Şimdi Ara

Illuminati, Rockefeller, Rothschild 'DÜNYAYI YÖNETENLER' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
4
Favori
45.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Orijinalden alıntı: Can !

Illuminati, Rockefeller, Rothschild 'DÜNYAYI YÖNETENLER'

ekleme : Bahçelide illuminatidenmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: TriguneXtreMe

quote:

Orijinalden alıntı: Poker in the Face

quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

quote:

Orijinalden alıntı: 01deadman01

o nazar boncuğu

not.gelenleri ben de izledim. (50 bölümün tamamı) sonra ilk aklıma gelen bu oldu. oha dedim. araştırma yaptım. cidden masonik bir sembol.

zaten nazar göz demek. ama neden 2 göz değil de tek göz olan bu boncuğu her tarafa asıyoruz ?
    neden onun bizi koruyacağını umuyoruz ?

uyanmalıyız artık

Nazar boncuğu ne alaka ?
    Amerikan Dolarının arkasındaki tek göz horus'un gözünden gelmektedir. Nazar Boncuğu ile bunun arasında hiç bir alaka yoktur. Elinizde bunu açıklayan kanıtlar olmadığı sürece her gördüğünüz tek gözü buraya koyup milletin kafasını bulandırmayın.

Nazar boncuğuyla ilgili açıklama(Kaynak: Wikipedia)
    quote:

İnsanı kötü gözlerden koruduğuna inanılan mavi renk ağırlıklı olmak üzere renkli boncuk. Nazar boncuğu inancı İslamiyet öncesi Türk geleneklerinden kalmadır.

Genelde nazar boncukları göz şeklinde olur. Göze aynı zamanda boncuk da denmektedir. Bu bağlamda bakıldığında kişinin dünyaya açılan penceresi gözdür ve göz her türlü, iyi ve kötü, düşüncelerin ilk çıkış noktası olarak kabul edilir. Bu yüzden bakışlardan, kötü gözlerden korunmak amacıyla emici özelliği olduğuna inanılan mavi renkli taşlar eskiden beri kullanıla gelmiştir. Ve son halini günümüzdeki çeşit çeşit nazar boncukları olarak almıştır. Şu an, gerek inanç gerek gelenek, gerekse de süs eşyası olarak pek çok kişi nazar boncuğunu günlük yaşantısında çok sık kullandığı yerlerde bulundurmaktadır.

Nazar boncuğu yapılılırken içine kurşun dökülür.Bunun da iyi şans getirdiği söylenir. Dünyada nazar boncuğu üretimi İzmir'in Kemalpaşa ilçesine bağlı Nazar Köy ve Görece Belediyesi'nde yüksek miktardadır.

kılavuzu karga olanın...

• Aaron russo kanserden öldü, hemen bir şeye bağlamayın. Kanser yaptılar adamı derseniz, 6 yıllık kanserdi zaten öldüğünde. Açıklama yaptı öldü falan diye bir şey yok
    Dedem masondu. Birçok konuya hakimim masonluk hakkında ve size şunu söyleyebilirim ki sandığınız kadar kötü bir oluşum değil. Birçoğunuz daha ne olduğunu, neler yaptıklarını bilmeden medyadan gördüğünüz saçma şeylere inanıp, nefret besliyorsunuz. Bazılarınız da halının desenlerinde göz arıyor Mason birini bulabilirseniz, mutlaka onun ağzından dinleyin. Gereksiz paranoyaların lüzumu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Aaron russo kanserden öldü, hemen bir şeye bağlamayın. Kanser yaptılar adamı derseniz, 6 yıllık kanserdi zaten öldüğünde. Açıklama yaptı öldü falan diye bir şey yok
    Dedem masondu. Birçok konuya hakimim masonluk hakkında ve size şunu söyleyebilirim ki sandığınız kadar kötü bir oluşum değil. Birçoğunuz daha ne olduğunu, neler yaptıklarını bilmeden medyadan gördüğünüz saçma şeylere inanıp, nefret besliyorsunuz. Bazılarınız da halının desenlerinde göz arıyor Mason birini bulabilirseniz, mutlaka onun ağzından dinleyin. Gereksiz paranoyaların lüzumu yok

Anlatında bizde öğrenelim o zaman.

