Şimdi Ara

Imbd de 1yıldız verin operasyon başlasın!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
12.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok uzağa gitmeden bir kıyaslama yapayım..

2014 yılında Kış Uykusu filmi Altın Palmiye ödülünü kazandı ki bu avrupanın en prestijli ödülüdür.. önemli yerli sinema filmlerinin çoğunu izledim ve bana göre de kış uykusu filmi açık ara farkla sinema tarihimizin en iyi filmi.. ona en yakın eşkiya filmini söylerim.. kış uykusu filminin metascore puanı 88 yani dünyaca ünlü 27 eleştirmenden muazzam eleştiriler almış...

kaç kişi izlemiş peki bu filmi ??? 300bin kişi izlemiş Türkiye'de... Bi cumali ceberin ya da bu filmin 3 günde izlendiği rakam bile değil..

bbc gibi saygın bir kuruluş 2000 sonrası en iyi filmler sıralamasında ''bir zamanlar anadolu'da'' filmini ilk 100'e koyuyor.. metascore 82 olan bu film ülkemizde 160bin kişi tarafından izlenmiş..

bu 2 film Türkcealtyazi.org da Türk izleyiciler tarafından verilen oylarda ilk 250 film arasında bile yer almıyor.. sanattan anlamayan toplumuz... aşırı yozlaşma var herkes instagramda beğeni peşinde, hava atma derdinde.. internet gelişmiş toplumları iyice geliştirirken bizde çöküşe neden oldu

• Sabah 3.1 di şimdi 3.4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem yılmazı geçmiş
    https://boxofficeturkiye.com/
  • Ulan yine hasetinden ölen insanlar toplanmış . Adam youtube 6milyona ulaşmış. Facebook instagram Twitter felan değil . Bu çocuk yillardir youtube hergun video atmış. İlk videolari 9 kisi 11 kişi izlenmiş. Ama adam bizim gibi sünepe korkak aciz değil. Millet bişey sansın diye değil. Oyle böyle çoluk çocuk farketmz YouTube sadece video atilan platformda 6 milyona ulaşmış. Bence bu gerçek bi başarı. Tahminen kazandığı paralar yaptığı çekilişler zorunuza gidiyor. Çocuğun iddiası zaten harika film oldu değildi kendi filmini kendi çevresinde ki insanlarla çekmekti. Bence gerçekten iyi bir izlenme oranı olmuştur olacaktırda. Keşke hepimiz böyle bi azme sahip olsaydık

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    O zaman aileleri bilinçlendirmek için bir şeyler yapmak lazım. İnternette filmin puanı 1 olmuş ne fark eder. Ayrıca narcos dizi yapıyor da binler izliyor, kimler kötü iş yaptığı için sabote ediyor

Hala diyorum çocuğu sevmiyorum. Filmini de gram merak etmiyorum ama az puan alsın diye boş işlerle de uğraşmıyorum.

• 10

32,9%

3.5227

http://www.imdb.com/title/tt7668842/ratings?ref_=tt_ov_rt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gene imdb den 1 puan verin en azından yaptığı filmi mükemmel zannetmesin ulan 3 günde
    https://boxofficeturkiye.com/film/enes-batur-hayal-mi-gercek-mi-2013927

454 bin olmuş ya la türk sineması zaten ölmüştü şimdi ise yok oluşa geçme evresine geldi bu gişe sonucu diğer ki youtuberların da bu işe girişeceğinin bir resmi gibi oldu

recep ivedik deliha Maide'nin Altın Günü vb filmler en azından oyuncu olan insanların yapımı idi filmler ne kadar kötü bir senaryoya ait olursa olsun bu filmlerdeki bazı oyunculuklar çok kötü durmuyordu canlandırılan karakterler en azından oynayabiliyorlardı

şimdi bu yukardaki insanın gelişimine yada bilgilenmesine hiç katkısı olmayan filmler iken en azından bu işlerle uğraşan insanların yapmış olduğu filmlerdi

şimdi ise oyunculuğun hiçe sayıldığı sadece takipçinin ön plana alındığı bir gişe serüvenine girilmiş oldu bunun adına sinema demek istemiyorum bu sinemanın yok oluşundan başka bir şey değil zaten yılda 1 elin parmağını geçmeyecek güzel türk filmleri çıkmıyorken şimdi önüne gelen takipçi sayısı 1 milyonu geçen kişiler film çekecek

bu hem yeni oyuncu olmak isteyenleri hemde güzel iş yapmak isteyen yönetmenleri ve senaristleri kısaca bu sektörde güzel iş yapmak isteyenlerin hevesi hepten yok etmiş olacak yani şimdiden geçmiş olsun türk sinemasına rip 1914 - 2017 umarım bu hatadan erken dönülür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 22 Ocak 2018; 23:2:4 >

