi açıp ürünü iade etmeniz gerekiyor dedi bana telefonda.

• Yeni laptop alcam yarını bekliyorum ama görünüşte pek umut yok gibi. 10bin TL ise 9400'e felen düşmekte. Uygunmu uygun ama öyle kaçmaz denilecek birşey yok. Eskiden 1500 tl felen daha uygun oluyordu. Ama kaç ay baktım şimdi laptop alcakken yine bir bekliyim

• nknowntossing07 N kullanıcısına yanıt

Benim de bu konudaki hepsiburada tecrübem olumlu oldu. Sürekli giydiriliyor ama bu konuda prensip sahibi bir firma.

• R5 3600 ile açılmış. Sanırım en son geldiğinde de tray şeklinde gelmişti. Fiyatını hatırlayan var mı tray olarak en son geldiğinde?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Benim de bu konudaki hepsiburada tecrübem olumlu oldu. Sürekli giydiriliyor ama bu konuda prensip sahibi bir firma.

Prensip sahibi olması ile alakası yok. Hepsijet firması da Hepsiburada'ya ait olduğu için kargoya müdahale edip iade sürecini kolaylaştırabiliyor ama aynı olayı satıcısı kendisi olmayan veya farklı kargo firmaları ile gönderilen siparişlerde yapamıyor daha doğrusu yapamaz. Bu tür sorunları en aza indirmek için satışı kendin yapman ve kendi kargo firmanı kurman gerekiyor ki bunu ancak büyük sermayeli şirketler yapabiliyorlar. Hepsiburada haricinde kendi kargo firması olan bir Trendyol var ama o da bildiğim kadarıyla satıcı kendisi değil, farklı firmalar olduğu için yapamaz.

• Mitra kullanıcısına yanıt

Kargoyla ilgili demedim, genel olarak ürün iadesinden bahsediyoruz. Bir satıcının ürünü göndermediği zamanda bir başka satıcıdan ürünün alınarak eğer varsa aradaki farkı ürünü göndermeyen ilk satıcıdan temin ederek ürünün gönderilmesini sağlamışlıkları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Kargoyla ilgili demedim, genel olarak ürün iadesinden bahsediyoruz. Bir satıcının ürünü göndermediği zamanda bir başka satıcıdan ürünün alınarak eğer varsa aradaki farkı ürünü göndermeyen ilk satıcıdan temin ederek ürünün gönderilmesini sağlamışlıkları var.

Ha tamam... Konu başlangıcı İncehesap'ın iade prosedürü olduğu için ona hitaben söyledim. Çünkü arkadaş Hepsiburada'nın kargoya müdahale edip ürünü yoldan geri çevirebildiğini yazmış. Bende 2 haftadır N11 ile ilgili ürün gönderimi sorunu yaşıyorum. Satıcı ürünü tedarik edip gönderemediği için mağdur oldum. Siparişi iptal edip yine N11'den başka satıcıdan sipariş vereyim diyorum ama bana bu sipariş de kullandığım kuponun ve banka puanlarımın yanacağını söylediler. Satıcı ürünleri ne zaman tedarik edip gönderirse o zaman elime geçecek. Bekliyorum. N11 kendi platformu içinde satış yapan satıcılarının verdiği mağduriyeti gidermeye hiç istekli değil. Bana demiyor ki; ödediğiniz tutar kadarı için kupon tanımlayalım tekrar alışveriş yapabilesiniz..  

• quote:

Orijinalden alıntı: ProsesMuhendisi

R5 3600 ile açılmış. Sanırım en son geldiğinde de tray şeklinde gelmişti. Fiyatını hatırlayan var mı tray olarak en son geldiğinde?

Tray olarak değil kutulu olarak bundan önce 26 Şubat'da 1549 TL'den ve 12 Şubat'da 1499 TL'den gaming gecesinde satışa çıkarmış.

• Mitra kullanıcısına yanıt

Evet, maalesef alıcısı olduğumuz bir alışverişte en ufak bir durum yaşandığında bir şeylerin aleyhimize gerçekleşme ihtimâli varsa o ihtimâl oluyor. Büyük firmaların ufak dokunuşlarla müşteri memnuniyetini sağlayabilmesi mümkün iken bunu tercih etmemesi beni de şaşırtıyor. Büyüyene ve yeterince reklam yapana kadar da gereğinden fazla bonkör davranırlar.

• Takip ediyorum çok uzun süredir elde kalmış satılmayan ürünleri gaming gecesi adı altında satıyorlar buda bir başarı.

• Banka kartı geçiyor mu yoksa sadece kredi kartı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar herşeyde indirim var zaten 10bin tl civarı laptoplarda incehesapta olmaz sanıyordum öyle oldu 25bin tl lik laptoları satacaklar yuh nese

• quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Banka kartı geçiyor mu yoksa sadece kredi kartı mı?

Banka kartını BKMExpress'e kaydedip ödeme adımında BKMExpress'i seçip ödeyebilirsin.

• fiyatlar her zamanki gibi alınası bir şey yok.

• Void rgb kulakliga niyeylendim de fiyat hb den 70 lira daha pahalli. Son 3 haftadir çöp gecesi yasatiyorlar..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Corsair Klavye koltuk ve sistem fiyati iyi vence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ryzen 5 3600 alırım diyordum fiyata bir baktım diğer siteler ile aynı fiyat. İyi ki indirmişsin fiyatı incehesap. İnceden kazıklıyorlar bunlarda. İndirmeseniz fiyatları ne olurdu acaba.

• K68’i 2018’den beri bu fiyata görmemiştim, klavyem olmasına rağmen alsam mı almasam mı kararsız kaldım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.