• quote:

Aaron russo kanserden öldü, hemen bir şeye bağlamayın. Kanser yaptılar adamı derseniz, 6 yıllık kanserdi zaten öldüğünde. Açıklama yaptı öldü falan diye bir şey yok

Mustafa Kemal Atatürk'ün yaptığı işlere bakmanı tavsiye ederim

• Bayılıyorsunuz he şu illuminati konularına. Neyse ki burada yazıyor yoksa kimsenin bir halttan haberi olmayacak. Geçen kazık kadar bir arkadaş geldi "ya dh'de okudun mu illuminati falan filan varmış gelenler belgeseli vs vs." bir şeyler dedi yuh lan anca mı duydun dedim. Ha bir de dincilerin "the arrivals" (gelenler) belgeselini izleyip şuraya "vay lan doğru hepsi, yahudiler kalleştir tekbiiir" falan diye yorum yapan beyni yıkanmışlar var onlara da akıl diliyorum. Besmele ile başlayan belgeselden ne hayır gelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

quote:

Mustafa Kemal Atatürk'ün yaptığı işlere bakmanı tavsiye ederim

Ben yeterince baktım, merak etmeyin İma var ise masonlukla ilgili, her insanın görüşü farklı olabilir, tanımıyor olabilir, başka olaylar olmuş olabilir, bilemeyiz. Kaldı ki şu anki 'kulaktan dolma' tarihe pek inanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cortez01

Bayılıyorsunuz he şu illuminati konularına. Neyse ki burada yazıyor yoksa kimsenin bir halttan haberi olmayacak. Geçen kazık kadar bir arkadaş geldi "ya dh'de okudun mu illuminati falan filan varmış gelenler belgeseli vs vs." bir şeyler dedi yuh lan anca mı duydun dedim. Ha bir de dincilerin "the arrivals" (gelenler) belgeselini izleyip şuraya "vay lan doğru hepsi, yahudiler kalleştir tekbiiir" falan diye yorum yapan beyni yıkanmışlar var onlara da akıl diliyorum. Besmele ile başlayan belgeselden ne hayır gelir?

şimdi doğruca yatağına atesist ergen seni
  • quote:

Bayılıyorsunuz he şu illuminati konularına. Neyse ki burada yazıyor yoksa kimsenin bir halttan haberi olmayacak. Geçen kazık kadar bir arkadaş geldi "ya dh'de okudun mu illuminati falan filan varmış gelenler belgeseli vs vs." bir şeyler dedi yuh lan anca mı duydun dedim. Ha bir de dincilerin "the arrivals" (gelenler) belgeselini izleyip şuraya "vay lan doğru hepsi, yahudiler kalleştir tekbiiir" falan diye yorum yapan beyni yıkanmışlar var onlara da akıl diliyorum. Besmele ile başlayan belgeselden ne hayır gelir?

İzlemeyebilirsin. İnanmayabilirsinde. Hadi "ok bye".
  • olsun artık birşeyler dünyada düzen müzen kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

bu illuminatinin kölesi olmak için ne yapabiliriz?

