Şimdi Ara

ilk Mod denemem :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kasa Biraz eski ama idare edicez artık :D
    Önce kasa temizlendi ve boyandı 1 kutu (400 ml) mat siyah spray boya kulladındım 3 kat boya attım

dwd R eski olduğundan ide bağlantı, ide kablosunuda siyah elektirik bantı ile kapladım

Hazır Ön panel acık iken Hdd yi Tersten takıtım kabloları gözükmesin diye

Kabloları toplayarak kasanın arkasından gecirdim

Ve mavi Led ile döşedim biraz amatörce oldu ama bunları sadece 5 saat içinde yaptım

Ön panelde bişeyler daha düşünüyorum ve sol tarafa plexi uygulamayı düşünüyorum
    olumlu yada olumsuz yorumlarınız ve görüşleriniz nelerdir

• çok güzel olmuş.Başarılarının devamını dilerim.
  • bende beğendim,eline sağlık,siyahın asaletiyle güzel olmuş.
    tavsiyem ön tarafında full siyaha boyanması olur,ama plastik parçayı boyamak çok özen gerektirir,yoksa portakal kabuğu gibi olur boyanan yüzey.
    yan tarafada pleksi yaparsan tamamdır
  • Ben kasanın önüne ızgara yaparak 12 cm lik bi fan koymayı planlıyorum
    ön panelinde boyanması ile güzel olabilir dediğin gibi ama ben turuncu boyasam nasıl onu düşünüyorum
  • boşver uğraşma ızgara ya da fan koymakla elinde kalır sonra ön panelin. onun yerine bırak böyle kalsın. bana göre hoş duruyor ön panelin. ayrıyetten dvdnin ide kablosunu 24-20 her neyse o kablonun altından geçir fazla geleni anakart paneli arkasına tık. arka kapak takılıyken yapman daha sağlam olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTimesOfTR38

boşver uğraşma ızgara ya da fan koymakla elinde kalır sonra ön panelin. onun yerine bırak böyle kalsın. bana göre hoş duruyor ön panelin. ayrıyetten dvdnin ide kablosunu 24-20 her neyse o kablonun altından geçir fazla geleni anakart paneli arkasına tık. arka kapak takılıyken yapman daha sağlam olur.

ide kablosu şimdilik kısa bir cözüm zaten yeni bir sata dwd r alıcam suanki dwd r beyaz onuda siyah alıp hem renk hemde yer ve görüntü bakımından daha hoş durucaktır diye düşünüyorum :)

Yorum ve Önerin için Teşşekkürler
  • hoş gözüküyor
  • Güzel olmuş.
  • Bu ilk modsa, diğerleri nasıl olur acaba?
  • Güzel çalışma bide kendine yeni bi monitör bak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDRll -- 13 Kasım 2011; 10:23:09 >
  • 82 '' tv alıcam ona bağlamayı düşünüyorum o yüzden monitör harcaması yapmak istemiyorum
    kasda daha yaptığım değişiklikler var ama daha eklemedim bi ara onlarıda ekliyiceğim
  • güzel olmuş
  • Gayet güzel olmuş. Ellerine sağlık.
    Siyah ve siyaha yakın tonlar kullanırsan bence güzel olabilir. Bazı yerlerini gri yapabilirsin mesala.
  • boyayı nasıl yaptın direk boyayıp üstüne birşey filan sürdün mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alucard:.

boyayı nasıl yaptın direk boyayıp üstüne birşey filan sürdün mü ?

kasayı temizleyip spray sıktım sadece başka herhangi bir işlem yok 1-2gün içinde daha büyük bir kasa alıp boyayacağım ama bu sefer renkleri değişik yapıcam burada paylaşacağım onuda
  • bende haf 932 dışındaki mat siyah rengi elde etmek istiyorum da nasıl bir şey önerirsin ?
  • quote:

bende haf 932 dışındaki mat siyah rengi elde etmek istiyorum da nasıl bir şey önerirsin ?

arkadaşın kullandığı boya haf 932 ile aynı renkte gibi resimden anladığım kadarıyla. haf 932'ye boyayı tutturmak için iyi bir şekilde zımpara yapmanızı öneririm.

* haf 932'yi ben de kullanıyorum kolayca boya tutmuyor malesef fakat tutsa bile kaliteli olmuyor onun için iyi bir şekilde zımpara yapmanızı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: fleury

quote:

bende haf 932 dışındaki mat siyah rengi elde etmek istiyorum da nasıl bir şey önerirsin ?

arkadaşın kullandığı boya haf 932 ile aynı renkte gibi resimden anladığım kadarıyla. haf 932'ye boyayı tutturmak için iyi bir şekilde zımpara yapmanızı öneririm.

* haf 932'yi ben de kullanıyorum kolayca boya tutmuyor malesef fakat tutsa bile kaliteli olmuyor onun için iyi bir şekilde zımpara yapmanızı öneririm

dışı siyah zaten sadece içerdeki metalleri boyuyacam bide plastikleri

• Emek Var Işıklandırma Güzel.
  • Öncelikle artık bende döndüm artık güzel olmuş emek vermişsin sana tavsiye cektiğin resimlerin altındaki şeylerebiraz daha özen gösterirsen cok daha güzel olcak ama yinede cok güzel olmuş eline aglık ve daha iyi lerini yapa bilirsin ilerde kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.