Şimdi Ara

İmamoğlu Kanal ist.'dan arsa almış denildiğinde farklı pardon berat beymiş denildiğinde farklı cevap (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
22.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu izlemedim ancak açıklamada yazılana göre adam çok da yanlış bir şey söylememiş. Kanal İstanbul'a karşı olan birinin Kanal İstanbul'dan arsa alması ile Kanal İstanbul'u destekleyen bir kişinin ordan arsa alması aynı şey değil ki? Adamın kimi nasıl kayıtsız şartsız desteklediği belli tamam da ortaya çıkan yorum çok anlamsız değil. Burada adamın aktroll olduğu mu tartışılıyor yoksa ortaya çıkan yorum mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R_DeNiro -- 14 Şubat 2020; 11:54:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akepe seçmeni
  • Ulkemizin %52 si ayni boyle yada boyle olma potansiyelinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: storm350

Ya bu video daki modeli konuşuyoruz saptırmayalım lütfen. Konumuz kendi siyasi görüşü, çıkarı ve maddi çıkarı için fırıldak olan karaktersiz, haysizsetsiz, onursuz insanlar. Kayak olayı bu konunun içeriği değil ;)
    Adam firildak degil, sizin anlamanizda sorun var. Imamoglu’nun projeye karsi cikip arsa alinmasini duyunca ikiyuzlu diyor adam, Berat Albayrak zaten projeyi isteyen biri oldugu icin burada herhangi bir firildaklik yok.

Not:Kanal Istanbul umrumda degil.

• Ülkenin %90'ı böyle. İki tarafın da böyle asalakları var.

Bir taraf çözüm süreci yapar, diğer taraf belediye seçiminde kandil'den destek mesajı alır ama ses çıkarmaz.

Şimdi kalkıp şunu bunu televizyona çıkardı demeyin. Hepsi yanlış ama siz kandilden destak mesajı alırken çıkıp eleştirmediniz, diğer tarafın fanatikleri gibi.
  • trmeto kullanıcısına yanıt
    Malesef kardeşim çok saf ve temiz düşüncelisin. Adam bariz bir şekilde kendi siyasi görüşünden olanı onaylayıp, karşıt görüşten olanı yerin dibine sokuyor. Asıl burda etik olmayan şu, evet imamoğluna yaptığı eleştiri doğru belki dediğin mantıkla ama ahlaklı olan bir insan diğeri içinde ya sen bakansın sen nasıl insanların gözü önünde böyle fırsatçılık yaparsın diyemediği için köküne kadar fırıldak bu adam. Ha ülkede olan bu kadar yolsuzluk ve ranta ses çıkarmayan birinden de tabi eleştiri beklemek çok abes.
  • turrkka T kullanıcısına yanıt
    Haklsın aslın da,
    Bir tarafta hendekler kazılıp mayınlar döşenirken valiliğe müdahale etmeyin emri verir.
    Bir tarafta apo mektubu meydanlarda okutulur, dağdan terorist davul zurna ile indirilir ve bu görüntüler içimize umut serpiyor denir. ki bunlar ana haber bültenlerinde yayınlanan konuşmalardır.

şimdi soruyorum en son yapılan iptal edilen yerel seçimde, kırmızı bülten ile aranan bebek katilinin abisi kim için mesaj yolladı? Sen bu soruya dürüst cevap vermeni istiyorum.

ve bana kandilden gelen destek mesajı video sunun linkini atar mısın? öyle ahaber montajlı değil, Kandilde o fare yuvasında çekilmiş direkt biz CHP yi destekliyoruz bu seçimde diye.

Bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: R_DeNiro

Videoyu izlemedim ancak açıklamada yazılana göre adam çok da yanlış bir şey söylememiş. Kanal İstanbul'a karşı olan birinin Kanal İstanbul'dan arsa alması ile Kanal İstanbul'u destekleyen bir kişinin ordan arsa alması aynı şey değil ki? Adamın kimi nasıl kayıtsız şartsız desteklediği belli tamam da ortaya çıkan yorum çok anlamsız değil. Burada adamın aktroll olduğu mu tartışılıyor yoksa ortaya çıkan yorum mu?
    Kardeşim öyle bir şey yok. Troll soru o. Adamı tongaya düşürmek için soruyor bu soruyu ekrem imamoğlunun arsa aldığı falan yok açıklama yaptırmayın insalara yav...

