Şimdi Ara

Imbd de 1yıldız verin operasyon başlasın!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
12.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İmdb puanının 1 olduğunu görünce bir videosunda veletleri “10 puan verin” diye yönlendirdiği için şuan puanı uçtu. Bu ve bunun gibi oyunculuktan uzak insanlar sinema sektörüne atıldığı sürece Türk Sineması diye birşey kalmayacak. Cumali Ceber nedir abi? Peki Oha Diyorum? Enes Batur’un filmi yine aralarında en adam akıllı olan gibi duruyor. En azından konusu mantıklı. Fakat ben tüm youtuberları sinema sektöründe görmek istemiyorum. Aldığınız paralar yetmiyor mu kardeşim Allah gözünüzü doyursun. Milyonlarca lira harcayan Cem Yılmaz’ı haftalık gişede geri bıraktını gördüğüm zaman üzüldüm. Bunlara prim vermeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi substar -- 26 Ocak 2018; 15:12:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 puanların nereden geldiği belli oldu hemen video paylaşmış saldırı var destek olun puan verin demiş.Bize diyorlar ya izlemeden 1 puan neden verdiniz veletler izlemeden 10 puan vermeye başlamış seri bir şekilde.

Imbd  de 1yıldız verin operasyon başlasın!!!

Aynen dediğin gibi veletlere saldırı emri vermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trust88 -- 26 Ocak 2018; 15:11:31 >

• İzleyici kitlesi = %99 ü çoluk çocuk %1 de akıl yaşı küçük olanlar gitmiştir :)

Imbd  de 1yıldız verin operasyon başlasın!!!
  • Çekemiyorsunuz bu çocuğu. Eskiden iyi değildi( video kalitesinden bahsetmiyorum küfürlü konuşmalar ergen tavırlar vs) şimdi güzel işler yapıyor ben seviyorum bu adamı helal olsun adama çekemiyorsunuz diye veriyorsunuz - imdb...
  • Naptınız lan uyuyan ayıları uyandırdınız. 3,0 dan 6,5 olmuş. Hadi ona eyvallah çok daha büyük rezalet var, kritik yazmışlar Türkçe efso film yazmışlar. Biri best movie in the world yazmış

Bu angutlar imdb de rezil ederler bizi öğrenmesinler imdb falan

• Yok artık bir çok güzel yapım bile 6,5 alamıyor rezillik bu filmin 6,5 alması

• Filmi bosverde yeni nesil bunlar yüzünden cidden salak yetişiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.