Şimdi Ara

İlk aracımı alcam sarı sitede kayboldum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Şu Tofaş fabrikası 5-6 ay sadece iç pazara üretim yapsa internetten sırayla satsa çok şey değişirde

işte olamıyor böyle şeyler

• alkgs A kullanıcısına yanıt
    Talebin çok azı bile karşılansa, ikinci el araçlarda fiyat düşüşlerine etki eder, zaten filo, galeri ahbap çavuş işleri de biterse zamanla araçlar da bulunur.

Ben zaten yeni araçtan çok ikinci el araç fiyatlarının nerelere düşeceğini merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar model belirledim, 1.8 civic hb 2008-cruze 2012 model sarı ve kırmızı sitede ilanları bitirdim, iyi arabalar pahalı ucuz arabalar kötü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Senin ilacın 1,6mjet linea longue. Hem km si düşük bulabilirsin hem de fiyatına göre oldukça doludur. İçi de bej detayları ile çok şıktır. 100bin civarı kullandım 139bin de sattım. Bluetooth arızası dışında 50bin km de bir ön amortisör bilmem neyi değişmesi gerekiyor 200-250tl tutar tahmini. Ara sıra da ampul kesiyor.
    Uzun yolda çok konforludur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse araba almasın.Seçimden sonra o fiyata sıfır araç alıcaksın.İlk arabanda ötv alınmıycak.Hızla ikinci el fiyatları dibi görücek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O bütçe ve kriterlerde 1.4 linea en uygun araçtır.

• selamivural kullanıcısına yanıt

Bay Kemal, önce CHP'nin başından defolup gitsin, başka ihsan istemez. Sayesinde bı 5 yıl daha mokoko.

• Alfa 147 çok hoş 250-320 dolaylarında mazda3 hb 350-400 dolaylarında honda civic1.8 350-450 civarında bmw 316ti 250-350 civarı a3 2001 300-370 bunlara bakiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de kayboldum valla. Temiz araba yok nerdeyse, olanlara da sıfır parası istiyor çakallar.
    Coğrafya hakkaten kader. Yarım trilyon paran var. Avrupalınin hurdaya ayırdığı 10-15 yaşındaki arabayı alamiyorsun

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.