Şimdi Ara

İlk Mesaja Bakın! İBB Etkinliği Başladı - Vodafone'dan İtiraf Niteliğinde Tarifeler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
6
Favori
99.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
632 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turknet Limitsiz kullanıyorum. Test yaptığımda 10 Mbps civarında sonuç veriyor. Telefon ücreti de dahil aylık 75,99 TL. ödüyorum. Var mı tavsiye edebileceğiniz alternatif iyi bir tarife?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: incubus

allah aşkına 500mbit dl'yi ne yapacaksınız,

gelin şu upload değerleri için çarpışalım beraber.
    Burada dikkat çekilen noktayı kaçırmayalım. 500 Mbps verebilecekken bunu 10'a bölüp 10 kişiye 50 Mbps satıyorlar. Bu yatırımdan kaçınan, pinti anlayışı güzellikle veya zorla bırakmaları gerekiyor.

Upload da her zaman diğer konularla birlikte gündemimizde bulunuyor. Tüm paylaşımlarımızda özellikle simetrik internet tarifelerini gösteriyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Sınırsız güçte lokal altyapıya sahip olduğumuzu varsaydığımız durumda bile daha çok download hızı orta uzun vadede daha pahalı internet demektir. Uzun uzun anlatmak istemiyorum ama internet fiyatlarının orta-uzun vadede ucuzlaması için yüksek hızlı upload şart (tek başına yeterli değil ama şart)

Konu ile ilgili bulgaristan'da internetin tarihine bakabilirsiniz.

Altyapı maliyeti büyük resmin küçük bir kısmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incubus -- 12 Eylül 2019; 0:6:24 >
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Devlet bir düzenleme yayınladı ev içi tesisatın nasıl olacağını Çevre ve şehircilik bakanlığı bununla ilgili bir mevzuat yayınladı yakın zamanda. Belediyelerde zorluk çıkarmaktan vazgeçerse iş yürür.

• ah shit here we go again
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    126 TL yani biz yurt dışındaki verilere bağımlı olduğumuz için euro olarak trafik ücreti ödüyoruz.

Birde devletimizin kestiği kdv ve ötv'yide hesaba katalım.

Birde altyapı çalışmalarına , fiber kablolara ve fiber erişim cihazlarına (ont , pon , gpon) harcanan bedellerde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 12 Eylül 2019; 0:22:13 >
  • İlk Mesaja Bakın! İBB Etkinliği Başladı - Vodafone'dan İtiraf Niteliğinde Tarifeler

Vodafone’sa bu da Vodafone. Almanya bizi kıskanıyor....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AAliGün kullanıcısına yanıt
    Böyleyse eve gittiğim anda hat değerlerine bakıp tt mh'sini tehdit edeceğim. Kaç senedir 24 diyip 16 veriyor ş*******. Wi-fi kablolu tek kişi 5 kişi farketmeden.

• almanyadayken vodafone 1gbit 19 euroya veriyodu mart ayında görmüştüm
  • 2 adet farklı ISS'in desteklediği sınırsız 100MBit tarifeye fahiş fiyat ödüyorum fakat bu video ibretliktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirhanayh

2012de superonline fibere gectim 24mbit icin 50 lira civari veriyordum simdi 2019 70 liraya 10mbit kullaniyorum
    Fiber altyapisi olan yerlerde bile hizlar rezil bugun standart sayilabilicek hizlara +100tl fiyat cekiyorlar saka gibi
    3 ay sonra 50mbit 2 yillik tahhutum bitiyor 80 lira veriyorum
    Dun musteri temsilcisi ile konustum bu tarife yokmus artik suan 50 mbit istersem 100 lirayi geciyor ne yapcam bilmiyorum pekte sorun yasamadim superonline la
    Rakamlar cok yuksek evimizde hem uydunet hem superonline fiber altyapi var superonline altyapisinda vodafone da alabiliyormusuz 3 firmadan birisini secicem ama benim hiz genelde 52-55 mbit araliginda oluyordu 100 lira gibi rakamlar gercekten korkunc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hadjimurat -- 12 Eylül 2019; 0:57:4 >
  • Ben daha evde, hatta metropolün ortasında doğru düzgün internet bulamıyorum..
  • ama yol yabdılar nankörlük edmeyin, reizimiz hamd olsun amin
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    hocam 4 defa aynı şeyler yazmışsın bot sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 12 Eylül 2019; 1:6:41 >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    bir avrupa ülkesi değiliz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Önce upload hızlarının kabul edilebilir bir seviyeye gelmesi gerekiyor. Ayrıca bunu da yapamazlar sadece lafta kalır -e kadarla yırtarlar işin içinden. İnsanları yolmaya yönelik çalışıyorlar öyle kurulmuş ki denge.
  • 02-35.5 kullanıcısına yanıt
    daha upload diyorsun adsl ne upload verecekler fiber gelsin upload mecbur yukseltmek zorunda kalır biz vdsl göremedik parasnı verdiğim halde
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.