• Arif ve 216 yi geride bırakmış.. Şaka gibi

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Hafta Sonu

(ayrıntılar için tıklayınız) Hafta 1. Film İlk 10

Seyirci Değişim Toplam

Seyirci Değişim Toplam

Film

19-21 Oca. 4 Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? 1.610.405 12,1% 1.653.685 11,9% 30

https://boxofficeturkiye.com/hafta-sonu/

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Ulan yine hasetinden ölen insanlar toplanmış . Adam youtube 6milyona ulaşmış. Facebook instagram Twitter felan değil . Bu çocuk yillardir youtube hergun video atmış. İlk videolari 9 kisi 11 kişi izlenmiş. Ama adam bizim gibi sünepe korkak aciz değil. Millet bişey sansın diye değil. Oyle böyle çoluk çocuk farketmz YouTube sadece video atilan platformda 6 milyona ulaşmış. Bence bu gerçek bi başarı. Tahminen kazandığı paralar yaptığı çekilişler zorunuza gidiyor. Çocuğun iddiası zaten harika film oldu değildi kendi filmini kendi çevresinde ki insanlarla çekmekti. Bence gerçekten iyi bir izlenme oranı olmuştur olacaktırda. Keşke hepimiz böyle bi azme sahip olsaydık

hadi hadi git enes abini izle sen

• Ciddi ciddi para verip izliyorlar mı şu saçmalığı birde
    Yazık vallahi gençliğe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

Ulan yine hasetinden ölen insanlar toplanmış . Adam youtube 6milyona ulaşmış. Facebook instagram Twitter felan değil . Bu çocuk yillardir youtube hergun video atmış. İlk videolari 9 kisi 11 kişi izlenmiş. Ama adam bizim gibi sünepe korkak aciz değil. Millet bişey sansın diye değil. Oyle böyle çoluk çocuk farketmz YouTube sadece video atilan platformda 6 milyona ulaşmış. Bence bu gerçek bi başarı. Tahminen kazandığı paralar yaptığı çekilişler zorunuza gidiyor. Çocuğun iddiası zaten harika film oldu değildi kendi filmini kendi çevresinde ki insanlarla çekmekti. Bence gerçekten iyi bir izlenme oranı olmuştur olacaktırda. Keşke hepimiz böyle bi azme sahip olsaydık

hadi hadi git enes abini izle sen

Büyük ihtimal benden 10 yaş felan küçüksün:))

• quote:

Enes Naber

• crazywinner3 kullanıcısına yanıt
    Haklısiniz fakat burda sorumlu olan kisi ve kisiler ailesidir. Sussun diye elini tableti verip kacmak degil cocuk buyutmek.

• Konu dışında açılan konulara bakarsak şayet buranın yaş seviyesinin enes batur kitlesinden aşağıda olduğunu görebiliriz

• 5-15 yas arasi salak cocuklarin cahil aileleri tarafindan zengin edilen cocuk

Benim cocugum olacak enes batur izleyecek yemin ediyorum kendimi ...

Cocuk sussun diye eline veriyolar tableti sonra cocuk niye salak

Cocuga 12-13 yasina kadar internet yok ders harici ondan sonra kademeli olarak zaten o evreyi atlatirsa embesil olmayacaktir

• 1 verdim

• Hater olmak ezikliğin bir göstergesidir. İzlemeden niye puan veriyorsunuz ki? Ben 10 verdim bu arada sırf sizin yüzünüzden. Normalde puanlamam izlemeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtsaykopat -- 23 Ocak 2018; 12:20:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zavallıcık

Izlemeden 1 veren dostlar.Kul hakkina girdiginizin farkinda misiniz ?

Fragmandan belli 1 puan olacağı izleyipte paramızı çöpe atacak kadar ker** değiliz.
  • Burda 1 puan verenlerin eleştireceğinize 23.632 tane kişinin 10 puan neden verdiğini bi araştırın puanı düştü diye hemen tutuştu adam toplayıp yüksellti.
    10-15 yaşındaki veletler anne babasına ağlaya ağlaya ikna edip para alıp bu türk sinemasının yüz karası filmine gitti.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.