Şimdi Ara

In Win Mana 136 kasa video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
10.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wustti

fan mı kaldı ya benim kasada 3 tane fan var biri ekran kartı 2 si kasa soğutma (biri işlemcide) gürültüden gına geldi bi 2006 da toplamıştım bunu yeni kasa topladığımda ilk iş fanlardan kurtulmak olacak ...

Haklısınız ama bu tarz bir üründe fansız olmaz. Kaliteli kasalar ile su soğutma yapılmalı. Tavsiyem Corsair H100.
  • anakartın arka paneli neden takılmadan test edildi?
  • Aslında kasa gayet güzel bir kaç incelemesini daha okudum geçen alacaktım ancak Corsair Carbide 400R ı görünce vazgeçtim.Şuan amd fx6100 sistemimi corsair a topladım ve işlemci yük altında 40 dereceyi geçmedi 3 fanla geliyor ve hdd ler 25 derecenin üstünde olmuyor 30 dolar veremeyecekler için güzel tercih in-win ama corsair gerçekten güzel...
  • f/p olarak çok iyi bir kasa gibi duruyor...
    görünüm olarak da hoş duruyor...
  • usb3 kablosunun arkadan takılması çok şaçma
  • walla iyiymiş bee hacıı
    bide eski sistemlerin tanıtımını yapsalat sockeet 478 filan.
  • -Kablo saklama boşluğu ne kadar geniş?

-Arka pci kilitlerinin vidalı olduğu bahsedilmemiş bile.

-Güç kaynağı önünde fan yeri var mı yok mu? (Yok)

-Fanlar filtreli mi?

-Ön tarafta ekstra fan tekma yeri mevcut mu?

-Ne kadar uzunlukta VGA destekliyor?

-Sıvı soğutma boru girişleri neden o şekilde ve usb 3.0 ss kablosunun çıkması tehdit oluşturmuyor mu?

-Hot swap için yan kapağı çıkartmak ne kadar kullanışlı?

-Uygun fiyatlı bir kasa ama alınabilirliği nedir?

-Azıcık newegg tv izleyin linus tech tips vs. izleyin ondan sonra inceleme yapın böyle yavan inceleme olmaz. Youtube'da en dandik unboxingte daha çok ayrıntıdan bahsediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2kol3bacak

-Kablo saklama boşluğu ne kadar geniş? -Arka pci kilitlerinin vidalı olduğu bahsedilmemiş bile. -Güç kaynağı önünde fan yeri var mı yok mu? (Yok) -Fanlar filtreli mi? -Ön tarafta ekstra fan tekma yeri mevcut mu? -Ne kadar uzunlukta VGA destekliyor? -Sıvı soğutma boru girişleri neden o şekilde ve usb 3.0 ss kablosunun çıkması tehdit oluşturmuyor mu? -Hot swap için yan kapağı çıkartmak ne kadar kullanışlı? -Uygun fiyatlı bir kasa ama alınabilirliği nedir? -Azıcık newegg tv izleyin linus tech tips vs. izleyin ondan sonra inceleme yapın böyle yavan inceleme olmaz. Youtubeda en dandik unboxingte daha çok ayrıntıdan bahsediliyor.

Çok güzel belirtmişsiniz.
  • inwin in logosu bAna sonyericson walkman serisi logolarını hatırlattı . . .
  • quote:

-Kablo saklama boşluğu ne kadar geniş?

-Fanlar filtreli mi?

-Sıvı soğutma boru girişleri neden o şekilde ve usb 3.0 ss kablosunun çıkması tehdit oluşturmuyor mu?

-Azıcık newegg tv izleyin linus tech tips vs. izleyin ondan sonra inceleme yapın böyle yavan inceleme olmaz. Youtube'da en dandik unboxingte daha çok ayrıntıdan bahsediliyor.

1 dar
    2 evet vidali
    3 yok
    4 ön fan ve güc kaynaginin ora filtreli
    5 aradan cikiyor tepeden geliyor tehtit yok
    6 hot swap nedir
    7 aldigima pişmanim

• quote:

Orijinalden alıntı: phenomll
    1 dar
    2 evet vidali
    3 yok
    4 ön fan ve güc kaynaginin ora filtreli
    5 aradan cikiyor tepeden geliyor tehtit yok
    6 hot swap nedir
    7 aldigima pişmanim

İşte inceleme erken yapılsa ve bunlardan bahsedilse belki almaz kurtulurdunuz

Teşekkürler aydınlatma için yine de
  • Rezil bir kasa, incelemeyi de beğenmedim açıkçası. Adamlar o fan boşluklarını bırakmışsa siz de fan monte edin, performansa ne kadar katkısı oluyor görelim. Ha diyeceksiniz ki standart hali böyle, milletin elinde fan yok. O zaman hem standart halini, hem de maksimal fan monte edilmiş halini test eder incelersiniz.

Şu haliyle inceleme diye tabir ettiğiniz kasanın performans olarak uzay sistemden farkı yok. Fazla da uğraşmamışsınız, reklam incelemesi gibi bir şey olmuş yani. Kusura bakmayın biraz sert oldu ama DH kalitesinde bir inceleme olmamış açıkçası...
  • beğenmedim nagasve xılence kasalar daha iyi
  • Muppet Show - Mana Mana şarkısı bu ürün için süper bir reklam stratejisi olurdu :D
  • Yıl olmuş 2012 kasa hala bildiğin kasa :)
  • uzay montaj bırak daha iyi
  • @phenomll
    Hot-swap ahci modda sabitdisklerin usb flash bellek gibi kolayca takılıp çıkarılmasını sağlar ve bunu yapman için sabit disk sata bağlantılarının kasa içinde sabit olması gerekir.Bu kasada hot-swap bozuntusu birşeyler yapmaya çalışmışlar ama hot-swap alakası yok çünkü sabit diskleri çıkarman için yan kapağı çıkarman gerek.İşlevsiz olduğundan bu kasa için gereksiz bir aksesuar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knnkpln -- 9 Mart 2012; 13:06:34 >
  • quote:

-Kablo saklama boşluğu ne kadar geniş?

-Fanlar filtreli mi?

+1

• aerocool xwarrior bundan daha iyi.
  • haf 912 kullanıyorum benim kasadan fazla bi farkı yok ayrıca görsel olarak benm kasa cok daha iyi zaten aradada 20-30 tl fiyat varkı var
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.