Şimdi Ara

İlk defa içicem tavsiye lazım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
8.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Hicbisey olmaz hocam tavsiyemdir.
     İlk defa içicem tavsiye lazım

En kalitelisi hangisi hocam ?
    Böyle tadı en hoş olan

Efes'in özel serisi var kolay içim
    yada miller var alkol oranı daha az özellikle midye ile iyi gider
    bunların yanında filtresi bırakan içimi daha rahattır,
    Benim favorilerim bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yurt dışında meyveli biralar var ben soda niyetine onları içmiştim içinde 2.5 alkol mü ne var galiba
  • İçme

• quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

quote:

Orijinalden alıntı: Rıfai35

Kardeşim bence hiç hiçme. Zaten dinimizde de yasak ve sağlık olarak zararlı . Tabii yine kendin bilirsin.

Okunmuş bira iç .

Ne zamandan beri dinle dalga geçiyorsun
  • Rıfai35 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Ben sadece dini şeysini yazdım yok alim değilim Gerçi beni ilgilendirmez için içsin.
  • yaş 17 biğğaa keyffii
  • Miller en hafifi(kız içkisi) istersen bunu dene.hem etkiside yok pek. Başta acı olacak tadı ilk yudumdan sonra bas cipsi sonra alışırsın zaten :D

• İcmezsen bu seni o ezik göstermez farklı olduğunu gösterir. Herkes içiyo diye senin icmene gerek yok.Mecbur degilsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabbra Cadabra -- 26 Kasım 2014; 21:20:17 >
  • Bira İçen 15 Yaşındaki Velet geldi aklıma

Şaka maka evde deneme yapabilrsin
  • Birada alkol oranı %5'la hiç bir şey yapmaz bira sarhoş olmak için içilmez sarhoş olacaksan koy vodka viski vb. Efes Extra'da %9 oranında alkol varmış oda sarhoş etmez ama 5-6 tane içersen edebilir.Birada önermem tadı berbat gelecektir ki tadı berbattır git meyve suyu iç kola iç tadı güzel en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 26 Kasım 2014; 21:28:36 >
  • Biraya içki diyen kaldı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 taneden bisey olmaz hizli icmeye bak miden bulanirsa fistik cerezle ic

•  İlk defa içicem tavsiye lazım
  • Neden bira arpa yiyin.
  • ergen psikolojisiyle red bull içip kafa bulan bile gördüm. şişeyi tut yeter içmesen bile kafa yapar
  • Ben ciddi tavsiye vericem burada trolluk yapacaklar yada ateistler mesajımı alıntılamasınlar, kımse kımseye karışamaz ben bır müslüman olarak allahın haram kıldıgını yapmamanı tavsıye ederım, nasıl domuz etı dıyınce herkes muslumanlık taslıyorsa, içkide aynı şeydır ikiside haramdır, içki içiyorsan domuzda ye, domuza gelınce haram ıckıye gelınce içenlere hayret edıyorum, kimi kandırıyorlarlarsa, ben 22 yaşındayım, hiçbir zaman özenip dilimi bile sürmedim. tum arkadaslarım sıgara ıckı kullanırdı, bende onlarla takılırdım ama hcıbır zaman denemedım canımda denemek istemedı, hiç dışlanmadımda tam tersi benı severlerdı, o zamanlar namaz da kılamzdım dinimide bılmezdım. neyse ne yaparsan yap ama benım tavsıyem içme gunahını bırak, içki zararlıdır, vucudun ıcınde. meyve suları bile zararlı hepsı şekerlı yapay tatlandırıcı şeyler.
  • Konuda yorumlara şöyle bir baktım da, alkol görse polisi arayacak çocuklar akıl vermeye çalışmış

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZIKKIMI TAVSİYE EDERİM
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.