Yüzbaşı
02 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 131 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Geçtiğimiz günlerde imza com TR adresinden online olarak üç adet pantolon siparişi verdim bu pantolonlardan bir tanesini iade ettim. Bugün kredi kartıma iade olarak 179 TL iade yapılmış. Ancak ben bu ürüne 410 TL para ödedim. Siparişi verdiğim gün 1000 TL üzerine 250 TL indirim kampanyası vardı. Ben de bu kampanyadan yararlandım. Ancak gel gör ki imza giyim iade ettiğim ürünün iade bedenini bana uyguladıkları indirim kampanyasını düşerek iade bedelini bu şekilde hesaplamışlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise asıl şoku yaşadım. Ciddiyetsiz bir şekilde patronlarının bu şekilde karar aldığını yapılacak hiçbir şey olmadığını söylediler. Kendi sitelerinde yer alan politikalarında hiçbir şekilde bu konudan bahsedilmemiş. Anlayacağınız tamamen keyfi bir uygulama. Yıllardır online alışveriş yaparım bir çok kampanyadan yararlandım yüzlerce iade ürün gönderdim. Hiçbirinde imza giyim kadar saçma sapan bir iade politikası olan firmayla karşılaşmadım. Sipariş verecek dostlara buradan uyarı eğer siparişinizi bir iade varsa iade bedelini keyfi olarak eksik yatırıyorlar. Gerekli yerlere zaten müracaatlarım yaptım sonucunu bekliyorum.
2 yillik taahhüt suremiz bitince indirimli!! Olarak tekrar turk telekom fiber icin onay verdik ve 24 aylik taahhüt suremizin henuz 5. Gunundeyiz. Dun Turknetin telekom altyapisindan hizmet verdigini ogrendim. Musteri hizmetleriyle konustum.

Bu arada T. telekom fiber internetimiz icinde 14 gunluk cayma hakkimizi kullanmak icin musteri hizmetlerini aradik. Konustugumuz kisi ekraninda 750 tl lik cayma bedeli göründüğünü soyledi. 14 günlük suremizi doldurmadigimizi soylesekte ekranimda bu sekilde gorunuyor dedi.

Bu durumda olan veya boyle bir durum ile ilgili bilgisi olan arkadaslar acil yardimlarinizi bekliyorum. Turk telekom henuz 14 gun bile dolmadan cayma bedeli alabilir mi?

Turknete gecmek istiyorum. Turk telekomun keyfi hegemonyasından kurtulmak istiyorum. Yardimlarinizi bekliyorum.
Steelseries RİVAL 300 vs Zowie FK-1/ EC1-A

arkdaşalr mouse alma arefesindeyim.

csgo oyuncusuyum daha önce razer da , razer mamba kullandım küçük geldiler kısa sürede değiştirdim

Şuan Roccat kone + max kullanıyorum (son 2 yıldır) genel olrak memnunum ama artık optic mousea geçmek istiyorum

Aslında rival 300 almayı düşünüyordum. Ama zowie hakkında olumlu yorumları okuyunca kafam karıştı ve en iyisi sizlere danışayım dedim belki içimizde her iki mouseu kullananlar olmuştur.

yorumlara açığım

son olarak ellerimin büyük olduğunu belirteyim.
Arkadaşlar merhaba 50 mbit fiber kullanıyorum ama yeri geliyor youtubedan 480p video bile izleyemiyorum.
ping desen online oyun zevkinin içine ediyor.

vpn hakkında biraz araştırma yaptım oyunlarda pinge olumlu etkisi ve youtube gibi video sitelerinde akıcılık sağlıyormuş.

benim için en önemlisi ping değerlerine katkısı.

