Şimdi Ara

İlk defa içicem tavsiye lazım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
8.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 26 Kasım 2014; 18:38:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan oglım eger ıcınce sapıtcak kadar ezıksen ıcme ama bı yuzluk devırırım bısey olmaz dersen ıc.tek nacızane davsıyedır.bu arada benı eksıleyen dhlılar hepnzı bulaaacagm oglım cabuk artıla bakım tum dh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Grumpig

Kafayı bulmak istemiyorum şahsen çünkü birde eve dönüş var. Babama çaktırmamam lazım. Birde bira nefesi kokuturmu ya?

çok pis kokutur
  • miller iç eğer ilk kez içipte tedirginsen hafiftir. tad olarakta bomonti veya carlsberg öneririm.
  • GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    Budweiser
    Tuborg gold
    Efes malt bence iyi

• viski iç
  • 7 extra içtim bişi olmadı trakyalıyım doğduğumda emzikle rakı içirmişler(adettir)

• Millet keş çikti abi bu nedir.

• quote:

Kafayı bulmak istemiyorum şahsen çünkü birde eve dönüş var. Babama çaktırmamam lazım. Birde bira nefesi kokuturmu ya?

İçtikten sonra tükürüğünü yut hocam, üstüne de naneli sakız tamamdır.
  • bira içiyorum== tarifi zor ama deneyeyim==ilk deneyen için; ekşi,acımtrak suratını buruşturacağın tatlı desem değil,tuzlu desem değil

ama ben rakı+beyaz peynir + kavun olayını anlatayım sana == bu 3'lü çok teklikelidir.bir yudum rakını içersin,özellikle yaş üzüm yada sarı zeybek içiyorsan tadı iyidir,anasonu fazladır soğuk olduğundan tatlımsı bir tat bırakır ağızda...sonra beyaz beynirine taktırırsın çatalını küçük bir parça alır hemen arkasdından kavuna girişirsin..o anason+beyaz peynir+kavun ağızda erir..bide muhabbet varsa ağzını ballandıra ballandır kafa olursun

tekila: çok sertttir...acıdır...ama içmeyi bilirsen zevk alırsın..tekila ağızda hissedilen bir içki değldir .ama genelde insanlar yudumlayarak içmeye çalışır ve o acımsı tat ağızda kötü bir his bırakır..tekila shot bardağı ile içilir.hap yutarmış gibi içersin..tadını genzinin yanmasında ve sonrasında ağzınada hissettiğin alkolle alırsın..ardından tuz ve limon olmazsa olmazıdır..sertttir,bilinçsiz denenmemesi tavsiye edilir:))

Likörler ; genelde tatlı içkilerdir..ancak tatlı ve güzel kokularına aldanıp çok içmemek gerekir..çabuk çarpabilir..aromasına göre haliyle alkolün acımsı tadının yanında kavun,şeftali nane vs aroma tatlarını alırsın..

bütün tatlı içkiler çabuk çarpar! kana daha çabuk nüfus ederler,içki ile tatlı yendğinde daha çabuk etki gözterir(miden kaldırırsa tabii)

ama işin özü şudur,nedeni ne olursa olsun ,merak,moral bozukluğu vs...içilmemesi,denenmemesi gereken şeylerdir...kendi kendine eziyet,vücuduna eziyettir..

bunların yanında en önemlisi ertesi günü anlatayım sana...
    alışık dğelsen rakı çok kustuırur...miden ağzından çıkarmış gibi gelir..bir daha içersem ... olayım dersin..mide safran gelir ağzından...bütün içkilerde alışık değlsen özellikle baş ağrısı,baş dönmesi,sok terlemeler,ve kusmalar olur...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zikkim iç emi

• quote:

Naneli sakız çiğne eve gidene kadar ayrıca yavaş yavaş iç. Daha önceden içtim dediysem tadı boyle çıkar yavaş yavaş içerek de arkadaslarina çaktırmamak istiyorsan ayrıca 2-3ten çok içme ilk seferde, bol eğlenceler

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Hicbisey olmaz hocam tavsiyemdir.
     İlk defa içicem tavsiye lazım

+1
  • deleted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deleted. -- 13 Mart 2023; 16:51:4 >
  • extra iç 2 tane

• Tadı ve kokusu iğrenç. Mümkünse içme

• Kardeşim bence hiç hiçme. Zaten dinimizde de yasak ve sağlık olarak zararlı . Tabii yine kendin bilirsin.
  • sana tavsiyem beyın içince bi mok olaca sanıyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rıfai35

Kardeşim bence hiç hiçme. Zaten dinimizde de yasak ve sağlık olarak zararlı . Tabii yine kendin bilirsin.

Okunmuş bira iç .
  • 1 2 birayla hic bir sey olmaz rahat ol

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.