Şimdi Ara

İLK KEZ SEVGİLİM OLDU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
8
Favori
22.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
121 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 10 Şubat 2017; 1:29:0 >
  • berat6565 B kullanıcısına yanıt
    Ulan benim gibi başkasını görünce duygulandım. (Benimde yaş 24 aynı senin gibiyim usta.)
  • Allah ayırmasın kardeş ne diyelim
  • 7 kişilik bi arkadaş grubum var geçen sene hepsinin sevgilisi vardı bi benim yoktu(zaten hiç olmadı ) bu sene hiçbirinin sevgilisi yok benim yine yok bu sene çoğu pişman çok fazla değer verdiklerinden eski sevgililerine çok kaptırma @Ömerayhanın tespitlerine %100 katılıyorum (dışarıdan gözlemlediğim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nizam-ı Cihan -- 10 Şubat 2017; 2:36:30 >
  • Benim aday var ben istemiyorum , o bana güzel şeyler yazıyor ama geleceğim karablık olduğu için görüşmicem artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

2 Tavsiye;

1-) Daha çok seven taraf sen olma

2-) Ayrılmak istediğinde -isterse yani. ki bi gün ister- sakııııın üsteleme. Tamam madem öyle istiyorsun de geç. (Öyle yapmayacak...)

Aklıma gelen ek tavsiyeler: Sevg diye arkadaşlarını ekme. Fazla para yedirme boşa gitme ihtimali çok yüksek. Anı yaşayın evlenme hayalleri kurmayın.

Çok kötümsersin diyebilirsiniz eksi butonu olsa eksi manyağı edebilirsiniz. Hayır kötümser değilim hiper sevdiğim bi ilişkiden çıktım olacakları yazıyorum. Gerçekçi konuştuğumu düşünüyorum.

Ve evet ayrılık acısı da sevdaya dahil. He ben acı çekiyor muyum şuan hayır ne mal olduğunu öğrendim.

Ama ilk sevgilin olduğundan ayrılınca dünyanın sonu gibi gelebilir.

Ek temenni: umarım ayrılmazsınız.

kesinlikle katılıyorum.

• Eyvallah hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

2 Tavsiye;

1-) Daha çok seven taraf sen olma

2-) Ayrılmak istediğinde -isterse yani. ki bi gün ister- sakııııın üsteleme. Tamam madem öyle istiyorsun de geç. (Öyle yapmayacak...)

Aklıma gelen ek tavsiyeler: Sevg diye arkadaşlarını ekme. Fazla para yedirme boşa gitme ihtimali çok yüksek. Anı yaşayın evlenme hayalleri kurmayın.

Çok kötümsersin diyebilirsiniz eksi butonu olsa eksi manyağı edebilirsiniz. Hayır kötümser değilim hiper sevdiğim bi ilişkiden çıktım olacakları yazıyorum. Gerçekçi konuştuğumu düşünüyorum.

Ve evet ayrılık acısı da sevdaya dahil. He ben acı çekiyor muyum şuan hayır ne mal olduğunu öğrendim.

Ama ilk sevgilin olduğundan ayrılınca dünyanın sonu gibi gelebilir.

Ek temenni: umarım ayrılmazsınız.

Altına imzamı atarım hocam o derece tam doğrular

• ahmet_dpt A kullanıcısına yanıt
    12-13 kişi mesajı alıntılayıp bu şekil tebrik etti hem mutlu oluyorum hem küçülüyorum.

Bi de daha şunu yazmamıştım. Ben o kızın peşinden 1 yıla yakın koştum ilişki tam 4 ay bile sürmedi.

Ama bana yazdığım tecrübeleri vermeye yetti

Bir o kadar da oraya yazmadığım vardır. Belki bir gün konu açar yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kill Zone

quote:

Orijinalden alıntı: PieCeSs

Çok kaptırma sonra buraya gelip aşk acısı çekiyonuz yetti gari

Biz ciddi düşünüyoruz kardeşim.

Alıntıları Göster
    Devam mı halen :D?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PieCeSs

Devam mı halen :D?

Alıntıları Göster

Çoluk çocuğa karışmışlardır belki
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.