Şimdi Ara

İlk 6 Ay Model Bazında Satış Tablosu (Haziran Dahil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
3.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 4 Temmuz 2017; 19:7:43 >

• liste şaşırtmadı beklenildiği gibi olmuş
  • BALENO modelini ilk defa gördüm güzel bir şeye benziyor Swift'in yeni adı falan mı bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

BALENO modelini ilk defa gördüm güzel bir şeye benziyor Swift'in yeni adı falan mı bu ?

Degil nerdeyse 2 yildir piyasada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Foruma kalsa teneke egea,bozuk şanzımanlı golf son sıralarda yer alması,attrage denen f/p kralı zirvede olması gerekirdi.Esamesi bile okunmuyor garibin

Merak ediyorum bu listenin Avrupa için olanı var mı? Aşağı yukarı liste aynıdır diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

BALENO modelini ilk defa gördüm güzel bir şeye benziyor Swift'in yeni adı falan mı bu ?

Gerçekten mi ? Baya şaşırdım şu anda. İlk defa duydum gerçekten çok garip
  • İ30 ve cerato cok buyuk hayal kirikligi ama hyundai bazinda yenisi cikan accentin hala eskisi blie versiyonu bile satiyor coknikginc

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Gerçekten mi ? Baya şaşırdım şu anda. İlk defa duydum gerçekten çok garip

Suzuki hindistanda cok satar genelde bizim pazarimizi kale bile almiyirlar

• Egea yi yurt disinda alan olmayinca bizde ucuzdan kapisiyorlar :)

• Rane rover şaşırtmadı Türkiye'nin en pahalı araçlarından biri(Türkiye diyorum)

Autobiography ile buluyor 300 400 bin dolarları.

• punto satiyomu hala yav listede var cok ilginç.

• Yilin ilk aylari ellerinde kalan onceki senelerin araclarini satiyorlar deniyordu

Yaza kadar her markanin duzenli satislarinda artis var

Kendimizimi kandiriyoruz ne

• quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

Egea yi yurt disinda alan olmayinca bizde ucuzdan kapisiyorlar :)

Oğlum sizde ki bu çekememezlik nedir ya :) Nasıl bir kuyruk acınız var anlamadım ki.Sürekli desteksiz ve mesnetsizce yerme çabasına girmeler falan :) Aynı otomobile 20-30 bin lira fazla vermenin acısı mı bu acaba :) ?

Egea,2017'nin ilk yarısı içinde 47 ülkeye 200 bin adetten fazla satıldı.Yıl sonu hedefi 400 bin.
    Avrupa için konuşacak olursak 2016'da 65 bin Egea satıldı.2017 ilk 5 ayında ise 60.441.Bu sayının büyük bölümü HB araçlar.Sedanın ihracatı yeni yeni ivmelenmeye başladı.

Bak içini hırpalayacak bir bilgi daha vereyim.Bu araçların hepsi TOFAŞ,Bursa-Türkiye'de üretildi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEISENBERG -- 4 Temmuz 2017; 20:49:19 >
  • Yeni kuqa 3008 kadar satmış. Milletteki pug algısı sittin sene düzelmez.

• Haziran ayında Leon'da kampanya falan mı yaptılar acaba? Bir anda satışı ciddi seviyede artmış. Diğer C sınıfı Hatchback modellerde böyle bir artış yok.
  • Mazda 3 gibi kaliteli bir arabayı saçma sapan bir fiyat politikası ile satamaya çalışan ama satamayan Mazda türkiyeye bir alkış 👏

Bu arada F segmentinde sadece S Class var 7 serisi ve A8 hiç satmadı mı listede mi yer almıyor

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam suzuki'nin ilginç modelleri var, arkadaş aldı bu aracı alana kadar varlığından haberim bile yoktu

Suzuki Splash

• quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

Egea yi yurt disinda alan olmayinca bizde ucuzdan kapisiyorlar :)

Oğlum sizde ki bu çekememezlik nedir ya :) Nasıl bir kuyruk acınız var anlamadım ki.Sürekli desteksiz ve mesnetsizce yerme çabasına girmeler falan :) Aynı otomobile 20-30 bin lira fazla vermenin acısı mı bu acaba :) ?

Egea,2017'nin ilk yarısı içinde 47 ülkeye 200 bin adetten fazla satıldı.Yıl sonu hedefi 400 bin.
    Avrupa için konuşacak olursak 2016'da 65 bin Egea satıldı.2017 ilk 5 ayında ise 60.441.Bu sayının büyük bölümü HB araçlar.Sedanın ihracatı yeni yeni ivmelenmeye başladı.

Bak içini hırpalayacak bir bilgi daha vereyim.Bu araçların hepsi TOFAŞ,Bursa-Türkiye'de üretildi :)

Lan oglum sallama bi ya neyi satiyor ingikterede alankar 3 bin km de 2. El ilamnsitelerine koymus, italya bilenoyle siz neyin kafasini yasiyorsunuz anlamiyorumki fiyat kira kira maliyetine araba dagitiyosunuz yine olmuyor :D ac ikinci el ilan site linklwrini buraya sen koy beni ugrastirma :D

• Bu NİSSAN KAŞKAYİNİN ekmeğini amma yedi ya. Araba her ay her çeyrek her yıl satış lideri sinifidna

• pro-black kullanıcısına yanıt
    Alan kimse de memnun değil, hâlâ da ilk tercih herkeste.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.