özellikle ön plana çıkan express vpn, pure vpn vs..

kullanan yada konu hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa büyük yardımı dokunur.
merhaba annem ve babam yaklasık 10 yıl önce anlaşmalı olarak boşandılar ve kardeşim ile annem için 300 tl nafaka bağlandı( 200 annem için - 100 kardeşim için)

doğal olarak 300 tl lik nafaka annemin geçimi için yetmiyor. babama nafaka yükseltme davası açmak istiyor.

bununla ilgile internette birçok dilekçe var ancak durumlar bize uygun değil ve uzman birinden yardım almak gerekiyor galiba.

sorum şu;

kardeşim evlendiği için artık annemle bir bağı kalmadı. nafaka davası açarsak kız kardeşim için verilen 100 tl kesilir mi? 10 yıldır aynı nafakayı aldığı için artış miktarı ne kadar olabilir mesela 400 ve civarı olabilir mi?
asıl sıkıntı ise hem kardeşime verilen para kesilip hemde çok cüzi bir artış olursa pirince giderken evdeki bulgurdan olma ihtimali var mı?

biraz uzun olmuş olabilir. Umarım konuyu anlatabilmişimdir. dilekçe konusunda yardımcı olabilecek forumdaşlar olursa çok yardımcı olmuş olurlar. iyi forumlar.
Arkadaşlar win 10 kurdum ancak sistem açılınca resimdeki gibi görünüyor ssd ve hdd sanki usb bellek takılmış gibi donanımı güvenle kaldır sekmesinde görünüyor bunu nasıl çözebilirim ?
yardımıcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

selamlar

öncelikle bu soruyu ilgili forumlarda yazdım ama cevap alamadım.

http://www.hepsiburada.com/asus-rp-n12-n300-roaming-ozellikli-evrensel-menzil-arttirici-medya-koprusu-access-point-p-BD803561

bu ürünü menzil genişletmek için kullanmak istiyorum anladığım kadarıyla wps üzerinden bağlanıyor. tilgin modemlerde wps var mı bilmiyorum ve bunla ilgli biligye ulaşamadım. modemler kurulu ancak internetim henüz aktif değil bu yüzden internetim açılmadan bu işi halledeyim diyorum yardımcı olursanız çok sevinirm.
selam arkadaşlar.

acronish true image ile yedeğim sağlıklı bir şekilde yükledikten sonra pc yeniden başladı ancak klasik Windows pencere yükleme ekranında sürekli mavi ekran hatası alıyorum.

sebebi ve çözümü ne olabilir.

sistemde bir adet ssd ve 1tb sata3 hdd var

daha önce sistem ssd ye kuruluydu. yine ssd ye kurdum ama pc açılmıyor
merhaba arkadaşlar.

bugun mailimi kontrol etmek için hotmail hesabıma girdiğimde 2 adet origin mesajı gördüm ve 2 tane farcry4 gold edition satın alındığını farkettim herbiri 89,99 euro
hemen işcep uygulamasından kredi kartımın bekleyen işlemlerine baktım ve 2 adet 247 küsür liralık ücret kartımdan çekilmiş müşteri hizmetlerini aradım kartı kapattırdım ve harcama itiraz formunu doldurup faxladım.

şimdi arkaşdaşlar bu süreç uzun sürecek gibi konu hakkında direk origin yetkililerine nasıl ulaşabilirim paramı iade etmeleri için neler yapabilirim bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımına acilen ihtiyacım var yaklaşık 500 tl gibi bir tutar öğretmen olarak 1 aylık ekdersime tekabul ediyor bu para bana çok koyar bir an önce iade almam gerekiyor.

oyunlar hesabımdan dün gece 23:20 ve 23:21 de satın alınmış. ben gece saat 1 gibi origine arkadaşımla maç yapmak için girmeye çalıştım ama ikimizde origine giriş yapamadık originde sistemsel bir hata olduğunu düşünüp yattık.
merhaba
telefonu düşürmedim yada herhangi bir sıvı teması yaşanmadı ancak dün itibariyle farkettim.

home tuşunun 3-4 cm üstünde soldan sağa hat şeklinde dokunmatik ekran algılamıyor ekranın geri kalanında sorun yok ama kullanımımı olumsuz etkiliyor.

daha önce böyle bir problem yaşayan var mı yada çözümü olana

telefon yurtdışı cihaz amerika çıkışlı :(

30 kasım 2014 e kadar 1 yıl garantisi devam ediyor.
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Seat
Takım
Fenerbahçe
Tablet
ipad 4 32gb wifi+4g
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 495
İkinci El Bölümü Mesajları: 152
Konularının görüntülenme sayısı: 43.758 (Bu ay: 144)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.