Şimdi Ara

imob online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • itunes appstore dan ücretsiz olarak kurabilirsiniz. oyun adındanda anlaşılacağı üzere multiplayer olarak oynanıyor. oyunu çözmek çok uzun sürmüyor. gerçekten arayüzü herkes anlasın diye basite indirgemişler. ilk olarak küçük çaplı karanlık işler çeviriyorsunuz . deneyim puanları kazanarak büyük bi gangsta olma yolunda ilerliyorsunuz. bu esnada çetenize yeni insanlar ekleyerek gittikçe güçleniyorsunuz. facebooktaki çete savaşları gbi. bu arada dh imob gibi bir oluşuma gidebiliriz diye düşünüyorum. uygulamayı kullanan donanım haber kullanıcı numaralarını verirse oldukça güçlü bir çete kurabiliriz (ergenekon esprilerine hazırlıklıyım ) oyun serverlar yoğun olduğu için arada sıkıntı yaratıyor. fakat genellikle sorunsuz oynanabiliyor.
    oynayan diğer dh üyeleri numaralarının yanında kullanıcı adlarıyla bu foruma yazarlarsa birbirimizi ekleyebiliriz.
    benim kullanıcı numaram ve nickim : 110 586 099 / ruffkutzz
     imob online

• arkadaşlar yok mu oynayan?
  • Herkes imafia'ya kaydı heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: evoX

Herkes imafia'ya kaydı heralde

bn de kurdum imafia yı fakat. imob online serverlarını yeniledi .canavar gibi şu sıralar
  • o zaman imafiada buluşalım :) ordada arkadaş arayabiliosunuz 3gün oldu başlayalı 3gündür kasıorum durum fena deil maaşallah.

washere
  • İmafia daha güzel buluşalım...
  • 169 891 759 imob. eklersenız sevinirim :)
  • 151836323
  • 170-083-725
  • benide benide ekleyin nolur bende arkadas istiyorum :D:D

kodum : 173-282-908 nick ramizk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.