Şimdi Ara

İlk Mesaja Bakın! İBB Etkinliği Başladı - Vodafone'dan İtiraf Niteliğinde Tarifeler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
6
Favori
99.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
632 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Death Note

internetiniz olduğuna şükredin. kendinizi batıyla kıyaslamayın çünkü batıyla en ufak bağımız kalmadı. iran ırak suriye arabistan gibi ülkelerin internetleriyle karşılaştırırsak şanslı bir konumdayız
    akepe sağolsun

bknz : sierra leone ile vizelerin karşılıklı kaldırılması

klasmanımız belli işte. zorlamanın anlamı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Ya arkadaş bi susun artık ya bi susun artık Allah'ınızı severseniz az susun bee! İnternet şöyle böyle dedikçe adamlar daha da kötü yaptı hala daha itiraz... Kaç yıl kota kalksın kalksın dediniz, kalktı evet dimdik kalktı. Hiç ses etmeseniz daha iyi anlayın şunu.
    yoo şartlar gayet iyileşti.

eskiden aynı paraya 24 mbps 250 gb kota alıyordum. kota ayın ortasında bitip 15 gün boyunca 8 mbps ile idare etmeye çalışıyordum.

kota güncellemesinden sonra;

şuan 19 saat 100 mbps , akşam saatlerinde 5 saat ise 25 mbps alıyorum. Kota yok
  • quote:

Ya arkadaş bi susun artık ya bi susun artık Allah'ınızı severseniz az susun bee! İnternet şöyle böyle dedikçe adamlar daha da kötü yaptı hala daha itiraz... Kaç yıl kota kalksın kalksın dediniz, kalktı evet dimdik kalktı. Hiç ses etmeseniz daha iyi anlayın şunu.
    Blok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline kullanıcısıyım. 500 mbps görebiliyorum. Turbo indir ile bu hızı rahatça verebiliyorlar. Altyapı kesinlikle kaldırıyor. Aksini söyleyen yalan söylüyor. Bkz.

İlk Mesaja Bakın! İBB Etkinliği Başladı - Vodafone'dan İtiraf Niteliğinde Tarifeler

• quote:

Hiç ses çıkarılmasaydı 50gb kota sonrası 3mbps'ye düşmeye devam edecektik hala belki de.
    Şu an 16mbps pakete 52 lira ödüyorum ve hiç bir hız sınırlaması yaşamadan ay sonuna kadar aynı hızı alıyorum.
    Gerçi 16 bile veremiyorlar ya o ayrı konu.
    Bu konuları öne çıkarıp bizi akk'den kurtaran arkadaşlara saygı duyuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reaktans -- 11 Eylül 2019; 18:49:41 >
  • İlk 6 ay 500 mbit hız mı verecek şimdi?
  • Türkiye'de 500mbps hız verilen bir yer mi varmış istisnai özel kurumlar, yerler hariç?
  • Hepsi telekoma kurban olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi de hat değerleri bu hızı kaldıran var mı ki Türkiye'de? SNR, Hat zayıflaması falan ondan bahsediyorum. Altyapı desteklemedi şeyine ben de inanmıyorum da, kendi hattı destekleyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

İlk 6 ay 500 mbit hız mı verecek şimdi?
    Evet, gerekli fiber yatırımı yapıldığı sürece uygun fiyata bu hızlar mümkündür. Gördüğünüz üzere 6 aydır kaldırırken bir engel varmış gibi birden 16 Mbps'ye düşürüyorlar. Upload konusunda da aynı durum var. Simetrik vermelerinin önünde teknik olarak bir engel bulunmamasına rağmen bu tarifede olduğu gibi bilerek kısıyorlar.

• Sadece sabit hat değil mobil internette inanılmaz kötü seviye de ülkemizde, Litvanya da 10 euro ya 100 GB internet paketi aldım, 100gb dan sonra da hız 256kb ya düşüyor. Benim için sınırsız gibi bir şey indirme yapmadan günlük kullanım için 100gb bitirmek çok zor. Türkiye de 45 liraya 9 GB kullanıyordum.

• Resimde ne var ya daha yüklenmedi :(
  • Bizim burya turkcellin fiber altyapısı 2012 yılında geldi ftth yani hattım 1 gbps e kadar destekliyor ama gelin görün ki o yatırımlar boşa fiber kablolar 8 yıldır çürümeye terk ediliyor

İsteseler çok rahat 100 200 300 verirler bunu kendileride biliyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Kesinlikle upload hızları 3. dünya ülkeleri ile aynı.... Ayıptır.3-5mbps upload hızı nedir.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar siz türkiyede misiniz acaba 3-5 mbps upload mı
    benimki 0.50 mbps de ondan
  • Antlion A kullanıcısına yanıt
    200 TL ye 100 mbps satmak daha rahat ne gerek var üst hızlara

• Vodafone fiber internet 24mb kullaniyorum ilk 12ay 55 sonraki 12 ay 70tl olacak ben memnunum mutluyum.tek sıkıntısı modemden kaynakli 1 oda araya girdimi çekmiyor.

• Bu hızları kendi altyapısını kullananlara veriyor herhalde. SOL altyapısına veremeyecektir.

Vodafone ilk internet hizmetine başladığında 120tl'ye 200mbps veriyordu kendi altyapısından. Şu an bu tip teklifleri aslında sorsanız verirler.
    100mbps üzerine de yanlış hatırlamıyorsam 20mbps upload veriyor.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    konuyu acan kişiyi cimer'e şikayet edelim kaç yıldır etkinlik olacak diyorlar millet uzayda koloni kurdu
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    what ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.