Şimdi Ara

İlk İzlenim: Doom

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doom'un betasından deneyimlerimizi aktarıyoruz.

• 5 izlenme xD
  • Çok kasıyor incelediğiniz pc, kesinlikle BLOOM efektini kapatmalısınız. İzleyemedim gözüm acıdı çok.
  • Talha : hedef alma imleci çok büyük konsol oyuncuları için ve herkese hitap etsin diye oyunu kolaylaştırmışlar .. Oynama sırası talha gecer ... Talha : abi vuramıyorum :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Quick deki kaykaylı adam hala favorim .d

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Geçen Wolfenstein aldığım için PS4'ümü açtığımda karşımda indirme mesajı çıktı ve salak gibi mesajı kapattım. Şimdi de nereden indireceğimi bulamıyorum YARDIM EDİN

• quote:

Orjinalden alıntı: Psikotrex

Çok kasıyor incelediğiniz pc, kesinlikle BLOOM efektini kapatmalısınız. İzleyemedim gözüm acıdı çok.

Gözünü acıtan bloom değil motion blur bu arada. :)

• hızı gayet yerinde olmuş bence. daha hızlı olsa çok hızlı oyun sevmeyenler için sorun olurdu.

• Halo multisi birkac ay aktif olur sonra soner gibi geldi bana, bir yenilik goremedim

ufc 2. bolum bekliyoruz

rocket jump demisken,half life da duvardelen jump vardi duvardelen derdik o silaha
  • Eski günlere ışınlandım, radyasyon korumalı ekran koruyuculu monitörümün önünde geçirdiğim saatler geldi aklıma hey gidi yıllar. Bakalım çıktığında büyük değişiklikler olacak mı şu an fena gelmedi bana.

Bu arada tam şu dakikalarda Escape From Tarkov oyununun multiplayer canlı yayını var dostlar ilgileneneler bir göz atsın derim.

• quote:

Orjinalden alıntı: encuni

Quick deki kaykaylı adam hala favorim .d

Anarki :D
  • Koca DH nin oyunu adam gibi çalıştıracak makinesi yok.. Az pc gamer a bakında fps nerelerde kaplama erken mi geliyo ,gelmiyo mu.. Bence kullanıcılarınıza yapılan bir ayıp.. bide kayıt yapıyosunuz oyun oynarken bu tost makinesiyle..

• Ben beğenmedim . Yapmak için yapılmış bir Doom oyunu.
    YouTube deki tanıtım videolarındaki ile bile alakası yok.
    Hızlı oynanış ile Cod'u gecrer diyordum taka küte Adam vuruyordun ama bunda öyle değil. Oyunun atmosferi hıc içine cekmiyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quake 2 ye çok benzettim ben

• Beğenmedim.... Videolarda gösterildiği gibi değil.

• Bıkıınlık geldi şu düşük fps'li, kasan videolarınızdan.

Gidip o reklamını yaptığınız notebooklardan, laptoplardan falan oynamıyorsunuzdur umarım.

Yok mu koca DH+BSC stüdyolarında, oyunları şöyle 1080p yüksek detaylarda 60 fps oynatacak makine ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingdomOfH3aven

quote:

Orjinalden alıntı: Psikotrex

Çok kasıyor incelediğiniz pc, kesinlikle BLOOM efektini kapatmalısınız. İzleyemedim gözüm acıdı çok.

Gözünü acıtan bloom değil motion blur bu arada. :)

Yav her ne haltsa işte anlamışsın dediğimi
  • İnsanlar sizin multiplayer dayatmaniza maruz kalmak zorunda değil. Biz burada oyunun dinamiklerini içeriğini oynanisini merak ediyoruz sizin bir odada deli danalar gibi kosmanizi değil.
  • Bence doom 3 te oynarken insanı korkudan hoplatan atmosfer daha iyiydi pek beğenmedim bunun yerine quake çıksaydı daha iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutillo -- 2 Nisan 2016; 22:14:11 >
  • Hız demişsiniz de bence oyun gayet hızlı sadece korkutucu değil ve kaplamalar kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.