Şimdi Ara

incehesap.com un gerçekletirdiği 1tb hdd çekilişini kim kazandı ? (RESİM EKLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
8.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilen duyan gören varmıdır araştırdım ama herhangi bir bilgi elde edemedim ve şuan konusuna da erişim sağlanamıyor neden .?

konuya erişim kapanmış. ilginç..
    incehesap.com un gerçekletirdiği 1tb hdd çekilişini kim kazandı ? (RESİM EKLENDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitelated -- 18 Eylül 2017; 21:51:14 >

• Ben de ona bakayım dedim ama başlıkta sonuçlar açıklandı demesine rağmen bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah allah konuya erişim sadece yöneticiler tarafından görülebildiği söyleniyor uyumayın ey donanımhaber üyeleri ....
  • Çekilişin yapıldığını kanıtlamaları gerek konu neden hemen kapatılmış reklamlarını yaptılar da çekiliş ödülünü vermediler belki de.İncehesap benim için bitmiştir.Zaten ordan alışveriş yapmıyordum artık daha da yapmam.
  • Bir kere oradan alışveriş yapma gafletinde bulundum,bır daha da tövbe. Cekılıslerı de onların olsun indirimlerı de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar konuyu öne çıkarabilirmiyiz acaba ? bir açıklama bekliyoruz en azından.
  • Çekiliş bugün 15:00 da yazıyordu kim kazandı?

• Ben bir kazanan göremedim saat tam 15.00'da girdim baktım kazanan yok.15.30'da girdim baktım yine kazanan yok sonra akşam baktım konuyu kapatmışlar.Reklam yapıp kaçtılar gibi sanki.
  • kazanan kişiyi paylaştılar ama bana güvenilir gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaştılar ise konu nerede? 1 TB hdd için yapılanlara bak. Gün geçmiyor ki yeni bir skandal olmasın forumda. Çekiliş yapıyorsunuz, 150 liralık kıytırık bir hdd vereceksiniz onda da hile peşindesiniz. (Konu silindiğine göre...)

Ekleme: Konuda sorun varsa sorunlu mesajları siler, konuyu herkes görebilir ama cevap yazmaz duruma getirirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 18 Eylül 2017; 21:22:29 >
  • bende merakla girdim ama konu kapatılmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • peşini bırakmayalım arkadaşlar yetkili bir açıklama bekliyoruz.
  • Çekilişe katılmıştım ama konuya giremedim. Basit bir çekilişe bile şaibe karıştırıyorsunuz. @gun
  • @gun
  • Bilen duyan var mı kim kazanmış ?

• HeRo11 böyle birşeydi.
    https://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memId=1426230

buyrun bu arkadaş kazandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvilMorty -- 18 Eylül 2017; 23:18:1 >
  • Abi altıüstü bir tane harddisk veriyorlar, koskoca firma sen versene 10 tane harddisk. Bizim de aklımızda "aa bak zamanında incehesap şöyle güzel bir etkinlik yapmıştı" diye yer edinin, olm ben bile 1 tane harddisk çekilişi yaparım. Hem çekilişe o kadar çok adam katıldı ki -neredeyse- kazanan adama piyango vurmuş sayılması gerekir.
  • DH nin çekilişlerle sicili biraz flu. Bir tıraş makinesi markasının babalar günü ile ilgili konusuna geçmişteki bir çekilişi hatırlattım diye 4 gün tatil verdilerdi. Marka ismini zedelemek miydi neydi abuk sabuk bir de neden yazmışlardı.

DH bir çekilişin içindeyse ben direkt pas geçiyorum.

Düzenleme: 4 değil 7 günmüş tatil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuexSeeL -- 19 Eylül 2017; 2:9:14 >
  • Incehesap ayip etmis guven zedeler boyle uygulamalar...

• İncehesap

Firmanın büyüklüğünü, vizyonunu ve ciddiyetini, 1 adet hdd, yi, dh nin dahil olduğu, nasıl yapıldığı konusunda şüpheli bir çekiliş ile(o da yapıldıysa tabi) rahatlıkla görebilirsiniz. En azından ben öyle gördüm.

Ben hemen 3000₺-4000₺ lik bir alışveriş yapayım incehesaptan. :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.