• storm350 S kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=yb_Z__29_cs

Al dinle iyice. Aynen şunu diyor. ''Bu Ekrem İmamoğlu'ysa bunu destekleyecektir.''

Bahsettiğin soruya cevabım şudur: Tamamen yanlıştır, tamamen rezilliktir.

Sen de şu videoya bak bakalım.
  • kaan457 kullanıcısına yanıt
    Burada gerçektir değildir tartışılmıyor ki zaten, iki karşılaştırmalı olaya adamın tepkileri ne oluyor, o konuşuluyor. Almış almamış o ayrı konu.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 23 Temmuz 2020; 22:7:43 >
  • R_DeNiro kullanıcısına yanıt
    Ben senin yorumu yanlış anlamışım. Söyleyecek pek bir şey yok bence olay söz konusu ekrem imamoğlu olunca kendinden geçmesi, haddini aşması, sıfatına falan yorum yapması berat albayrak olunca ağamdır paşamdır asla hata yapmaz şeklindeki tavırları

• quote:

Orijinalden alıntı: R_DeNiro

Videoyu izlemedim ancak açıklamada yazılana göre adam çok da yanlış bir şey söylememiş. Kanal İstanbul'a karşı olan birinin Kanal İstanbul'dan arsa alması ile Kanal İstanbul'u destekleyen bir kişinin ordan arsa alması aynı şey değil ki? Adamın kimi nasıl kayıtsız şartsız desteklediği belli tamam da ortaya çıkan yorum çok anlamsız değil. Burada adamın aktroll olduğu mu tartışılıyor yoksa ortaya çıkan yorum mu?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 23 Temmuz 2020; 22:7:55 >
  • Bu arada projeye destek olmakla zaten haberi olduğu projeyi fırsat bilip arsa almak yani rant farklı şeylerdir. Siyasi kafadan kurulduğunuz gün bu ayrımı yaparak projeye destek olup projenin yapılacak yerlerden arsa alınmasındaki çakallığı desteklemeyebilirsiniz.

• Her iki siyasi görüş de saplantılı gibi savunuyor. Bilinçsiz bir savunma.

Ama bu AK Parti CHP tartışmasından çok şahısların kendi tuttukları siyasi partiye toz kondurmayıp rakip partinin olumsuzlukların doğrudan kabul etmesi ile alakalı.

Burada sadece Berat ALBAYRAK'ı destekleyen adamı eleştirenler de böyle bilinçsiz. Ya da sadece Ekrem İMAMOĞLU'nu destekleyen adamı eleştirenler de bilinçsiz.

Saplantılı savunmak yanlış. Her iki siyasi parti destekçileri için de yanlış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Videodaki kişi bu forumda yazan bir aktrol.
    iboya benziyor.
  • temmuzaksami kullanıcısına yanıt
    Videoyu baştan tekrar izlemenizi tavsiye ederim. Her iki siyasi parti destekçisi de aynı şeyi yapıyor. Sadece AK Parti'ye oy veren %52 için böyle bir genelleme saygısızlık olur. Neredeyse tüm siyasi partilerin destekçileri bilinçsiz şekilde savunuyor.

• LEAME kullanıcısına yanıt
    Almanya'da yaşayan, ülkesini öve öve biteremeyen, ama nedense! ülkesinde yaşamayan bir alamancı nasıl burada röportaj verecek
  • bilexsamet kullanıcısına yanıt
    Gercekten cok dogru soyledin 52 dedigim icin ozur diliyorum 80 e arttiriyorum takmisiz bir gozluk kapamisiz kulaklari savundugumuz kisi ne dese neyi savunsa tartismadan 2 acidanda bakmadan destekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.