Şimdi Ara

ILGINC PROGRAM EKLE KALDIR GORUNMUYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler denetim masasında program ekle kaldır yok yahu format attım yine gelmedi bizim arkadaş anakartın cd sinden marwell diye bi program yüklemişti ekle kaldır yerine onu görüyodu o da ilginç geri nasıl getirebilirim bilen var mı ??

• xp cd si bir dosyayı kopyalamıyordur sorun ondandır bende de olmustu
  • programın kısayoluna sağ tıklayıp özelliklerden hedefini öğrenebilirsin. böylece hedef dizinden setup ya da uninstall.exe 'sini bulup çalıştırabilirsin. program kaldırılmış olur. ama add/remove düzelir mi, bak onu bilmem.
  • Ne yalan söyliyim nedeni hakkında bir fikrim yok.Ama bana sorarsan ona ihtiyacın da pek yok.Tek amacın programları ekleyip kaldırmaksa windows bi halta yaramaz.Bu iş için özel yazılmış programları kurmanı ve kullanmanı tavsiye edrim.Yani bence büyük bir kayıp sayılmaz.Ama tabi senin ihtiyaçlarını bilemem.
  • Aklıma geldi, seçeneklerin hepsi sıralanmamış olabilir.XP'den bahsediyorsan sol üst tarfta "ayrıca bknz. " kutucuğunun içinde Diğer Denetim Masası Seçenekleri diye bir buton var,ona basarsan diğerlerini de görebilirsin belki ordadır.Veya o da olmadıysa Klasik Görünüme geç orda bulabilirsin belki.Ama tabi sen bunları benden önce akıl etmiş olabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flesius -- 19 Mayıs 2005, 2:52:34 >
  • başlat çalıştır buraya appwiz.cpl yaz enterla ve karşına prgram ekle kaldır menüsü çıkar tamam kolay gele
  • BAŞLAT MENÜSÜ ALTINDA ÇALIŞTIR DE DAHA SONRA appwiz.cpl YAZMAN YETERLİ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.