Şimdi Ara

İmamoğlu Kanal ist.'dan arsa almış denildiğinde farklı pardon berat beymiş denildiğinde farklı cevap (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
22.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen katılıyorum şu an. Belki %80'den de fazladır bu oran siyasi parti farketmeksizin.

Ne zaman başkalarının fikirlerini saplantılı şekilde savunmayı bırakıp kendi fikirlerimizi ortaya koyup onu savunursak o zaman en doğruya ulaşacağız biz. İnşallah bir gün o gözlük çıkacak ve herkes önünü görecek.

Şu an haberleri Nabız uygulaması ile takip ediyorum. Sağcı, solcu, PKK'lı ekledim. Hepsinin medyasını takip ediyorum. Aynı olayı hepsi farklı lanse ettiriyor. Ama bu şekilde olaydaki gerçekleri öğrenmek daha kolay oluyor. Tek medya takip etmek sakıncalı bu yüzden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demokrasi böyle ülkeler için olabilecek en kötü yönetim biçimidir. Akitler bu olaya nedense yorum yapamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

.
    Ya izlemedin ya onyargilisin. Amaç belli. Ekrem'e ne kadar vuracak. Ve durmaksizin saydırıyor. Konu kanalla alakasiz.

Ekrem'in seçilmesi kıyamet alameti diyor hala gelmis bunu savunuyorsun :D cidden buna inanıyor musun :D

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    O kullanıcının yeni adı por favor.

• Babadan oğla nesil bunlar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

O kullanıcının yeni adı por favor.
    bunun bi dolar muhabbeti varmış dolar 3 tl yi geçerse nüfustan kaydımı sildiririm ekonomi en iyi olduğum alan falan diye sallamış.forumda çok dalga geçtiler galiba rumuzunu değişmiş
  • quote:

.
    Gerçekten komedi. Kanal İstanbul güzergahında arsası olmasına, kanal yapılırsa değeri katlanacak olmasına rağmen İstanbul'un çıkarına olmadığı için karşı çıkmak mı ikiyüzlülük? Yoksa bütün karşı çıkmalara rağmen kanal İstanbul ülkeye çok gerekli, ekonomiyi şahlandıracak deyip bu güzergahta kendine arsa indirmek mi ikiyüzlülük?

Einstein Curieux bir de ayar verdiğini sanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Gerçekten komedi. Kanal İstanbul güzergahında arsası olmasına, kanal yapılırsa değeri katlanacak olmasına rağmen İstanbul'un çıkarına olmadığı için karşı çıkmak mı ikiyüzlülük? Yoksa bütün karşı çıkmalara rağmen kanal İstanbul ülkeye çok gerekli, ekonomiyi şahlandıracak deyip bu güzergahta kendine arsa indirmek mi ikiyüzlülük?

Einstein Curieux bir de ayar verdiğini sanıyor

Alıntıları Göster
    Karşı çıkmak değil karşı çıktığı halde almak ikiyüzlülük. Ancak damat alırsa ikiyüzlülük olmaz çünkü karşı çıkmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

Ya izlemedin ya onyargilisin. Amaç belli. Ekrem'e ne kadar vuracak. Ve durmaksizin saydırıyor. Konu kanalla alakasiz.

Ekrem'in seçilmesi kıyamet alameti diyor hala gelmis bunu savunuyorsun :D cidden buna inanıyor musun :D

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 23 Temmuz 2020; 22:8:19 >
  • Ben farkli cevap goremedim.
  • Dikkat ettiyseniz akapeliler genellikle röportajdan önce hangi kanal diye soruyorlar.
    E halk niye boşa konuşsun ki? Konuşmak da parayla.Anlayana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E46D5588D -- 14 Şubat 2020; 20:11:40 >
  • Etikete gerek yok çoğunluk böyle bu forum da dahil.

• quote:

Karşı çıkmak değil karşı çıktığı halde almak ikiyüzlülük. Ancak damat alırsa ikiyüzlülük olmaz çünkü karşı çıkmıyor.

Alıntıları Göster
    Kanal İstanbul ülkenin hayrına diye milleti kandırıp o güzergahta arsa parsellemek ikiyüzlülük değil yani.

Kanal İstanbul yapılmazsa bu arsalar ellerinde patlayacağı için bu kadar yaygara kopartmanız ikiyüzlülük değil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Kanal İstanbul ülkenin hayrına diye milleti kandırıp o güzergahta arsa parsellemek ikiyüzlülük değil yani.

Kanal İstanbul yapılmazsa bu arsalar ellerinde patlayacağı için bu kadar yaygara kopartmanız ikiyüzlülük değil yani

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 23 Temmuz 2020; 22:8:30 >

• Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. Ama milletin kendini yönetecekleri iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir.

Halk övülmeyi sever. Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir.

Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar.

EFLATUN (PLATON)

Adam bunu 2400 yıl önce söylemiş, bugün halen geçerli. Memleket cehaletten yanıyor ve bu ateşin odunu böyle tipler.
  • Silivri soğuk olduğunu biliyor adam

• 2 yüzlülüğü görecek, öteki dünyada 2 elim yakalarında olacak

• Klasik çomardır.

• Bu şarkı Benden bu zihniyetteki insancıklara gelsin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merkur

Herhalde "reis bunu bulun ve iyi bir mevkide iş verin diyecek" diye düşünüyor millet!
    Çoğunun bundan desteklediğini düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.