Şimdi Ara

Imbd de 1yıldız verin operasyon başlasın!!! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
12.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.1 e çıkmış .. burası ters mı tepti ne. Basın biri abicim. 2.3 tü ben verirken

• Sinema bir sanat dalıdır.

Sanata ve sanatçıya destek olmasanız da yapığı iş bir sanattır ve sanata saygı duymanız gerekir.

Ne farkanız kaldı Melih Gökçek'in 'Ben böyle sanatın içine tükürürüm' demesinden

Ne farkınız kaldı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Heykel diye bir ucube koymuşlar' demesinden

Beğenilmeyen heykellerin kaldırılıp depolara tıkılan zihniyetten ne farkınız var.

Tamam ben de beğenmiyorum, ama bunun için karalama kampanyası yapanların, eksileyenlere de bir çift sözüm var;

Cehennemde ki Türk Kazanı fıkrasını gerçek hale getiriyorsunuz.

cehennemde her ülkenin bir kazanı varmış, Her ülkenin kazanından çıkmak için insanlar birbirine omuz veriyor, yardımcı oluyormuş, sadece 1 kazanda çıkmaya çalışanı içeriye çekiyorlar, çıkmak için mücadele etmek yerine çıkarsın - çıkamazsın kavgası ediyorlarmış,

Cennetten izlenen bu durumu takip edenlerden birisi dayanamayıp sormuş bu hangi ülkenin diye? cevap Türklerin kazanı o olmuş.

Seversiniz, sevmezsiniz, beğenirsiniz, beğenmezsiniz, saçma bulabilir, nefret edebilir, uyuz olabilir, sinir bozucu bulabilirsiniz.

Ama içine edebileceğiniz tek şey, tebrik olabilir.

Ortada bir sanat unsuru (sinema) ve bunun için harcanmış bir emek var.

sen burda post kasarken o salakça da olsa bir senaryo yazıyor, ezberliyor, çalışıyor, rol yapıyor kamera karşısında terliyor. En azından çabalıyor, deniyor.

Sanatın ve sanatçının yanında olmak gerekir. İcra ettiği sanat veya dalı önemli değil.

Youtuberlık, saçmadır, gereksizdir, yavandır. ama sinema, beyaz perde bir sanattır.

Not: Hayatımda Cem Gelinoğlu, Halil Söyletmez ve diğerleri, hiç birisinin filmlerini izlemedim, ama adamların bir noktası var, bir şey ifşa ediyorlar ve bu bir sanat dalı, gitmedim, merak edip, izlemedim, destek görmesin diye kanalına tıklamadım vs. yapmadım, ama en azından kötülemedim de, ekslimedim de, çünkü o adam artık istemesen de, kabul etmesen de bir sinema sanatçısı.
  • 1 verirsem adamın hakkına girmiş olmazmıyım. Daha filmi izlemedim

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Ne güzel anlatmışsınız hocam.

Çoluk çocuğun cebindeki harçlığa göz dikenlere kesinlikle prim verilmemesi gerekiyor.

• Imbd  de 1yıldız verin operasyon başlasın!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Açıkçası ister saçma sapan bir film olsun ister çok iyi
    sonuç olarak çocuk halka zorla silahla izletmiyor

şahsen ben kendi kişiliğim gereği bir insanın başarısına köstek olmak yerine destek olmayı yeğlerim 10/10
  • Çoluk çocukta gidip imdb puanına bakacak sanki beyler, bunlar bana boş uğraş gibi geliyor. Bu film, atıyorum 1 milyon izlense adamlar takla atar ve gider serisini çekerler :) Ne eleştirilere bakarlar ne imdb puanına bakarlar...

Halihazırda bir ton eleştiri yapılıyor, neredeyse çoğu youtube kanalı dalga geçer tarzda bu adam hakkında konuşuyor. Fakat adam artık kitlesini oluşturdu, filmini bile çekti. Bu saatten sonra izlenmese bile bir şey kaybetmez.

İnsanların izlediğini eleştirmek yerine izleyen kitleyi eğitmek gerek, yoksa adamın bütün işlerini eleştirsek bir şey kazanamayız.

Zaten adamların derdi iyi yada kötü reklam olmak, bu yapılanda bir noktada reklam oluyor. Filminin farkında olmayan platformlar bile farkına varıyor.
  • İzlemeden puan vermek etik değil, puan vermek için de bu filmi izlemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrate

Vatandaşlık görevimi yaptım oyumu kullandım

• Filmin hakkı 1 ama bu sefer de operasyon yapıldı 1 verildi hakkınız yendi film aslında güzel diyorlar. İki ucu moklu değnek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    Benim kardeşim cumali cebere de delihaya da enes patura da gitti. Gitme diyorum dandik filmler diyorum değmez diyorum dinlemiyor. Çocukların beynini yıkamışlar. Ben de orta yaşlı bir insan değilim benim demem abes kaçıyor olabilir ama yeni nesil gerçekten çöp. Adam videoya balgamını yutarak giriyor zevk alıyorlar.

• V2 kullanıcısına yanıt
    Ayla?

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Verdikleri para çocuklarının parası değil ailelerinin parası.

aileleri çocuklarıyla ilgilenmeyip ellerini tableti veriyor YouTube’dan bunları izliyor sonradan beyinleri pekmeze dönüyor diyorlar ki beni abimin filmine götür Enes abimin filmine gitmek istiyorum.

ailelerin o kadar yalvarınca aileleri de fragmanı bile izlemeden direk gidiyor götürüyor sinema salonuna bırakıyor sonra gidiyor kahve içiyor geziyor çocukları 2 saat boyunca osuruğa gülüyor iyice aptallaşıyor.

• bu adamı bu forumda duydum. halada tanımıyorum merak edip izlemedim youtube da kanalı var sözünü duyunca boş itin boş kalfası olduğunu anladım
  • Cross Marian kullanıcısına yanıt
    İmdb puanı düşük gelirse bu Enes için güzel bir feedback olur. Hayır bide şimdi devam filmi falan çekmeye kalkar sıkıntı çıkar yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

Ne kadar saçma şeyler yapsa da çocuk nasıl para kazanılacağını biliyor.Aylık 150 binin üstünde kazanıyor.Kendisini tebrik ediyorum.

survivor'ı eleştiren biri gelmiş bunlarır övüyor. ironiye bakar mısın
  • 1 yıldızı verdim gitti iki hesaptan
  • Hala doktor suatın orada ne işi olduğunu anlamaya çalışıyorum

• Karalama kampanyası başlatıp puanını yükselten koca yürekli sözlükçüler-dhciler zaten karalanmış bir adamı tekrar karalayıp yukarı çıkardınız :D 9 bin oy nedir düşünsenize o oy sayısının 100 bine çıktığını bazı kült filmlerin bile o kadar değil bu ülkeden ümidimi kestim artık ulan zaten 1 puanı hak eden film için niye kampanya başlatıyorsunuz 8-9 yaptı fanlar puanını diyelim kim inanır :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.