Şimdi Ara

İmamoğlu'ndan genç ressama: Ağlama, sanatçı ağlamaz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ulkeyi bu hale getirenler utansin diyecegim ama zerre utanma duygulari yok onlarin.

Parasiz kalmanin, issiz kalmanin, ayin ortasi gelip eve ekmek alacak para kalmamasinin nasil bir duygu oldugunu cok iyi bilirim.

Evet, sanatci aglamayacak. Ici kan aglasa dahi disariya hep gulecek. Adamin halini izlerken ben agladim yeminle. Bu adami bu duruma getirenler, varsa bir Tanri, Allah, Buda, vb bir yuce varlik, umarim bin belasini verir. Sadece kendinden degil tum sulalesinden cikartir bu yapilanlari.

#HerSeyCokGuzelOlacak
  • Ulkeyi bu hale getirenler utansin diyecegim ama zerre utanma duygulari yok onlarin.

Parasiz kalmanin, issiz kalmanin, ayin ortasi gelip eve ekmek alacak para kalmamasinin nasil bir duygu oldugunu cok iyi bilirim.

Evet, sanatci aglamayacak. Ici kan aglasa dahi disariya hep gulecek. Adamin halini izlerken ben agladim yeminle. Bu adami bu duruma getirenler, varsa bir Tanri, Allah, Buda, vb bir yuce varlik, umarim bin belasini verir. Sadece kendinden degil tum sulalesinden cikartir bu yapilanlari.

#HerSeyCokGuzelOlacak
  • bu adam bu kadar davarın olduğu ülkeye fazla.
  • umarım birgün başkan oldukdan sonra tayyip gibi güç zehirlenmesi yaşamaz "siz bir merminin fiyatını biliyor musunuz ya?" moduna girmez (amin) hiç bir siyasetçiye güvenmesemde sırf trabzonlu hemşerimdiye kan çekiyor galiba
  • Akp li seçmen çok üzülecek bu adama oy vermediğine gün gelecek videolarda keşke ellerim kırılsaydı imamoğluna oy verseydim diyecek içinden keşkeeeee diyecek hanım biz nasıl böyle bir hata yaptık diyecek.Muhsin yazıcıoğlu şehit olduktan sonra kıymetini bilen kitle aynı duyguları imamoğluna besleyecek ama bu sefer istedikleri olmaz.Ben bu adama güvendim onunla beraber olmaya varım haaaa yoldan çıkarsa tekmeyi basmasını bilirim.Reis bu ülkeyi kucakla kardeşce yaşayalım.YİYELİM İÇELİM GÜLELİM HEP BERABER AĞLAYALIM.Aç kalsakta hep beraber sen bu ülkeye çok yakışıyorsun artık sağ sol olmasın.Sen sağına sağcıları al sol tarafına solcuları al aynı istikamete hep beraber yürüyelim..Sen namuslu,haysiyetli,vatanını milletini çıkarlarını en önemlisi tüm türkiyeyi kucakla benim canım senin yoluna fedadır.Terettüd edersem namerttim.ALLAH şahit olsun.
  • o adam onu nasıl çizmiş ya? Fotoğraf zannettim ilk görüşte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.