Şimdi Ara

İlk defa lens kullanıyorum. Görüntü bulanık?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
47.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 1 saat önce ilk lensimi kullanmaya başladım. İlk başlarda biraz yaktı gözümü sonra geçti. Şimdi de biraz baş ağrısı var. Yalnız bilgisayara baktığımda gözlükle olduğu kadar net göremiyorum. Normal mi bu durum? Gözlerin biri 2,75 diğeri 2,25 numara miyop.

• normal. evde gözlükle takıl en rahatı gözlük.
  • O numaraya lens yerine gözlük daha sağlıklı olur. Kullanmayın şu lensi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens'i kullanmayi kizlar daha.iyi beceriyor ozen ve temizlik ister lens.
    bulanik goruntu ise derecesi yanlis olabilir en yakin gozlukcuye gidip sor istersen

• astigmatsiz lens olabilir/numara yanlis olabilir. agri yapiyosa buyuk ihtimal numara yanlistir ve agir geliyodur goze.. bu durumda takmamani oneririm daha cok bozar gozunu..

• Korkuttunuz şimdi beni :| Bulanıklık o kadar çok değil. Sadece cam gibi değil. Ufak yazıları bile rahat okuyorum yani.
  • Zamanla alisirsin ilk baslarda oyle olur benimde ilk taktigimda hersey farkli gelmisti gozume fakat lensin hijyenikte olmayabilir kucucuk bir nokta bile etki ediyor temizligine dikkat et

• lensleri ters takmışsındır bulanık görme ihtimali yok yoksa
  • Öyle bir durumda çok bulanık görürdüm muhtemelen. Ufak bir bulanıklık söz konusu. Geçicidir diye umuyorum.
  • yanlış mı taktın ki lensleri bir de pc kullanırken gözlük takmaya bak. 3 yıldır lens kullanıyorum evde takmam ya da pc başında lensleri kullanmam hiç
  • 9 yıldır lens kullanıyorum , kesinlikle lens gözlükten çok daha net gösteriyor , büyük bi ihtimalle sorun vardır sizin lenslerde
  • Yan yatır

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkanikYanardağ

Öyle bir durumda çok bulanık görürdüm muhtemelen. Ufak bir bulanıklık söz konusu. Geçicidir diye umuyorum.

takmadan önce göz damlası kullandın mı gözüne? onlar bulanıklık sağlıyo. Ayrıca lensi ters taksan bulanık falan göstermez direk gözüne batar bi hışımla çıkarmaya çalışırsın

2 yıldır kullanıyorum
  • Biri 2:75 digeri 2.25 ise insallah 2 kutu almissindir.Yoksa lenslerin numarasi yanlis.

• Exxample kullanıcısına yanıt
    Elbette iki kutu
  • quote:

Orijinalden alıntı: qRowNie

quote:

Orijinalden alıntı: DreamGod

O numaraya lens yerine gözlük daha sağlıklı olur. Kullanmayın şu lensi.

cahil cahil konuşma

Cahillik mutluluktur. Ben gozlugumle mutluyum lens gibi ugrastirmiyor. İstediğin zaman tak çıkar oh mis.

• İlk anlarda olabilecek bir durum, bi garip hissedersin, gözün hassaslaşır vs vs. Lens'i çıkarta çıkarta göz alışacak artık ona. O parmak göze deyecek kanki.

Numaranda bir sıkıntı yoksa, ters takmadıysan, lens markası sana uygunsa aynı şekilde solisyonda bir sıkıntı yoktur ki yazdıklarım düşük olasılık, alışırsın taka taka normale döner o.
  • quote:

quote:

quote:

cahil cahil konuşma

Cahillik mutluluktur. Ben gozlugumle mutluyum lens gibi ugrastirmiyor. İstediğin zaman tak çıkar oh mis.

kendini kandır böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: herkezdegilherkes

quote:

quote:

quote:

cahil cahil konuşma

kendini kandır böyle.

Sen hiç göz kuruluğu yapan gözlük gördün mü?

• Mavi dimi lenslerin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.