Şimdi Ara

İLK KEZ SEVGİLİM OLDU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
8
Favori
22.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
121 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allahın yasak kıldığı bir şey hakkında Allah size de nasip etsin demen yanlış kardeşim. Benden söylemesi de gerisi sana kalmış. Hadi hayırlı akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkası yaptığında umrunda olmayan yanlış hareketleri o yaptığında görürüm kardeşim senide sigara içerken ama inşallah olmaz

• Sevgili olmayı mesaj atmak istediğin zaman onu görmekten ibaret sanıyosan en fazla 1 ay sürer

Toz pembelik biter hayatın gerçeklerini zorluklarını görünce gözün görmez hiçbi kızı fln

Ama ciddi düşünüyosan evlilikse amacın uzun sürer ayrılık kolay olmaz

• Anı yaşa sal kendini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zissou

Domates kabuğum de ona kızların çok hoşuna gider

Kabak çekirdeğim de işe yarayabilir onu da denesin kardeşim ya da üzüm çöpüm

• Sevgilin olsun ama sevme. Oscar wilde in dediği gibi bir erkek bir kadınla ancak sevmediği sürece mutlu olabilir. Tecrübeyle sabittir. Sevmeden çok daha mutlu olursun

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Bu adamın sözlerini dikkate al kardeşim söyledikleri boş değil :)

• Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

2 Tavsiye;

1-) Daha çok seven taraf sen olma

2-) Ayrılmak istediğinde -isterse yani. ki bi gün ister- sakııııın üsteleme. Tamam madem öyle istiyorsun de geç. (Öyle yapmayacak...)

Aklıma gelen ek tavsiyeler: Sevg diye arkadaşlarını ekme. Fazla para yedirme boşa gitme ihtimali çok yüksek. Anı yaşayın evlenme hayalleri kurmayın.

Çok kötümsersin diyebilirsiniz eksi butonu olsa eksi manyağı edebilirsiniz. Hayır kötümser değilim hiper sevdiğim bi ilişkiden çıktım olacakları yazıyorum. Gerçekçi konuştuğumu düşünüyorum.

Ve evet ayrılık acısı da sevdaya dahil. He ben acı çekiyor muyum şuan hayır ne mal olduğunu öğrendim.

Ama ilk sevgilin olduğundan ayrılınca dünyanın sonu gibi gelebilir.

Ek temenni: umarım ayrılmazsınız.

Güzel yönlendirme olmus 👍

• Her başlangıcın bir sonu vardır benden sana bir ravsiye şimdiden kendini kötü sona hazırla bu işler böyle.

• Ponçik nedir ondan sonrasını okumadım.

Allah cezanı vermesin

• Karpuz çekirdeği
  • Bu tiple benim 21 degil 30 yaşında da olmaz

• quote:

2 Tavsiye;

2-) Ayrılmak istediğinde -isterse yani. ki bi gün ister- sakııııın üsteleme. Tamam madem öyle istiyorsun de geç. (Öyle yapmayacak...)

Aklıma gelen ek tavsiyeler: Sevg diye arkadaşlarını ekme. Fazla para yedirme boşa gitme ihtimali çok yüksek. Anı yaşayın evlenme hayalleri kurmayın.

Çok kötümsersin diyebilirsiniz eksi butonu olsa eksi manyağı edebilirsiniz. Hayır kötümser değilim hiper sevdiğim bi ilişkiden çıktım olacakları yazıyorum. Gerçekçi konuştuğumu düşünüyorum.

Ve evet ayrılık acısı da sevdaya dahil. He ben acı çekiyor muyum şuan hayır ne mal olduğunu öğrendim.

Hepsinin ne kadar doğru olduğunu ben de yaşadım ve biliyorum.

• 29 yaşındayım evli bir kız babasıyım. Başımdan çok olaylar geçti. Benden sana tavsiye sevme bağlanma. Ha illa birine bağlanacaksan ilerde çocuklarına bağlanırsın. 4s yi asla unutma

• quote:

2 Tavsiye;

Saygı duydum hocam yazdıklarınıza.Birebir benim de başımdan geçenleri aktarmışsınız.Gerçi siz ne kadar yazsanız da,burdaki insanlar bu yazıyı ne kadar okusa da bir şey değişmeyecek.İlla herkes yaşıyor bir şekilde bunları.

• napıyorsun ponçiğim diyorum
    iyiyim elmalı turtam diyor
  • Herşeyi hızlı ca yaşa sonra ayrılınca keşke sunu da yapsaydim deme. Biran önce o işi bitir sonra pişman olursun.

• Alperen02 kullanıcısına yanıt
    Hemcinslerim beni bu konuda bi dinleseler daha mutlu huzurlu hissedecekler.

Yazdıklarımın gerçekleşme ihtimali ne kadar yüksekse, beni dinleme ihtimalleri o kadar düşük oluyor genelde.

Hoş zamanında ben de dinlemedim.

Kendi tecrübelerimi söylediklerimden sadece ve sadece bir kişi dinledi beni. O da beni gördükçe müteşekkir olur kardeşim der çay falan ısmarlamaya çalışır.

• nitemm_96 kullanıcısına yanıt
    Kardesim yasini kucumsedigimden soylemiyorum sanirim 96 dogumlusun. Senden 8 yas buyuk bir abin olarak soyluyorum öylezamanlar geliyor ki bunaliyorsun. Seven adam sikilmaz diosun ya o iste bazen olmuyor. Tamam sevgi ile baslior da zaten ilerledikce saygi ayakta tutuyor iliskiyi.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.