Şimdi Ara

İMZA GİYİM VE KEYFİ İADE POLİTİKASİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Geçtiğimiz günlerde imza com TR adresinden online olarak üç adet pantolon siparişi verdim bu pantolonlardan bir tanesini iade ettim. Bugün kredi kartıma iade olarak 179 TL iade yapılmış. Ancak ben bu ürüne 410 TL para ödedim. Siparişi verdiğim gün 1000 TL üzerine 250 TL indirim kampanyası vardı. Ben de bu kampanyadan yararlandım. Ancak gel gör ki imza giyim iade ettiğim ürünün iade bedenini bana uyguladıkları indirim kampanyasını düşerek iade bedelini bu şekilde hesaplamışlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise asıl şoku yaşadım. Ciddiyetsiz bir şekilde patronlarının bu şekilde karar aldığını yapılacak hiçbir şey olmadığını söylediler. Kendi sitelerinde yer alan politikalarında hiçbir şekilde bu konudan bahsedilmemiş. Anlayacağınız tamamen keyfi bir uygulama. Yıllardır online alışveriş yaparım bir çok kampanyadan yararlandım yüzlerce iade ürün gönderdim. Hiçbirinde imza giyim kadar saçma sapan bir iade politikası olan firmayla karşılaşmadım. Sipariş verecek dostlara buradan uyarı eğer siparişinizi bir iade varsa iade bedelini keyfi olarak eksik yatırıyorlar. Gerekli yerlere zaten müracaatlarım yaptım sonucunu bekliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.