Şimdi Ara

İlk * 1K * (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
2.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi bölüm istiyorsunuz.bir de bu takıntı bendede vardı ve hala ara ara gelmekte ama bu hastalık eğer buna son vermezsen sene sonunda yapabileğin makul sıralamalarıda yapamayak hale geleceksin
  • RockyDarwin R kullanıcısına yanıt
    Daha gerçekçi bir hedef belirleyin. Ve o hedefi geçin daha sonra 1k yı düşünürsünüz. İmkansıza yakın ama imkansız değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr98efe

hangi bölüm istiyorsunuz.bir de bu takıntı bendede vardı ve hala ara ara gelmekte ama bu hastalık eğer buna son vermezsen sene sonunda yapabileğin makul sıralamalarıda yapamayak hale geleceksin

boun endüstri hocam
  • Kanka sende bendensin. Bende imkansız denilene oynuyorum. Bütün arkadaşlarım hedeflerimi söyleyince gülüyor realist ol diyor fakat onlar kafalarındaki sınırı kaldıramamış olanlar.

Ama hayallerim için her gün çalışıyorum sabah 5 te kalkıyorum. Yattığım saat 11-12 bazen uyku tutmuyor daha fazla çalışmak istediğimden. İnanmayacaksın belki ama dün 2.30da yatağa girdim onda bile zor uyudum sabah 5de dinç bir şekilde kalktım. Bilmiyorum ben böyle biri değildim eskiden.. Şuanda bazı şeyler değişti.

Benim mentalitem şu: Benim hedefime ulaşmak isteyen kişiden bir tık fazla çalışmak bir tık daha fazla ileri gitmek.

Önünde zaman var fakat kaybedicek zamanın artık yok. O sınav saniyesi gelinceye kadar hala şansın var. Pes etme, her gün her uyandığında hedefine bir adım atmaya çalış. Şuan pes edersen kazanamazsın ama devam edersen şansın hep olur. Sen yıldızları hedef al ulaşamasanda gökyüzünde kalırsın. Emin ol beynimiz o kadar olağanüstü ki bu sınav hiç bir şey sadece sınırları kaldırmamız gerekiyor..

sıralamaları baya ilerde iyice araştırdın mı ve gerçekten bu bölümümü istiyorsun eğer evet diyiyorsan çok çalışıp bu yıl yapabileceğinin en iyisini yapacaksın yapamazsan ya gelen sıralamaylan bir yere gireceksin yada mezun kalacaksın ama burda önemli olan bu yıl çok çalışman bu yıl çok çalışmazsan seneyede yapamazsın.sana tavsiyem soru sormaları bırak eksiklerini belirle yol haritası yap foruma sadece yeni sistemin ayrıntıları için bak ben genelde böyle yapıyorum JUST DO IT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr98efe -- 15 Kasım 2017; 21:42:1 >
  • Einstein falan değilsen yapılmaz hocam boşuna umutlandırmayım.Hatta ilk 1000 i bırak ilk 5000 bile çok çok zor
  • Bu sene sıralama tahmini yapmak daha zor. Puan türleri kalktı cunku. Nasıl bır şey çıkacak ortaya ben de merak ediyorum. Sadece elinden geleni yap yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu kımse bilemez kısıye göre değişir
  • gırenlerın hepsı einsteın mı o zaman
  • Hmm88 H kullanıcısına yanıt
    Söylediklerimden bunu mu çıkardınız gerçekten
  • Daha açık ol hocam ne demek istedin?

YGS netim 130-140 aralığında daha sosyali bitirmedim tyt netim 71.5 du bı tane yaptım zaten obpm 93 falan gelcek ilk 5k gelmez diye dusunuyodum sen baya ucmussun kardeşim ilk20 k gelse şükret

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu sıralar 90 net bandında olan birisinin ilk 1000 hatta obp yi de katarsak ilk 500 yapabilmesi için einstein falan olması lazım.
  • Candarr77 kullanıcısına yanıt
    Hocam maaşallah netlerinin neyini beğenmiyorsun? Sen girmicen de kim gircek?

• Sen de mezun musun? Ünili mi?

• Hocam puango ya gir bi net hesabı yap . Hayattan soğursun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candarr77

YGS netim 130-140 aralığında daha sosyali bitirmedim tyt netim 71.5 du bı tane yaptım zaten obpm 93 falan gelcek ilk 5k gelmez diye dusunuyodum sen baya ucmussun kardeşim ilk20 k gelse şükret

Kardeşim 130 140 arasındasın ve şu an ygs olsaydı 4 ay vardı . ygs den önceki denemeleri 140 150 olan adamlar ilk 1K ya giriyor.Kusura bakma da ben uçmamışım sen karamsar düşünüyosun 1K lık adamsın şu an
  • Olmayacak diye net konuşmak sacmalik kimsenin hevesini kırmaya gerek yok,ancak ilk 15bine girmek için son sene ciddi düzenle çalışmak ya da lisede düzenli bir basari oturtmuş olmak gerekiyor bence .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocalarım favorilere ekleyin kafaya koydum ben temmuz ortalarında sonuç her ne olursa olsun atacağım . Ya hüsran ya da başarı öyküsü .
  • 85 obp olmaz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.