Şimdi Ara

İkinci monitörde kullanılan sıra alma programı, aile sağlığı merkezleri ve sıramatik ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
2.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aile sağlığı merkezleri ve sıramarik ekran kullanılmasını gerektirecek açık kaynaklı bir programı türkçeleştirdim, piyasadaki bu tarz programlar için yıllık ücretler talep edilmekte. Benim gibi, böyle bir programı arayan arkadaşların çaba sarf etmesine gerek kalmaması dileğiyle...
    Sıramatik Programı

Sıramatik Programı

• Dostum merhaba programın kaynak kodlarını paylaşabilirsin çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farikan

Aile sağlığı merkezleri ve sıramarik ekran kullanılmasını gerektirecek açık kaynaklı bir programı türkçeleştirdim, piyasadaki bu tarz programlar için yıllık ücretler talep edilmekte. Benim gibi, böyle bir programı arayan arkadaşların çaba sarf etmesine gerek kalmaması dileğiyle...
    Sıramatik Programı

Sıramatik Programı

Merhaba bende tam bu tarz bir progrma arıyordum. Ama sağlık ocağı için değil banka için. Senin programı açarken hata verdi. Bu arada orjinalinin linkini verebilir misin?
    Hata şu şekilde

İkinci monitörde kullanılan sıra alma programı, aile sağlığı merkezleri ve sıramatik ...

benim yapmak istediğim sistem şu şekilde ;

Buna uygun başka yazılım biliyor musunuz?
     İkinci monitörde kullanılan sıra alma programı, aile sağlığı merkezleri ve sıramatik ... İkinci monitörde kullanılan sıra alma programı, aile sağlığı merkezleri ve sıramatik ...

• linkleri yenilermisin
  • Mrb. bana bu tarz bir program gerekiyor linki yenileyebilir misiniz ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.