Şimdi Ara

İlk * 1K *

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
2.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocalarım ortalama bir öğrenciyim okul dışı 5 saat çalışarak ve 2.dönem (açığa geçeceğim)
    5 ayda da 9-10 saat aralığında çalışsam hakkını vererek eski sisteme göre MF 4 1K nın oluru var mıdır ? OBP 85 civarında gelecek

• deneme yaptınız mı hocam netler nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okkibashi kullanıcısına yanıt
    Tyt 50 net yaptım türkçeden bitirdiğim konu yok nerdeyse sadece paragraf yapıyorum bir de mat kısmı 4 5 konu ve geo full eksik . konu çalışmam lazım bir kaç ay
  • Okkibashi kullanıcısına yanıt
    sistem değişmeden önce ygs 90 civarındaydı hocam
  • olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angut Adam

olmaz

neden hocam ?
  • RockyDarwin R kullanıcısına yanıt
    Angut adamın dediğine itibar etme yapılır ama tam falan yapman lazım herhalde. O OBP ilk 2k bandında can yakar.
  • Takip ben de merak ediyorum

• olmayacak dua amin denmez ama sen çalış hocam
  • Limitler senin elinde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hedefin peşinden koş ama tyt netin 50 olması ve geometri full eksik olman 1k mf-4 için hayal. Çok çok çalışman lazım öyle böyle değil.

• geo 2 ayda halledilemez mi hocam
  • hocam ilk 1k yerine hangi bölümü istediğini seçmelisin.bölümü belirledikten sonra yapılabilir bir hedef belirlemelisin kusura bakma 1k imkansız bir çok arkadaşım denemelerde az fire veriyor bir de bunu türkiyeye yay
    halledilmez geoya bütün yıl çalışmalısın
  • geo benimde hiç yok ya kaç soru gelir tyt yksde tahmini
  • tr98efe T kullanıcısına yanıt
    hangi lise hocam
  • Sorun cevaplarda degil sorun soruda.

Sorun yanlis kardes. Kimseye x im y yapilir mi diye sorulmaz.

Hadi eyw

mezunum hocam temel liseydi fakat size tavsiyem evvela ben ne olmak istiyorum diye düşünün ve makul bir sıralama belirleyin.unutmayın bir çok mfci lisede gününü gününe hiç değilse haftasonu iyi birşekilde çalışıyor.bende sizin gibi 1k hedefliyordum ama durum gerçekten öyle değil misal diyelim ki aslında ilginiz moleküller biyoloji ve genetikte 1k yapmanız gerekmez 16.500 yapsanız boğaziçi (ki bu yıl bu 20kya kadar düşer) bu sıralmayı yapsanız kafi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr98efe -- 15 Kasım 2017; 21:13:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr98efe

mezunum hocam temel liseydi fakat size tavsiyem evvela ben ne olmak istiyorum diye düşünün ve makul bir sıralama belirleyin.unutmayın bir çok mfci lisede gününü gününe hiç değilse haftasonu iyi birşekilde çalışıyor.bende sizin gibi 1k hedefliyordum ama durum gerçekten öyle değil misal diyelim ki aslında ilginiz moleküller biyoloji ve genetikte 1k yapmanız gerekmez 16.500 yapsanız boğaziçi (ki bu yıl bu 20kya kadar düşer) bu sıralmayı yapsanız kafi

peki hocam kaç sıralama yaptınız ve neden yapamadınız,yapabilir miydiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr98efe

Üniversite takıntım var hocam . İT gibi çalışıp hangi ünidesin dediklerinde ağzımı yayarak Boğoziçi demek istiyorum .ulan şu hatta şunu başardım demek istiyorum imkansız dediler yaptım demek istiyorum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.