Öncelikle insanların seni izleyebileceği bir yeteneğin olmalı. Michael Jackson'ın dans yeteneği, Kobe'un basketball yeteneği, Rihanna'nın sesi gibi... Sonra, Katy Parry, Jay-Z gibilerinin dediklerine göre ruhunu şeytana satıyormuşsun. Nasıl satıyorsun hiç bilmiyorum. Karşılığında şöhret ve para sahibi oluyormuşsun ama Allah'ı inkar etmen gerekiyormuş. Rihanın Umbrella şarkısında nakarat kısmında la ..... la ..... dediği gibi. La hayır, yok demektir. İşin ilginç yanı da burası, madem Şeytanın varlığına inanıyorsun, Allah'ın varlığına da inanıyorsun demektir. Bunların yaptığı, iyi kötü arasından kötüye itaat etmek sanırım. Rihannanın Good girl gone bad olayındaki gibi. Ya da Beyonce'un bendeki ikinci kişilik diye bahsettiği gibi. Yani şeytana tapacaksın, milletin karşısına geçip ilginç semboller yapacaksın, onları cinsellik temalrını sürekli kullanarak sapıtacaksın. Sadece para ve şöhret uğruna. Kısacası, biraz geri zekalı olmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alish -- 15 Nisan 2011; 19:24:27 >

• quote:

NE VARMIS BESMELE ILE BASLIYORSA ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Anlatında bizde öğrenelim o zaman.

• Mesajım bulunsun
  •  Illuminati, Rockefeller, Rothschild 'DÜNYAYI YÖNETENLER'

• quote:

Orijinalden alıntı: Alish

quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

bu illuminatinin kölesi olmak için ne yapabiliriz?

Öncelikle insanların seni izleyebileceği bir yeteneğin olmalı. Michael Jackson'ın dans yeteneği, Kobe'un basketball yeteneği, Rihanna'nın sesi gibi... Sonra, Katy Parry, Jay-Z gibilerinin dediklerine göre ruhunu şeytana satıyormuşsun. Nasıl satıyorsun hiç bilmiyorum. Karşılığında şöhret ve para sahibi oluyormuşsun ama Allah'ı inkar etmen gerekiyormuş. Rihanın Umbrella şarkısında nakarat kısmında la ..... la ..... dediği gibi. La hayır, yok demektir. İşin ilginç yanı da burası, madem Şeytanın varlığına inanıyorsun, Allah'ın varlığına da inanıyorsun demektir. Bunların yaptığı, iyi kötü arasından kötüye itaat etmek sanırım. Rihannanın Good girl gone bad olayındaki gibi. Ya da Beyonce'un bendeki ikinci kişilik diye bahsettiği gibi. Yani şeytana tapacaksın, milletin karşısına geçip ilginç semboller yapacaksın, onları cinsellik temalrını sürekli kullanarak sapıtacaksın. Sadece para ve şöhret uğruna. Kısacası, biraz geri zekalı olmak gerekiyor.

Gerçekten bunu inanarak mı yazıdn ?

• İnanarak mı yazdın derken? Böyle bir şey yapmış olabileceklerine inanmamı soruyorsan, dediğim gibi zaten kendileri söylüyorlar. Bunların gerçekten olmasını soruyorsan bilmiyorum.
  • mesajım bulunmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Bs0LuT

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

en kısa sürede kurtlar vadisi illuminati bekliyoruz

Dur önce bir Libya'yı çıkartsınlar.

Kurtlar vadisinin önceki bölümlerinde zaten baariz olarak açıklama yapıyorlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

en kısa sürede kurtlar vadisi illuminati bekliyoruz

kurtlar vadisi pusudan önceki kurtlar vadisi özellikle kanald ye geçtiği son dönemde üstü kapalı şekilde illuminatiyi anlatıyordu zaten,sonu pek mantıklı bitmesede gerçek şeyler vardı(öz babası karahanlının Türkiyedeki illuminati sorumlusu olması,deşifresi sonucunda örgüt tarafından öldürülmesi,dikilitaşların bulunduğu şehirlerin önemi vs) bana göre vadi o dönem en güzel zirvesini yaşamıştı

birde şimdiki kurtlar vadisi pusuya bakın,gerçeklerden eser yok

(belkide zirveye çıktığı eski bölümlerden zarar görenler bu şekilde saçma bölümler çekilmesini ve önceki gerçek bölümlerin unutulmasını istemiştir )

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.