Şimdi Ara

Illuminati, Rockefeller, Rothschild 'DÜNYAYI YÖNETENLER' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
4
Favori
45.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D3XTER

quote:

bu illuminatinin kölesi olmak için ne yapabiliriz?

sorumu yineliyorum. illuminatiye katılmak istiyorum, nasıl olacak bu iş?

televisyondaki bilimum gereksiz programları izleyerek, her duyduğuna inanarak yani araştırmayarak ve özellikle AKP'ye oy vererek zaten bu sistemin içerisinde güzel bir yere sahipsin. kasmaya gerek yok.
  • Eminem illuminatiyde fakat suanda ondan kurtulmaya çalışıyor Not afraid şarkısındada belli onunda sonu Michail Jackson gibi olacak sanırım.

• ▲ ▲

@W140

inanılmaz cevap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyx -- 15 Nisan 2011; 17:36:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

quote:

quote:

+1.

Ben anlatayım fakat kimse bana cool story veya yalan dolan demesin bunlara tokum.

Şimdi Türkiye'de bunların kolu ''Hür ve kabul edilmiş Büyük Masonlar Locası'' dır.
    Bu örgüt tamamen yasal görünümlü bir örgüttür.
    Resmi internet sitesi falan vardır.

Link:http://www.mason.org.tr/

İllede bu örgütlere bile bile bulaşmak istiyorsanız yapmanız gerekeni söyleyeyim.

Eğğer imkanınız varsa bu örgütten burs alın.(eğitim alanında çok etkiin faaliyetleri var.Üyeleri tarafından tavsiye edilen kişilere bursa bağlıyorlar.)

Eğer şanslı iseniz ve bu örgüte mensup bir kişiyi tanıyorsanız(derecesi veyahut üstad olup olmaması önemli değil.)

2007 senesinde ben üniversite okurken çok sevdiğimz bir teyzemiz otururdu apartmanımızda.Oğlunun ramge rover marka bir jipi vardı.Birde sadece Gebzede bir kimya fabrikasında yöneticilik ve mühendislik yapıyordu.

Bu kişi bana burs bağlayabileceğini söyledi bende kabul ettim.Bana 1 haftayı geçmeden elinde bir formlar geldi.

Formu gördüğüm an bu kişinin mason olduğunu kafamda kesinleştirdim.(ama 33. derece değil)
    Üstünde ''HÜR VE KABUL EDİLMİŞ BÜYÜK MASON LOCASI'' yazıyordu.
    Birde benden 2 fotoğraf istedi verdim.Belgeyi doldurdum.

Sonra üniversite okumak üzere İstanbul'dan ayrıldım.
    Baktım her ay takır takır banka hesabına para yatıyor.
    Ne yalan söyleyeyim o zamanlar bu işlerin pekte ciddiyetinde değildim.

Sonra güz yarıyılı tatilinde İstanbul'a döndüm.
    Bu kişide annesinin evine geldi.Biraz konuştuk.Bana benden sorumlu bir kişinin adını söyledi.
    Bu kişi tamamen benden sorumlu imiş.Telefon nosunu falan verdi.
    Herhangi bir sıkıntım olduğunda kayıtsız şartsız arayabileceğimi söyledi.
    Hiç bir zamandan aramadım.

Size yemin ederim beni tüm burs verilen öğrencilerin toplandığı bir toplantıya davet etti.Meğersem bu bir seçim toplantısıymış ilerde belki içlerine alabileceklerini düşündürkleri kişilerin düşünceleri ve kimlikleri hakkında bilgi sahibi oluyorlar.Her şeyi yıllar öncesinden ayarlıyorlar sizin anlayacağınız.
    Neyse ben istanbul dışında olduğum için katılmadım.

Bu şahısla aramda geçen bir konuşmada bana şöyle söyledi;''Sen sadece paranı al ve okumana bak kesinlikle kimseye burs aldığından ve kurumumuzun adından bahsetme''.
    Bende kendisine;''Benden emin olabilirsiniz'' diye bir cevap vermiştim.4 yıl geçti kelimeleri tam hatırlayamayabilirim.

2007 temmuzda 1. sınıfı bitirdikten sonra okulu bıraktım.Tabi doğal olarak aldığım bursta kesildi.
    Kazasız belasız büyük bir şebekeden kurtulduğum için mutluyum.

Şimdi burda böyle büyük çapta örgütlere bulaşmak isteyen bunlara özenen arkadaşlar kesinlikle şimdiki hallerine şükretsinler.

Çünkü bir girdinizmi bir daha kesinlikle çıkamıyorsunuz.Eğer yeteri kadar içlerine girmişseniz sadece ölünüz çıkar.

• quote:

quote:

quote:

+1.

napsın bu adamlar sizleri?adamalr dünyayı yönetiyor senin varlığından haberdar bile değildir.he yahudi olsaydın ve insanların tanıdığı yerlerde bulunsaydın sanada görevler verebilirlerdir.Misal Mehmet ali birand bilderberg toplantılarına her daim katılır.neler konuşulur hiç kimse bir şey bilemez duyamaz.bana göre dünyanın en iyi örgütlenmiş topluluğudur illuminati.dünyanın en büyük zengilerinin bulunduğu yer.

• quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

quote:

Orijinalden alıntı: 01deadman01

Illuminati, Rockefeller, Rothschild 'DÜNYAYI YÖNETENLER'

o nazar boncuğu

not.gelenleri ben de izledim. (50 bölümün tamamı) sonra ilk aklıma gelen bu oldu. oha dedim. araştırma yaptım. cidden masonik bir sembol.

zaten nazar göz demek. ama neden 2 göz değil de tek göz olan bu boncuğu her tarafa asıyoruz ?
    neden onun bizi koruyacağını umuyoruz ?

uyanmalıyız artık

•  Illuminati, Rockefeller, Rothschild 'DÜNYAYI YÖNETENLER'
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abrek Cestav

quote:

quote:

quote:

+1.

napsın bu adamlar sizleri?adamalr dünyayı yönetiyor senin varlığından haberdar bile değildir.he yahudi olsaydın ve insanların tanıdığı yerlerde bulunsaydın sanada görevler verebilirlerdir.Misal Mehmet ali birand bilderberg toplantılarına her daim katılır.neler konuşulur hiç kimse bir şey bilemez duyamaz.bana göre dünyanın en iyi örgütlenmiş topluluğudur illuminati.dünyanın en büyük zengilerinin bulunduğu yer.

sen ilim irfan sahibisin ya sen katıl yerimize

• quote:

quote:

Yarın gel başla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poker in the Face

quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

quote:

Orijinalden alıntı: 01deadman01

o nazar boncuğu

not.gelenleri ben de izledim. (50 bölümün tamamı) sonra ilk aklıma gelen bu oldu. oha dedim. araştırma yaptım. cidden masonik bir sembol.

zaten nazar göz demek. ama neden 2 göz değil de tek göz olan bu boncuğu her tarafa asıyoruz ?
    neden onun bizi koruyacağını umuyoruz ?

uyanmalıyız artık

Nazar boncuğu ne alaka ?
    Amerikan Dolarının arkasındaki tek göz horus'un gözünden gelmektedir. Nazar Boncuğu ile bunun arasında hiç bir alaka yoktur. Elinizde bunu açıklayan kanıtlar olmadığı sürece her gördüğünüz tek gözü buraya koyup milletin kafasını bulandırmayın.

Nazar boncuğuyla ilgili açıklama(Kaynak: Wikipedia)
    quote:

İnsanı kötü gözlerden koruduğuna inanılan mavi renk ağırlıklı olmak üzere renkli boncuk. Nazar boncuğu inancı İslamiyet öncesi Türk geleneklerinden kalmadır.

Genelde nazar boncukları göz şeklinde olur. Göze aynı zamanda boncuk da denmektedir. Bu bağlamda bakıldığında kişinin dünyaya açılan penceresi gözdür ve göz her türlü, iyi ve kötü, düşüncelerin ilk çıkış noktası olarak kabul edilir. Bu yüzden bakışlardan, kötü gözlerden korunmak amacıyla emici özelliği olduğuna inanılan mavi renkli taşlar eskiden beri kullanıla gelmiştir. Ve son halini günümüzdeki çeşit çeşit nazar boncukları olarak almıştır. Şu an, gerek inanç gerek gelenek, gerekse de süs eşyası olarak pek çok kişi nazar boncuğunu günlük yaşantısında çok sık kullandığı yerlerde bulundurmaktadır.

Nazar boncuğu yapılılırken içine kurşun dökülür.Bunun da iyi şans getirdiği söylenir. Dünyada nazar boncuğu üretimi İzmir'in Kemalpaşa ilçesine bağlı Nazar Köy ve Görece Belediyesi'nde yüksek miktardadır.

• nasıl okunuyor bu.

iluminati
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alish

Ee yok artık. Herşeyde birşey çıkıyor.

Benim dünya görüşümde sen: rockafeller merkezi harabelerinin etrafındaki ormanda av peşindesin...
    Hayatın boyunca üzerinde olacak deri giysin var.
    Sears kulesini saran sarmaşıkları tırmanacaksın.
    Tepeden aşağıya baktığın zaman sadece un yapan ya da asfalt yolda et kurutan minik insanlar göreceksin.

Tyler Durden
  • quote:

Orijinalden alıntı: handsomebody

nasıl okunuyor bu.

iluminati

İlluminati diye okunuyor.

• Nasıl Mason Olunur?

