Şimdi Ara

İlk İzlenim - Homefront: The Revolution

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Homefront'taki Amerika istilasında 4. yıl ve bizler yıkık sokaklarda Korelilere karşı direnmeye devam ediyoruz. Homefront: The Revolution'da devrim için bize ihtiyaç var, bakalım neler yapabiliyoruz.

• Oyunun online/co-op kısmı gözüme çok kötü göründü. Çok sıradan olmuş, daha derin ve sofistike görevler beklerdim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • şu oyunlar neden tps olmaz anlamiyorum division gelecek diye sevindik ona da hikaye modu yapmadilar

edit: video baya sorunlu ses kayması var birde oyun tirt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 16 Şubat 2016; 5:21:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi 15. DK dan sonra seste senkron kayması var

• Arkadaşlarımızı revive ederken animasyon olsaydı daha iyiydi, bu oyunda CE 3 kullanılacaktı ama dokular kötü görünüyor umarım pc'de böyle değildir, keşke sadece botlara karşı co-op değil de en az 32 kişilik takım olarak multiplayer olsaymış, bu haliyle co-op çok sönük kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Şubat 2016; 9:01:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: scutaro

Arkadaşlarımızı revive ederken animasyon olsaydı daha iyiydi, bu oyunda CE 3 kullanılacaktı ama dokular kötü görünüyor umarım pc'de böyle değildir, keşke sadece botlara karşı co-op değil de en az 32 kişilik takım olarak multiplayer olsaymış, bu haliyle co-op çok sönük kalmış.

Yukarıda eşek kadar uyarıyı görmüyormusun hocam. "Closed Beta: Not Final Content" adı üstünde beta buglar kaynıyor kaplamalar eski, içerikler eksik, çevre modellemesi tasarımları bile eski ve eksik.

Tabi suç sizde değil insanları böyle alıştıran ubisoft'da betası ile full ü farklı olmayan oyunlar yapar. Downgrade eder. Sonra insanlar Uncharted 4 beta yı görünce bile bunun grafikleri kötüymüş der çünkü Ubisoft tan ağzımız yanmış hepsi öyle olacak sanıyoruz.

• Cod 2 deatmac ,bundan daha eğlenceli ve grafikleri daha iyi

• Bir süre sonra seste kaymalar oluyor hocam kontrol edermisiniz.

• Silahların boyutuna ayar çekerlerse bence çerezlik gideri var.

• Ben hayatımda bu kadar çöp oyun yemin ediyorum görmedim. Arkadaş bu ne ya. O grafikler oynanış ne öyle. Sadece yukarıda ki video değil. Bu kadar tanıtılan bir oyunun sonucu bu olmamalıydı. Beta filan yalan. Ne kadar daha düzeltebilirler ki. Yemin ediyorum 10 dakika sonra oyunu kapatık sildim. Yazık oldu ip ye. Bu kadar salak hareket eden bir ai, 2000 li yıllarda çıkan oyunlarda vardı. Grafik desen zaten geçen nesilin ortalarında çıkan oyunlarla eş denk. Zaten reddit te de shitstorm başladı, bu da konusu:https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/45e8of/wow_the_homefront_beta_is_bad/

• Herkese selamlar, evet videoda bazı ses problemleri bulunmakta malesef.

Kapalı betadaki tek kaydımız olduğu için bu şekilde kullanmak zorunda kaldık. Kayıt cihazının azizliğine uğradık ama sorunu çözdüğümüz için ileriki videolarda yaşamayacağız. Bu videonun 2. bölümü hariç :(

• Sürekli ilk oyunu kötülemiş fakat ilk oyun gayet güzeldi aksiyonlu biraz tek düzede olsa gideri olan bir oyundu, bu oyun açık ara vefat.

• Bu nedir ya böyle? Yıl olmuş 2016. Ayıp ya. Tam rezillik.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy-Ghost

Sürekli ilk oyunu kötülemiş fakat ilk oyun gayet güzeldi aksiyonlu biraz tek düzede olsa gideri olan bir oyundu, bu oyun açık ara vefat.

Aynen öyle. Ön siparişin %68'ı (platform belirtilmemiş) iptal olmuş beta başladığı günden şu vakte kadar. Homefront serisi resmen bitti. Hadi cenaze namazına.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nathan.Drake
    Yukarıda eşek kadar uyarıyı görmüyormusun hocam. "Closed Beta: Not Final Content" adı üstünde beta buglar kaynıyor kaplamalar eski, içerikler eksik, çevre modellemesi tasarımları bile eski ve eksik.

Tabi suç sizde değil insanları böyle alıştıran ubisoft'da betası ile full ü farklı olmayan oyunlar yapar. Downgrade eder. Sonra insanlar Uncharted 4 beta yı görünce bile bunun grafikleri kötüymüş der çünkü Ubisoft tan ağzımız yanmış hepsi öyle olacak sanıyoruz.

Hazır kullanıcı adın ve yorumunla uyumlu diye sorayım; şimdi sen ilk E3 duyurusundaki Uncharted 4'ün downgrade yemediğini mi düşünüyorsun? Motorstorm veya Killzone 2'deki downgradeleri Ubisoft mu yaptı? Uncharted 4'ün ilk E3 tanıtım videosu PS5 oyunu gibiydi yahu, hiç mi oynanabilir demosunu görmedin veya oynamadın? Neyse çıkışına birkaç ay kaldı o zaman anlarsın.

• Ya bu oyunu yapmayın bilader ya yapamıyorsunuz oyunda baştan sorunlu ya başka bi ip yapın ama yapmayın şu oyunu ya illet gibi bulaştı her firmaya yapamıyorsunuz işte co op nedir ya bu oyunda

• İkinci Aliens Colonial Marines faciası

• kendine de bize de acı ve bu oyunun 2 cisini çekme
  • arkadas simdi konuyla ilgili konusmadan once sizden bir sey rica edeyorum lutfen cumlelerde yaratma kelimesini kulanamsaniz onun yerine olusturma yada uretme gibi kelimeler secerseniz neden derseniz yaratma allaha mahsusdur oyun icinde soylenecek abartildi sisirildi her konuda
  • Oyun çöp, Cryengine ayrıca bir çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.