Şimdi Ara

İleri Seviye İngilizce Reading Kitabı Arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun bir süredir Reader At Work 1&2 ve More to Read 1&2 kitaplarını okudum More to Read 2'ye geldim ve bitirmek üzereyim. Gerçekten çok faydalı oldular ve reading çalışmalarımı bu yönde devam ettirmek istiyorum fakat son kitabı bitirdikten sonra bu kitaplar gibi parça parça, her gün aksatmadan çalışabileceğim şekilde seviyesi biraz daha yüksek ve mümkünse güncel bir kitap aramaktayım. Her gün okuma yapıyorum parçalar bir roman gibi değil de bu kitaplardaki gibi kıssadan hisse tarzında olsalar çok iyi olur.

Tavsiyelere açığım, şimdiden teşekkür ederim.

• Güncel...

• Tekrardan güncel...
  • READER AT WORK -2

• building skills for proficency

• quote:

Orijinalden alıntı: Ilkay1244

READER AT WORK -2

Merhaba teşekkürler yanıtınız için mesajımda bahsetmiştim zaten bitirdim o kitabı

• quote:

Orijinalden alıntı: osmancan712

building skills for proficency

Cesur Öztürk’ün bu kitabı da bende bulunuyor fakat tam anlamıyla gramer kitabı değil de Genel İngilizce kitabı diyebiliriz...

• Yeditepe Üniversitesine ait Shortcut To Academic Reading And Vocabulary kitabını aldım. Umarım istediğim düzeydedir...
  • Jaraxxus kullanıcısına yanıt
    kitap nasıl hocam incelediniz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaynecobb

Önümüzdeki hafta başlayacağım biraz okuyup öyle değerlendirme yapmak istedim. Seviye gerçekten ileri mi bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jaynecobb

Kitabın yarısına geldim. Zorlanmıyorum aradığım zorlukta bir kitap değilmiş bilmediğim kelimeler yine çıkıyor ama beklentimi tam olarak karşıladı diyemeyiz. Kitap güzel hazırlanmış ona diyecek sözüm yok.

• Jaraxxus kullanıcısına yanıt
    sag ol hocam yorumlarin icin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.