Hemen hemen bütün derneklerde olduğu gibi Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası Derneği’ne gerekli işlemlerin tamamlanması ile yeni üye alınır. Yeni üyelerin, yasa ve tüzüklerde belirtilen niteliklere uygun, Allah’a inanan, hür, belli bir kültür seviyesine sahip, aydın, çevrelerinde iyi tanınan, iyi ahlaklı, namuslu, dürüst, şerefli ve çalışkan kişiler olmalarına özen gösterilir. Bu nedenle adaylar özenle incelendikten sonra dernek üyeliğine kabul edilirler.
    Mason olmak için hür irade ve rıza neden önemlidir?
    Masonik anlayışa göre, bir insanın düşüncede ve eylemde hür iradesi ve rızası bireysel hürriyetinin ölçüsüdür. Masonların, özel anlamlı adı olan Hür Mason deyiminin günümüzdeki anlamı da zekâ, akıl, irade ve ruh hürriyetidir. Bir masonun, mason olmak için verdiği karar da dâhil olmak üzere, tüm hayatı boyunca mason olarak her türlü düşüncesi ve yaptığı her hareket onun hür iradesine ve rızasına bağlıdır. Aday, hür düşünen ve davranan hür bir insandır. Adayın masonluğa başvurusu gönül rızası ve hür isteği ile yani hiç kimsenin baskısından etkilenmemiş, gönüllü ve içten bir istekle yapılmış başvuru olmalıdır.
    Masonluk sizden ne beklemektedir?
    Masonluğun imtiyazları, masonların taşıdıkları yükümlülük ve sorumluluklardan daha fazla değildir. Kardeşlik kuruluşumuzun bir üyesinin edineceği yükümlülükler, modern bir toplumun üyesi olarak daha önce edinilmiş yükümlülükler ve üstlenilmiş vatan, ulus, aile ve bireysel sorumluluklarla asla çelişmediği gibi, bu manevi değerlerimizin bilincine güç katar. Masonluk, çağdaş toplumun bir üyesi olarak taşımakta olduğumuz sosyal ve bireysel yükümlülükleri tekrar etmekte ve perçinlemektedir.

• en kısa sürede kurtlar vadisi illuminati bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CambazTr

quote:

Orijinalden alıntı: Alish

Ee yok artık. Herşeyde birşey çıkıyor.

Benim dünya görüşümde sen: rockafeller merkezi harabelerinin etrafındaki ormanda av peşindesin...
    Hayatın boyunca üzerinde olacak deri giysin var.
    Sears kulesini saran sarmaşıkları tırmanacaksın.
    Tepeden aşağıya baktığın zaman sadece un yapan ya da asfalt yolda et kurutan minik insanlar göreceksin.

Tyler Durden

Piramitin tepesinden bakan tek göz. Başka bir açıklama getirebiliyor musunuz? Şöyle duralım dedik meğer böyle görünüyormuşuz diyemezler ya. Bilerek yapılabilir ancak bu hareket.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

en kısa sürede kurtlar vadisi illuminati bekliyoruz

Dur önce bir Libya'yı çıkartsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeveloperROCK

Nasıl Mason Olunur?

Hemen hemen bütün derneklerde olduğu gibi Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası Derneği’ne gerekli işlemlerin tamamlanması ile yeni üye alınır. Yeni üyelerin, yasa ve tüzüklerde belirtilen niteliklere uygun, Allah’a inanan, hür, belli bir kültür seviyesine sahip, aydın, çevrelerinde iyi tanınan, iyi ahlaklı, namuslu, dürüst, şerefli ve çalışkan kişiler olmalarına özen gösterilir. Bu nedenle adaylar özenle incelendikten sonra dernek üyeliğine kabul edilirler.
    Mason olmak için hür irade ve rıza neden önemlidir?
    Masonik anlayışa göre, bir insanın düşüncede ve eylemde hür iradesi ve rızası bireysel hürriyetinin ölçüsüdür. Masonların, özel anlamlı adı olan Hür Mason deyiminin günümüzdeki anlamı da zekâ, akıl, irade ve ruh hürriyetidir. Bir masonun, mason olmak için verdiği karar da dâhil olmak üzere, tüm hayatı boyunca mason olarak her türlü düşüncesi ve yaptığı her hareket onun hür iradesine ve rızasına bağlıdır. Aday, hür düşünen ve davranan hür bir insandır. Adayın masonluğa başvurusu gönül rızası ve hür isteği ile yani hiç kimsenin baskısından etkilenmemiş, gönüllü ve içten bir istekle yapılmış başvuru olmalıdır.
    Masonluk sizden ne beklemektedir?
    Masonluğun imtiyazları, masonların taşıdıkları yükümlülük ve sorumluluklardan daha fazla değildir. Kardeşlik kuruluşumuzun bir üyesinin edineceği yükümlülükler, modern bir toplumun üyesi olarak daha önce edinilmiş yükümlülükler ve üstlenilmiş vatan, ulus, aile ve bireysel sorumluluklarla asla çelişmediği gibi, bu manevi değerlerimizin bilincine güç katar. Masonluk, çağdaş toplumun bir üyesi olarak taşımakta olduğumuz sosyal ve bireysel yükümlülükleri tekrar etmekte ve perçinlemektedir.

var bende bu özellikler. yarın başvuruyorum

bu arada

• Zaten 34 sayfa konusu var bunun. Bunu açmanın ne mantığı var? Yönetimin derhal konuyu silmesini istiyorum.

• revize
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.