Şimdi Ara

İlk aracımı alcam sarı sitede kayboldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk aracımı alcam 330 bin tl param var bir miktar da üstüne kredi çekebilirim. Yani 400.000 e kadar olan araçlara bakıyorum diyebilirim fakar mümkünse bütçeyi aşmamak kenara para bırakmak istiyorum. Hiç aracım olmadı fakat takıntılı birisiyim, benden önce hor kullanılmış bir aracı almak istemem. Piyasada elden ele dolaşan bir aracı da almak istemem. İsterim ki bakımı zamanında yapılmış , kaliteli yağlar kullanılmış olsun. Ne istediğimi de tam bilmiyorum, asıl gönlüm elektrikten yana fakat en kötü zoe 500.000 tl. Ayrıca ncap yıldızı çok kötü bir araba almak istemem.

2010 üstü sağlam bir araç bulmak imkansız zaten. 2000-2005 arası ilanlar oluyor genelde. Zaten kilometresi yüksek araçlar olduğu için dizel almaktan kaçınmaya çalışıyorum. Yüzeysel çizikler boyalar pek önemli değil benim için sağlam gitsin yeter.

• """"""""Hiç aracım olmadı fakat takıntılı birisiyim, benden önce hor kullanılmış bir aracı almak istemem. Piyasada elden ele dolaşan bir aracı da almak istemem. İsterim ki bakımı zamanında yapılmış , kaliteli yağlar kullanılmış olsun. Ayrıca ncap yıldızı çok kötü bir araba almak istemem.“""""""
    400 bine hepsini istiyorsun .Sen araba alamazsın kardeşim .
  • """"""""Hiç aracım olmadı fakat takıntılı birisiyim, benden önce hor kullanılmış bir aracı almak istemem. Piyasada elden ele dolaşan bir aracı da almak istemem. İsterim ki bakımı zamanında yapılmış , kaliteli yağlar kullanılmış olsun. Ayrıca ncap yıldızı çok kötü bir araba almak istemem.“""""""
    400 bine hepsini istiyorsun .Sen araba alamazsın kardeşim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 1 Mayıs 2023; 19:3:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seni çevren ve forumdakiler yanlış yönlendirir ve gider antin kuntin bir araba alırsın sanayiye abone olursun.

O fiyata alacağın araba linea o kadar

• Teneke klioya mahkumsun kardeşim

• Bekar olsam bütün parayı btc ye basar bir yıl beklerdim, ya tam batar ya tam çıkardım yatirim tavsiyesi degildir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yurt dışından araç almaya gideceğim önümüzdeki ay (uzun yılladır yurt dışında yaşıyordum geri dönmeye karar verdim) benimde 650k ya kadar bütçem var uzun zamandır araç bakıyorum piyasayı baya inceledim eğer ki gitmeyecek olsam fiyatının diğer araçlara göre çok artmadığını düşündüğüm Giuletta alır geçerdim 480 bine felan kazasız boyasız bulunabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 1 Mayıs 2023; 21:15:31 >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-sahibinden-ekspertiz-raporlu-2018-86.000-km-stepway-1095982918/detay

İlan benim değil gözüme takıldı ucuza al ucuza sat hesabı tavan dışı masrafı var mı bakmak lazım. Sanıyorum içeride idareten yapılmış işlemleri var. Takoz dediğin şey orta çıkıyorsa ya çatlaktır ya kırık yapılsa bile ucuz 380 e alırsan iyi almış olursun bence...

• Storm Raider kullanıcısına yanıt

depremden dolayı tuğla düştü diyor, şase içinde boya var

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Giuletta lar çok tatlı içim gidiyor,çok baktım

• "İlk defa araba alacaklara , 5 yıl satmamak kaydı ile ötv'siz araç alma imkanı geliyor."

Bay Kemal in sözü var, yerli üretim araçlar ÖTV siz satın alınacak

EGEA HB (Model Yılı 2023)
    STREET 1.4 Fire 95 HP ''295.100 TL'' olacak

EGEA SD (Model Yılı 2023)
    EASY 1.4 Fire 95 HP ''272.300 TL''

https://engelsizhareket.fiat.com.tr/fiat-fiyat-listesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamivural kullanıcısına yanıt

Bu vaad ilk ''0'' aracını alacaklar için mi geçerli?

Diyelim ki ben kısa bir süre ikinci el araç alıp sattım, ben dahil olamıyorum herhalde di mi?

• Modeli yüksek kmsi düşük bir otomobil alın. Sorunsuzluk ön planda olsun. İlk araba neticede. Clio , sandero, egea olabilir. Japon ya da kore markalarını da tercih edebilirsiniz.

• Aracını alana kadar kanser olacaksın. Şimdiden geçmiş olsun.

• Bayi de araç yok engelliler bile şuan araç bulamıyor,tedarik zincirinin iyice açılması belki sorunu çözer

• Eğer böyle Birşey olsa ilaç olur piyasaya hem talebi keser hem fiyatlar düşer

• disparity kullanıcısına yanıt

Tuğla kaputu delip şaseye çarptıysa demek  

• Dacia ya nedense ısınamadım sebebi de yok. Eski Cherry bile daha sıcak geliyor

• ontheroute66 kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım, ilk defa 0 araç alacaklara bir hak tanınacak.

İşin güzeli; 0 araç fiyatı yarıya düşünce, ikinci el aynı marka yerli üretim araçları da 200 bin lira seviyelerine çekecek.

Bir diğer indirim de, Avrupa araçlarda olacak, Onlarda %40 ucuza alınacak, çünkü reklam resmindeki araç milyon lira üzeri.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyaset/kemal-kilicdaroglundan-arac-vaadi-aracin-sifiri-genclere-yuzde-40-daha-ucuz-2073139

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkür ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Talebi nasıl karşılayacaklarmış? Zaten yerli üretim 3 tane araç var yok. 1 milyon kişi bayiye yığıldığında fiyat hala 295 bin olarak kalacak mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.