Şimdi Ara

İlk defa EUW'de hile gördüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
1.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim takımda mid Xerath vardı. Adamın tek bir yetenek ıskaladığına şahit olmadım. Rakipte Nidalee var W atıyor Flash atıyor yine de ıskalamıyor adam. Ultisi geldiği gibi ADC'ye uzaktan 3 tane tak tak tak atıyor. Caitlyn E atıyor Flash atıyor kaçamıyor. İlk defa böyle bir şeye şahit oldum. Xerath'ın ultisi geldiği gibi birisi ölüyor. Ki bu adam da platin 3 yani Faker bunu yapamaz. İlk başta adam iyi oynuyor dedim ama sonlara doğru abarttı. Visionumuz olmadığı yere 3 tane ult atıyor bakıyoruz Lee Sin ölmüş. Nicki AngrySuitcase

• Adam zaten sürekli xerath oynamış çoğuda win
  • benim de karşıma benzer bi xerath gelmişti ben daha nereye flash atsam diye düşünürken flash attığım yere yapıştırıyodu skilli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: solozoma71

Adam zaten sürekli xerath oynamış çoğuda win

Evet adam Gold 1 nasıl bir MMR varsa artık bizim oyuna düşmüş. Yahu kule önünde harasslıyoruz birbirimizi birden Xerath ult açıyor tak tak tak caitlyn ölüyo yani E atıyor flash atıyor nereye gideceğini biliyor gibi. Ve o kadar hızli atıyor ki ultiyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

quote:

Orijinalden alıntı: solozoma71

Adam zaten sürekli xerath oynamış çoğuda win

Evet adam Gold 1 nasıl bir MMR varsa artık bizim oyuna düşmüş. Yahu kule önünde harasslıyoruz birbirimizi birden Xerath ult açıyor tak tak tak caitlyn ölüyo yani E atıyor flash atıyor nereye gideceğini biliyor gibi. Ve o kadar hızli atıyor ki ultiyi

script işte o sen daha syndrayı görmemişsin XD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barkside -- 20 Temmuz 2014; 18:18:19 >
  • Barkside kullanıcısına yanıt
    Ulti o kadar hızlı gitmiyor diye biliyorum. Şimdi denedim bildiğim gibiymiş. Sanki Runaan gibi 1 kere atıyor 3 kere gidiyor. Aynı anda gidiyordu ultileri.
  • Karşısına Fizz alsan? Earlyde çöp etsen gene de işe yarar mı script olayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekizeşittirbüyükd

Karşısına Fizz alsan? Earlyde çöp etsen gene de işe yarar mı script olayı?

• Oyunun bozmaya başladığının ilk işaretleri...
  • Demacia kullanıcısına yanıt
    Oyun bitti diyorum inanmıyorsunuz hazır fırsat varken satın bence hesapları...Şimdi herkes bana kızıcak ama gerçek bu herşeyin bir altın çağı vardır.Belki yıllar sonra lol 2 çıkar ama 15 yıl beklemek lazım xd.Dota gibi akıcı bir oyun olmalı.Çok ağır geliyor artık bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barkside

quote:

Orijinalden alıntı: sekizeşittirbüyükd

Karşısına Fizz alsan? Earlyde çöp etsen gene de işe yarar mı script olayı?

Çok mu komik?
  • dediğin şey çok saçma bence ayrıca adamın nerden baksan tek oynadığı hero xerath. ayrıca dikkat ettim evvegree adlı oyuncuyla girdiği her maçta evvegree sona almış nesi garip derseniz bende bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 20 Temmuz 2014; 18:48:47 >
  • Bana da geldi bi tane.Karşıda ezreal var e atıyor daha attığı yere atıyor hemen ve çok hızlı atıyor.Qlar falan da kaçırmıyor sayılır hiç.Bi de adam plat 5 falan sadece
  • Riot bi çözüm bulmali şuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desenize adam xeralt + hile ile plat olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun son sezonu S4 dedimde inanmadınız.Alametler gelmeye başladı.Keyifle çırpınışlarınızı izliyorum
  • Kepw kullanıcısına yanıt
    Lol 2

• lanede tokat yiyen script diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Pwnage

lanede tokat yiyen script diyor

Adam bizim takımdaydı ne yaptın
  • Kendisinin sürekli xerath, duosunun da sona alması onlara özel script kullanmalarından olabilir. Çok rahat bulunabiliyor ne yazık ki bu scriptler

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.