Şimdi Ara

İmamoğlu Kanal ist.'dan arsa almış denildiğinde farklı pardon berat beymiş denildiğinde farklı cevap (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
22.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kendi özgür hüriradesi ile düşünemeyen, biatçı kafalar için bu oryantal dönüşler normaldir. Aşağıdaki resim sadece bir örnek.
    İmamoğlu Kanal ist.'dan arsa almış denildiğinde farklı pardon berat beymiş denildiğinde farklı cevap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

Karşı çıkmak değil karşı çıktığı halde almak ikiyüzlülük. Ancak damat alırsa ikiyüzlülük olmaz çünkü karşı çıkmıyor.

Alıntıları Göster
    Ben çözümü buldum o zaman...

Parası olan herkes ateşlesin abi 5000-10000... Katar'lılardan arsaları onlar arsaları kaç paraya aldı ise, üç katını verip satın alıyoruz. Muhalif olduğumuzu herkes biliyor. Kanal İstanbul prjesi askıya alınırsa, ne kadar ateşledi isek, o kadar zarar ediyoruz; ama sorun çözülmüş oluyor. Kanal İstanbul yapalırsa zaten parayı 3'e katlarız. O parayla da gidip adam gibi teknoloji geliştirme ve bu teknolojileri dünyaya pazarlamaya odaklı bir şirket kuruyoruz.

İki türlü de win-win... Birinde muhalif olduğumuz proje rafa kalkıyor. Öbüründe Türkiye'nin en büyük ihtiyacı olan yüksek katma değeri elde edebilecek bir şirketi Türkiye'ye kazandırmış ve uzun vadede BİR İŞE YARAMIŞ oluyoruz.

İki yüzlülük değil. İki türlü de kazandığımız bir "risk budur" yatırımı...

• Yalnız topun ağzına gelmemek için mizah diye altını çizmenizde ayrıca mühim olan bir nokta.

• İmam gazaliyi bari karıştırmasaydın çok konuşmakla haklı olunsaydı ohooo.. Sizin nesliniz çomarlığınız yüzünden ömrümüz gitti ömrümüz.
  • imamoğlu telif atıyomuş ajqjsbabsbd

• Ülkede takım tutar gibi partizanlık olduğu sürece buradan öteye gidilmez.
    Maalesef her iki taraf ta aynı. Ne zaman ahlak siyasetin önüne geçer, o zaman belki bazı şeyler düzelir.
  • Albayrak zaten projeyi destekliyor, oradan ömürlük rant elde etmesinde hiç bir sakınca yok diyen forumdaşlarım adına utanıyorum. Okurken utandım, yazanın adına utandım yani nasıl bu kadar düşebilir insan diye...

• Ülke insanının her konuda ki özetidir

• Ben şaşırmadım izleyince :)

• Nedensen ilk videoyu izlediğimde Imamoğlu nun arsa almış olabileceğine çok şaşırmadım. Siyasetçilere o kadar güvenmiyorum ki... Imamoğlu değil peygamberoğlu gelse bu ülke yine düzelmez. Demedi demeyi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hahahahaha geri viteste son nokta.
  • Tabi işte aradığımız geri vites
  • Adamın kıyafetleri bile sağdan soldan toplama böyle insanlara üzülmüyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.