Şimdi Ara

İlandaki Araba Nasıldır ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bisiklet ufak scooter yada otobüsle uşaşımını sağla dostum napcaksın elalemin hurdasını

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlanlara dikkat piyasa yüksekken elden çıkartalım sebepsiz zenginleşelim diye yazan yazana bu fiyatları etmesi mümkün değil.

İlanlara müşteri olmadan satıcı bu parayı yazmış piyasası bu deyip aldanmayın kendiniz aldığınız fiyata yakın bir değere satamayacaksanız demekki piyasa fiyatına almıyorsunuz demektir...

bizzat emlak otomativ yatırımı işi yapan profesyonel tanıdıktan

insanlar arabaları tamir etmemek için satıyorlar piyasada para yok.
    50.000 ve ustu arabalar hiç satmıyor 30.000e kadar olanlarda az hareket var oda yükseldikçe yükseliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

İlanlara dikkat piyasa yüksekken elden çıkartalım sebepsiz zenginleşelim diye yazan yazana bu fiyatları etmesi mümkün değil.

İlanlara müşteri olmadan satıcı bu parayı yazmış piyasası bu deyip aldanmayın kendiniz aldığınız fiyata yakın bir değere satamayacaksanız demekki piyasa fiyatına almıyorsunuz demektir...

bizzat emlak otomativ yatırımı işi yapan profesyonel tanıdıktan

insanlar arabaları tamir etmemek için satıyorlar piyasada para yok.
    50.000 ve ustu arabalar hiç satmıyor 30.000e kadar olanlarda az hareket var oda yükseldikçe yükseliyor
    Malum site ilenları kesinlikle paralı olmalı ilanların yarısı acaba o pata edermi veren olursa satarım mantığı ike çıkılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Malum site ilenları kesinlikle paralı olmalı ilanların yarısı acaba o pata edermi veren olursa satarım mantığı ike çıkılıyor

Alıntıları Göster
    Zaten yılda 1 ay ücretsiz sonrasında paralı diye biliyorum ama yanlışmı?

Gerçi yıl basına yakın ucretsiz haklarını kullanıyor olabilirler
  • quote:

Zaten yılda 1 ay ücretsiz sonrasında paralı diye biliyorum ama yanlışmı?

Gerçi yıl basına yakın ucretsiz haklarını kullanıyor olabilirler

Alıntıları Göster
    Adam anasına danasına hesap açıp açıp koyuyor hocam

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    işim gereği sürekli orda burdayım.İş ev arası 25 km ve gün içindede müşterilerimizle veya bilimum devlet dairelerinde vakit geçirdiğim içib bisiklet ve otobüsü direk eliyorum hocam motorda sevmiyorum zaten geriye sadece araba kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiaoAdio

işim gereği sürekli orda burdayım.İş ev arası 25 km ve gün içindede müşterilerimizle veya bilimum devlet dairelerinde vakit geçirdiğim içib bisiklet ve otobüsü direk eliyorum hocam motorda sevmiyorum zaten geriye sadece araba kalıyor.
    20 yaşındasın
    Ev iş arası 25+25 10 da dediğin gibi gezsen 60
    24 iş günü gezsen 60×24 1440 km km de 50 kuruş rahat yakar 750 tl aylık benzin masrafı
    Araca büyük ihtimal kredi çekeceksin 1000 tl kredi ödesen mtv kasko sigorta aylık 250 de ona koy
    Arabanın sana aylık gideri 2000 tl
    20 yaşında ne iş yaparsın ne kazanırsın ven çıkamadım işin içinden
    25 kmlik işe arabayla gireceksen en az 5000 maaş alman lazım ki oda kurtarmaz ben fazlasını aldığım halde yemiyor
    Hesabını yap vazgeç arabaya çalışma

• Net cevap hocam. Uzak dur.
  • Buna bu parayı vereceğime gider yüksek model 2008-2009 punto alırım.Artık bu araçların zamanı kalmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buna bu parayı vereceğime gider yüksek model 2008-2009 punto alırım.Artık bu araçların zamanı kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Adam anasına danasına hesap açıp açıp koyuyor hocam

Alıntıları Göster
    Bir konu daha var dikkatimi çeken örneğin 20.000e arabayı alan satacağı günü hesab ederek 25.000e mal ettim diyor buda yükseltiyor.

Bence piyasa dediğimiz denklemi genel geçer bir dengeye oturtmak lazım. Yoksa zaten kimsenin bu fiyatlara araba aldığı yok
  • quote:

Bir konu daha var dikkatimi çeken örneğin 20.000e arabayı alan satacağı günü hesab ederek 25.000e mal ettim diyor buda yükseltiyor.

Bence piyasa dediğimiz denklemi genel geçer bir dengeye oturtmak lazım. Yoksa zaten kimsenin bu fiyatlara araba aldığı yok

Alıntıları Göster
    Ahhahaha eskiden 20 ye alan 15 e satarım 5 te bindiğime sayarım derdi hocam :)

• Aracin fiyati normal 2.0 motoruda cok tatmin edici ozellikte birde km si yasina gore oldukca iyi tek sorunu opel olmasi ama temiz ise bence alinir idi.Madem vaz gectin sana honda civic onereyim 1996-2000 yillari arasi saglamligi yidir pek sanayiye ugramaz ve guzel performanslidir.
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Hocam arabayı krediyle almayacağım.Biraz birikmişim var babam üstünü tamamlayacak.Aile işimizde babamın yanındayım ve asgari ücretin bir tık üstünde maaş alıyorum.Benzin giderleri benim için sorun değil ama dediğiniz gibi kasko sigorta gibi ücretleri mecburen babama yıkacağım.Genel olarak hesap bu şekilde

• öğrenciden öğrenciye satılabilecek bir araç. ama ilandaki cızz..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.