Şimdi Ara

İkinci el xbox one almak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Konsol alma arefesindeyim. Ps4 alma niyetiyle çıktığım yolda ikinci el fiyatlarının daha cazip olması nedeniyle xbox one'a yönelir oldum.

İlk versiyon dediğimiz Xbox one alsam pişman eder mi? One s ve one x'in teknik özellik olarak gerisinde olduğu belirtilmiş, aradaki fark çok mu bariz ? Pabucu dama atıldı mı? Güncel oyunlarda performans farkı ne durumda ?

İkinci olarak, oyun konusunu nasıl hallediyorsunuz? Örneğin fifa 18 almak istiyorum. En ucuz şekilde nasıl , nereden temin ederim?

Ve son olarak ps 4 alıp kırdırmak mı yoksa xbox one ilk versiyon mu sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben aldım 7 8 ay önce garantili ikinci el hiçbir eksiğini görmedim. eğer 4k tv yoksa ve bütçe düşükse çok mantıklı.
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bende 4k tv yok zaten, fazla para gömesim de yok konsola. O yüzden şu an mantıklı geliyor xbox one.

• Ben Ekimde sıfır fat kasa aldım çok memnunum. One S'in ekstra özellikleri hiçbir işime yaramıyordu ve 4k tv/monitörüm de yoktu. Hatta üzerine 3 oyun + 1 aylık gold alınca One S fiyatına denk geldi.

Kullanamayacağın özellikler için (4k film,dizi, ve hdr) fazladan 300-400 lira vermeye hiç gerek yok. Ayrıca çoğunluğun aksine ilk modelin tasarımını daha çok beğeniyorum.

Syd Kadıköy'den sıfır fat kasa One'ı 750 ye almıştım. Halen satılıyormudur bilmiyorum.

• Funder kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyata almışsınız. Bu aralar fiyatlar yükseldi, o fiyata bulmam zor gibi.

• Hocam selamlar. One S'ten One X'e geçtim. Performans farkı tabi ki var. Özellikle online oyunlarda yükleme süreleri ciddi değişiyor. Benim de 4K TV yok ama grafik iyileştirmeleri yine de kendini hissettiriyor. One X öneririm tabiki aslında 2000 düşmüşken almaya karar verseniz çok iyidi 1600 e vardı 2. Elleri ama yok ben o fiyatlari vermem derseniz One S de pişman etmez. Fakat normal One artık önermem 100 150 daha verip One S alabiliyorken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bibihisa -- 1 Temmuz 2018; 16:12:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bibihisa B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Önceliğim one s olacak. One x aşıyor bütçemi ama dediğiniz gibi aradaki az farkı verip temiz bir one s almak istiyorum, sırf harici adaptör derdi olmadığı için bile alınır one s.

• Fifa 18 Ea Access'e eklendi, cüzi bir mikatr para veriyorsunuz (12 tl idi sanırım) 1 ay sınırsız oynayaniliyorsunuz. Gamepass olayı var aylık 29 tl verip 100'den fazla oyun oynayabiliyorsunuz ve kütüphane sürekli güncelleniyor.

• Eğer bütçe varsa One X daha iyi bir seçim olabilir ama bende gidip One S aldım ve bir farkını görmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.