Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Ilk defa denize gidicem bi bakarmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Ilk defa denize gidicem bi bakarmisiniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1577 Mesaj
      30 Ağustos 2016 16:07:35 Konu Sahibi
      Konu benim icin ciddi bir sorun oldugu icin buraya actim

Bu hafta sonu denize gidicez ama ben daha once hic denize gitmedim hep havuzda yuzdum. Yuzmeden yana sikintim yok ama malum havuzlar kapali yerde deniz ise acikta yani gunes faktoru cok etkili olacak
      Benim sorum neler goturmeliyim yanimda denize giderken ve neler yapmaliyim
      gunes kremini ne zmnlar surmeliyim ne zaman nerede ne yapmaliyim lutfen yardim edermisiniz

Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lTUBORGl -- 30 Ağustos 2016; 16:10:04 >

|
      |

Üniversite Öğrencisinin Aylık Giderleri [ANA KONU]

Para herşeyi yapar diyen adam, para için herşeyi yapan adamdır.
    • Binbaşı
      1476 Mesaj
      30 Ağustos 2016 17:03:16
      Güneş kremini denize girmeden 5-10 dk önce sürsen yeterli olur. Bazı kremler suya dayanıklı oluyor denizden çıkınca tekrar sürmesin de olur. Ama sürsen de sorun olmaz. Hele öğle vakti 2-3 gibi gideceksen ara ara sür kremi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1577 Mesaj
      30 Ağustos 2016 17:43:56 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: G.U.Y

Güneş kremini denize girmeden 5-10 dk önce sürsen yeterli olur. Bazı kremler suya dayanıklı oluyor denizden çıkınca tekrar sürmesin de olur. Ama sürsen de sorun olmaz. Hele öğle vakti 2-3 gibi gideceksen ara ara sür kremi.

Hmm anladim peki onerecegin bi krem var mi

Birde cantamda neler olmali ?

|
      |

• Onbaşı
      24 Mesaj
      30 Ağustos 2016 23:10:44
      Havlu + Güneş kremi 50 dereceye karşı korumalı al diğerlerine göre biraz pahalıdır ama yanma olmaz - gözlük - terlik - gideceğin yer taşlı falansa veya deniz kestanesi varsa deniz terliği - yüzmeyi bilmiyorsan makarna al bu kadar yeterli olur bence

Bir saniyesine bile hakim olmadığınız bir dünya için;bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur.
    • Yüzbaşı
      738 Mesaj
      30 Ağustos 2016 23:49:56
      Selam

Her hangi bir büyük market veya eczaneden garnier veya nivea marka 30 derece güneş kremi alabilirsiniz denize girmeden 15-20 dk önce heryere sürün özellikle omuzlara deri iyice çektikten sonra girin denize

Direk deniz şortunuzu giyinip gidin araba kullanmıyacaksanız terliği de giyinin çantanıza denizden sonra üst değiştirmek için kıyafet,havlu alsanız yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bizler sadece olmamız gereken insanlarla beraber olduğumuzda daha iyi insanlar oluyoruz...
    • Binbaşı
      1577 Mesaj
      31 Ağustos 2016 19:53:07 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Fear The Reaper

Selam

Her hangi bir büyük market veya eczaneden garnier veya nivea marka 30 derece güneş kremi alabilirsiniz denize girmeden 15-20 dk önce heryere sürün özellikle omuzlara deri iyice çektikten sonra girin denize

Direk deniz şortunuzu giyinip gidin araba kullanmıyacaksanız terliği de giyinin çantanıza denizden sonra üst değiştirmek için kıyafet,havlu alsanız yeter.

Hmm anladim hocam 30 derece hafif kalmaz mi biraz
      Aslinda yuz boyun ve kollarim bronz (amele yanigi yani) geri kalan bolgem bembeyaz birde kurban oncesi yanmayalim hocam hafif bi bronzlasma iyi olur ama asiri olmamak kaydiyla :)

• Binbaşı
      1577 Mesaj
      31 Ağustos 2016 19:55:48 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Kürkünü Satan Kedi

Havlu + Güneş kremi 50 dereceye karşı korumalı al diğerlerine göre biraz pahalıdır ama yanma olmaz - gözlük - terlik - gideceğin yer taşlı falansa veya deniz kestanesi varsa deniz terliği - yüzmeyi bilmiyorsan makarna al bu kadar yeterli olur bence

Hocam 50 faktor hic mi bronzlastirmiyor?

Aksam hastanelik veya bir kova yogurdu vucudumda istemiyorum :) cok hafif bi bronzluk olsa yeter cunku yuzum kollarim boynum koyu diger bolgeler beyaz biraz birbirine yakın olsun istiyorum

• Onbaşı
      24 Mesaj
      31 Ağustos 2016 23:06:04
      quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

quote:

Orijinalden alıntı: Kürkünü Satan Kedi

Hocam 50 faktor hic mi bronzlastirmiyor?

Aksam hastanelik veya bir kova yogurdu vucudumda istemiyorum :) cok hafif bi bronzluk olsa yeter cunku yuzum kollarim boynum koyu diger bolgeler beyaz biraz birbirine yakın olsun istiyorum

Yok dediğin gibi de olmuyor yani yanma olmuyor hafif bronzlaşma oluyor sürekli kullanıyorum çünkü
      |
      |

Bir saniyesine bile hakim olmadığınız bir dünya için;bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur.

• Yüzbaşı
      738 Mesaj
      01 Eylül 2016 01:18:01
      quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

quote:

Orijinalden alıntı: Fear The Reaper

Selam

Hmm anladim hocam 30 derece hafif kalmaz mi biraz
      Aslinda yuz boyun ve kollarim bronz (amele yanigi yani) geri kalan bolgem bembeyaz birde kurban oncesi yanmayalim hocam hafif bi bronzlasma iyi olur ama asiri olmamak kaydiyla :)

30 gayet yeterli.İçine sinmiyecekse 50 al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Bizler sadece olmamız gereken insanlarla beraber olduğumuzda daha iyi insanlar oluyoruz...

• Yarbay
      4063 Mesaj
      01 Eylül 2016 03:01:41
      İlk güneşte kalışın önemli. 50 faktör al sür. Öğlen güneşi girme yakar. Ondan sonra istediğin gibi takıl. 2 günden sonra eğer uzun kalacaksan krem bile sürmene gerek kalmıyor ama sudan çıkmıyorsan sıkıntı da olabilir.

|
      |

I5 6600K / MSI Z170A GAMING M3 / ASUS GTX1060 O.C/ TEAM ELİTE 8GB DDR4 2400MHZ / WD 1 TB BLUE / COOLERMASTER HYPER 412PWM / CORSAIR SPEC03 + HIGH POWER E.S 750W
      DELL INSPIRON N5010 / BENQ RL2240HE / CORSAIR H2100 / LOGİTECH Z5500 - G105 - G502- F710 / CREATİVE MEGAWORKS THX550
    • Teğmen
      214 Mesaj
      01 Eylül 2016 14:56:50
      Yaklaşık 5-6 senedir gündüz vakti denize girmem saat 5 den sonrasını tercih ederim her zaman.
      |
      |
Reklamlar
chat.gen.tr
Yeni Abonelik d-smart
SEO
türksohbet.net
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,792
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.